Patryk Vega zaprezentował swoje nowe tatuaże. Internauci patrzą jednak na coś zupełnie innego. 'Nie mogę się nadziwić, jak ty wyglądasz'

Patryk Vega przeszedł w ostatnich miesiącach monstrualną metamorfozę. I to właśnie jej efekty bardziej przyciągnęły wzrok fanów, niż jego tatuaże, którym reżyser chciał się pochwalić.

Patryk Vegapół roku temu chwalił się (i słusznie, bo jest czym), że schudł prawie 40 kilogramów. Przemianę dało się zauważyć gołym okiem - reżyser rzeczywiście wyglądał jak cień dawnego siebie. Teraz na Instagramie zaprezentował swoje nowe tatuaże. Ale wszyscy wciąż patrzą tylko na jedno.

Patryk Vega chwali się tatuażami

Patryk Vega ma na swoim ciele mnóstwo tatuaży. Ostatnio kolejne dołączyły do jego imponującej kolekcji, czym reżyser nie omieszkał pochwalić się w mediach społecznościowych:

Kiedy jednak reżyser wrzucił na Instagram zdjęcie w samej czapce z daszkiem i bokserkach, fani mogli już patrzeć wyłącznie na coś innego. Swojemu zachwytowi dali wyraz w komentarzach:

Nie mogę się nadziwić, jak Ty inaczej wyglądasz!
Metamorfoza roku
A tam tatuaże. Ja tu widzę piękną przemianę. Wiem, ile trzeba wysiłku
Na Pana się napatrzeć nie mogę! Extra! I nie o tatuażach mówię

Co fakt, to fakt. Ale trzeba też przyznać, że Patryk Vega od stycznia nie próżnował i chyba dość często bywał w salonie tatuażu. Porównajcie, jak wyglądał na początku tego roku:

A jeśli chodzi o sylwetkę, to szczerze gratulujemy. Potrzeba naprawdę ogromnej determinacji i siły, żeby nie tylko zacząć ćwiczyć, ale i wytrwać w tym postanowieniu.

Więcej o:
Komentarze (41)
Patryk Vega zaprezentował swoje nowe tatuaże. Internauci patrzą jednak na coś zupełnie innego. 'Nie mogę się nadziwić, jak ty wyglądasz'
Zaloguj się
 • Gość: Tra

  Oceniono 31 razy 29

  Obleśny typ!!!

 • Gość: amp

  Oceniono 16 razy 16

  Ten koles ma straszne kompleksy, czuje sie niedowartosciowany stad to chwalenie sie, typowy pawian tylko dupy czerwonej mu brakuje

 • Thomas Zamoyski

  Oceniono 15 razy 15

  Chyba ktoś zapomniał dodać że te 44 kg w 8 miesięcy udało się zrzucić po operacji zmniejszenia żołądka.... Tak samo zrobił Grabowski

 • pomysłowy Dobromir

  Oceniono 11 razy 11

  Śmieszne, razi oko( facet malowanka), popracowałby zgredzik na siłowni bo ma klatę jak lej po bombie. Jeszcze zdjęcie z Wieniawą- strzał 5 metrów od tarczy!!

 • Gość: no jak nie

  Oceniono 11 razy 11

  krzemieniecki-vegeta - a co z tym twoim nawroceniem i twoimi objawieniami ? podziarany chrystus ci sie objawil w zlotych lancuchach i pierscieniach w murzynskim samochodzie i zwrocil sie do ciebie w jezyku jol-men? czy ci taka, wersje wydarzen wymyslil menadzer - bo "zycie na goraco" mialo akurat wolne dwie strony? a kolejna szmira schodzila z produkcji do kin?

 • Gość: Goya

  Oceniono 10 razy 10

  Lepiej mu było jak miał więcej ciała a mniej tatuaży

 • Gość: gosc

  Oceniono 12 razy 10

  ależ ma wciętą talię!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX