Władimir Putin został ojcem? Jego partnerka miała urodzić bliźniaki. Kreml strzeże informacji, a artykuły masowo znikają z sieci

Władimir Putin został ojcem. Jego partnerka, Alina Kabajewa, urodziła bliźnięta. Jak podają rosyjskie media, dzieci gimnastyczki i prezydenta Rosji przyszły na świat w pilnie strzeżonej moskiewskiej klinice.

Informację o porodzie opublikowała jako pierwsza internetowa wersja gazety "Moskowskij Komsomolec". W artykule "Alina Kabajewa urodziła bliźniaki i zniknęła" mogliśmy przeczytać, że partnerka Władimira Putina urodziła bliźniaków. Chłopcy mieli przyjść na świat przez cesarskie cięcie, a poród odbierał "znany włoski lekarz".

Putin strzeże prywatności

Wspomniany artykuł po kilku minutach został usunięty z sieci. Podobny los podzieliły inne publikacje. Znacznie więcej informacji zdobył Siergiej Kanajew. Ten znany rosyjski dziennikarz śledczy, powołując się na "wtyki" w rosyjskich służbach wywiadowczych, napisał, że połowa zespołu medycznego musiała opuścić szpital przed przybyciem Kabajewej. Dodatkowo placówkę przeszukiwały i zabezpieczały dziesiątki oficerów służb państwowych.

Kreml nie komentuje sprawy. Jednak nikogo to nie dziwi, ponieważ do tej pory nigdy nie udzielał żadnych informacji na temat życia prywatnego Władimira Putina. Sprawy nie komentują też znajomi Kabajewej. Od kilku lat mówi się, że była gimnastyczka jest nieformalną pierwszą damą Rosji.

AD

Więcej o:
Komentarze (86)
Władimir Putin został ojcem. Jego partnerka urodziła bliźnięta
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • zewszad_i_znikad

  Oceniono 27 razy 25

  Postanowił wziąć przykład z Lukaszenki, który też sobie zrobił następcę? Tyle że najmłodszy syn Łuki, ów słynny Kola, przynajmniej ma już 15 lat. Zresztą mam obawy co do stanu psychicznego tego nieszczęsnego dziecka, skoro ono praktycznie nie ma życia społecznego, ojciec i jego goście są jego całym otoczeniem. Pewnie dla małego dziecka móc poznać Obamę albo papieża to frajda, ale jednak zdrowiej jest dla dziecka, żeby mogło chodzić na plac zabaw, organizować wycieczki na sąsiednie osiedle, zaprzyjaźnić się z bibliotekarką, wymieniać z kolegami porady na temat gier... Kola został tego pozbawiony przez swojego tatusia paranoika.

 • Gość: Super

  Oceniono 30 razy 16

  No to w sumie piątkę już razem trzasnęli. Jak są razem, kochają się to co komu do tego? Zawsze to lepiej niż stary kawaler z kotem....

 • panewnik

  Oceniono 14 razy 14

  Putin z dużym dystansem podchodzi do organizacji i rozwoju kraju, którym włada. Na wszelki wypadek poród odbierał "znany doktor z Włoch". Trudno o wyraz większej nieufności co do jakości służby zdrowia kraju. Czy wyobrażacie sobie podobną informację z Wielkiej Brytanii, Francji czy Niemiec?

 • Gość: ahahaha

  Oceniono 18 razy 14

  nigdy nie był urodziwy ale na starość ohyda. i ta zaczeska z włosów. :D jak jego kumpel z Białorusi :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX