Rozenek krytykuje gwiazdy, które po porodzie pokazują płaski brzuch. "Bzdura! To zawstydza inne kobiety". Pochwaliła tylko jedną osobę

Od jakiegoś czasu wśród polskich gwiazd panuje trend na publikowanie zdjęć brzucha chwilę po porodzie. Przeciwniczką chwalenia się idealnymi sylwetkami po narodzinach jest Małgorzata Rozenek. Twierdzi, że zawstydzają one kobiety.

Małgorzata Rozenek jest jedną z najbardziej lubianych polskich gwiazd. Nic dziwnego. Gwiazda wykorzystuje swoją popularność, by pomagać najbardziej potrzebującym, walczy też o prawa kobiet i dba o to, by zawsze mieć dobry kontakt ze swoimi fanami. Małgosia nie boi się też krytykować swoich koleżanek z branży. Ostatnio w rozmowie z "Party" wyraziła swój sprzeciw wobec publikowania zdjęć brzucha chwilę po porodzie.

Małgorzata Rozenek przeciwna publikowaniu zdjęć chwilę po porodzie

Gwiazda TVN ma problem z gwiazdami, które publikują na Instagramie zdjęcia płaskich brzuchów kilka dni po porodzie.

Mówienie, że to dlatego, że było się w ciąży i się o siebie dbało, to absolutna bzdura. Ja ćwiczyłam całe życie i byłam zawsze niezwykle aktywną osobą, a i tak w każdej ze swoich ciąż tyłam 30 kg. Wracałam do domu z brzuchem wielkości siódmego miesiąca ciąży i z takim brzuchem przez kolejne miesiące bardzo mozolnie walczyłam - powiedziała Rozenek w rozmowie z "Party".

Małgosia uważa też, że takie fotografie powodują kompleksy u wielu kobiet.

Kobiety różnie reagują na ciążę. Moim zdaniem wrzucanie zdjęć do sieci, gdzie wygląda się rewelacyjnie po porodzie, może być inspiracyjne, ale uważam, że mimo wszystko zawstydza to inne kobiety.

Jednocześnie Rozenek zachwyca się postawą Meghan Markle, która po porodzie pokazała swoją prawdziwą twarz i nie próbowała przekłamywać rzeczywistości.

Meghan Markle pokazała prawdziwą siłę i pewność siebie, bo wyszła i pokazała, jak wygląda prawdziwa kobieta, która przed chwilą urodziła synka. Nie ma się czego wstydzić, to jest zupełnie normalne - dodała.

Zgadzacie się z nią?

AD

Więcej o:
Komentarze (90)
Rozenek krytykuje gwiazdy, które po porodzie pokazują płaski brzuch. "Bzdura! To zawstydza inne kobiety". Pochwaliła tylko jedną osobę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Domi

  Oceniono 25 razy 21

  Zgadzam się. Promowanie kobiet z płaskim brzuchem krótko po porodzie przypomina promowanie wychudzonych modelek. Kończy się to anoreksją i bulimią.

 • Gość: Kola

  Oceniono 42 razy 14

  I mówi to kobieta, która wypina się z telefonem w dłoni na samych majtach i gołym brzuchem

 • Gość: Booko

  Oceniono 17 razy 13

  "Małgorzata Rozenek jest jedną z najbardziej lubianych polskich gwiazd."- haha, dobre sobie. Jaka z niej gwiazda? "Ekspertka" od wszystkiego.

 • Gość: Viki

  Oceniono 16 razy 12

  A ja apeluję do wszystkich ludzi którzy koszą trawe niepotrzebnie i do ich bliskich,Nie niszcie przyrody slicznych kwiatów i stworzeń które tam zamieszkują .Nie niszcie pszczół które zapylają różne kwiatki i innych owadów. Widząc uciętą w połowie trawę jest to ubogi widok.Piekniejszy jest gdy tętni tam życie owadów, rosną różne kwiatki .Nie pamiętacie gdy siedzieliscie w wysokiej trawie słuchając jak brzęczą owady ??proszę Was zróbcie coś..Pomóżcie ,proszę

 • Gość: Liliaa

  Oceniono 17 razy 9

  Na jaki jeszcze temat wypowie się ta "ekspertka" od wszystkiego?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX