Księżna Kate i książę William na przyjęciu zorganizowanym przez królową. Prezentowali się perfekcyjnie. Pojawił się też wyjątkowy gość

Księżna Kate i książę William pojawili się na przyjęciu, które zorganizowała królowa Elżbieta II. Rodzina królewska prezentowała się bardzo elegancko.

Jak co roku królowa Elżbieta II zorganizowała przyjęcie w ogrodzie w Buckingham Palace. Na imprezie oprócz niej pojawili się także księżna Kate i książę William oraz wyjątkowy gość, Kerry Irvingke, któremu towarzyszył pies pomocniczy, spaniel Max.

Księżna Kate i książę William na przyjęciu u królowej Elżbiety II

Mężczyzna w 2006 roku został potrącony przez ciężarówkę i do tej pory odczuwa ból pleców i kręgosłupa. Przezwyciężył jednak depresję, dzięki czemu stał się szanowanym działaczem na rzecz zdrowia psychicznego. Z tego też powodu został zaproszony na przyjęcie przez samą królową.

W codziennym życiu pomaga mu pies, który wzbudził szczególne zainteresowanie wśród przybyłych gości. Wiele uwagi poświęciła mu zwłaszcza księżna Kate. Bawiła się z nim i głaskała zwierzaka.

Księżna miała na sobie kreację w kolorze pudrowego różu. Do tego dobrała elegancki kapelusz oraz buty na obcasie w tym samym kolorze, co reszta elementów garderoby. Równie dobrze prezentowała się królowa Elżbieta II, która jak zwykle postawiła na kolor. Zdecydowała się na jasny błękit. Tak jak i żona wnuka miała na głowie strojne nakrycie. Założyła także okulary przeciwsłoneczne.

Musimy przyznać, że obie wyglądały świetnie.

AW

Więcej o:
Komentarze (47)
Księżna Kate i książę William na przyjęciu zorganizowanym przez królową Elżbietę II. Prezentowali się perfekcyjnie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: deszczyk

  Oceniono 21 razy 17

  Super. To jest klasa, sama w sobie. Królowa Elżbieta wygląda fantastycznie.

 • Gość: Kate

  Oceniono 19 razy 11

  Fascynują mnie te sukienko-płaszcze noszone przez angielską arystokrację. Czy da sie to zdjąc i cos jest pod spodem czy to taka plaszczo-sukienka 2w1 i sie tego nie zdejmuje?

 • Gość: gość

  Oceniono 34 razy 6

  Dlaczego ona na każdym zdjęciu szczerzy te sztuczne licówki? To jej chyba znak rozpoznawczy.

 • Gość: gosv

  Oceniono 34 razy 6

  Czemu ona wiecznie szczerzy te zeby, moze z nerwow, ale irytujace to jest.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 10 razy 4

  Kate piękna kobieta ale wygląda poważnie jak na swój wiek.Dałabym Jej lekko po 40stce

 • justas32

  Oceniono 22 razy 4

  Nie przyszedł z Rose ?

 • Gość: gość

  Oceniono 14 razy 4

  Ile można o nich pisać?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX