Monika Jarosińska przyjechała na Wielki Test o Unii Europejskiej. Pokazała selfie, ale na żywo trudno było ją rozpoznać

Monika Jarosińska przyjechała na Wielki Test o Unii Europejskiej. Zrobiła sobie milion selfie, którymi chętnie dzieliła się na Instagramie. Na żywo jednak trudno było ją rozpoznać.

Monika Jarosińska udokumentowała na swoim Instagramie całą drogę do i ze studia TVP, gdzie brała udział w nagraniach do Wielkiego Testu o Unii Europejskiej. Ale trudno byłoby ją rozpoznać na żywo, bo na swoich fotkach wygląda zupełnie inaczej, niż na zdjęciach agencyjnych.

Monika Jarosińska na Wielkim Teście o Unii Europejskiej TVP

Monika Jarosińska na swoim Instastory dokładnie udokumentowała niemalże każdy krok do studia, łącznie z przygotowaniami fryzury i trasą na backstage. Pokazała sesję zdjęciową selfie i udała się na nagrania. Potem zaś pokazała (i wyśpiewała) część przejazdu z TVP do domu.

Tymczasem do mediów trafiły również oficjalne zdjęcia agencyjne, na których Monikę Jarosińską aż trudno rozpoznać. Być może wina leży w scenicznym, bardzo mocnym makijażu, w jakim Jarosińska wystąpiła w TVP. Na selfie nie jest on aż tak widoczny, jak na oficjalnych fotkach. Niestety, na tych drugich wygląda zwyczajnie bardzo niekorzystnie.

Monika Jarosińska - Wielki Test o Unii EuropejskiejMonika Jarosińska - Wielki Test o Unii Europejskiej Wlodarski/REPORTER / MIECZYSLAW WLODARSKI/REPORTER

Więcej o:
Komentarze (12)
Monika Jarosińska przyjechała na Wielki Test o Unii Europejskiej. Pokazała selfie, ale na żywo trudno było ją rozpoznać
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: dd

  Oceniono 10 razy 10

  Ona ma dopiero 44 lata a wygląda na 10 lat więcej.

 • Gość: Cerrie35

  Oceniono 7 razy 5

  Ale brzydko wygląda zarówno najednych jak i drugich zdjęciach. Dojrzałe kobiety nie powinny przesadzać z makijażem, bo zbyt mocny jeszcze bardziej postaża.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 3 razy 3

  Zawsze była brzydka, do tego twarz szybko jej się zestarzala i to jak babuni

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy 2

  zawsze była paskudna, ale teraz to już baba tragedia

 • Gość: kasia

  Oceniono 3 razy 1

  Jakie się ma wnętrze to widać zaraz na twarzy.Karierowiczka,która na plecach Dody chciała zaistnieć w mediach.Od lat prześladuje Dode pomówieniami ale nigdy oficjalnej skargi nie złożyła bo wtedy musiałaby przedstawić dowody,których nie ma.Po ciężkiej chorobie jak tylko pokazała się na ściance to natychmiast wpisała się w trend szczucia na Dode,bo zapewne pomyślała,że załapie się za to na jakiś kontrakt czy zlecenie.Paskudna osoba.

 • Gość: mix

  Oceniono 1 raz 1

  A moim zdaniem to zdjęcia agencyjne są bliższe prawdy (choć i tak są obrabiane). W selfiakach z instagrama użyte filtry aż biją po oczach.
  P.S. Tragiczna peruka, zwłaszcza kolor.

 • Gość: ewa

  0

  Masakra ile ona ma 65?

 • Gość: Kowal

  0

  Wygląda pięknie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX