Gala Plejady 2019. Wszyscy mówili tylko o Dodzie, a tymczasem Emil Stępień też zaskoczył. Teraz jest łysy, ale czy wygląda lepiej?

Doda ostatnio zachwyciła dwoma kreacjami podczas Gali Plejady 2019. Piosenkarce towarzyszył mąż. Emil Stępień zaprezentował się w zupełnie nowym wydaniu.

Doda przez lata miała wizerunek najbardziej rozrywkowej i bezkompromisowej polskiej gwiazdy. Odkąd związała się z Emilem Stępniem, przeszła niezwykłą metamorfozę. Zaczęła się ubierać elegancko, zaangażowała się społecznie i została prawdziwą bizneswoman. Ostatnio para pojawiła się razem na Gali Plejady 2019.

Doda na czerwonym dywanie pojawiła się w dwóch kreacjach. Pierwsza przypomniała stój bohaterki filmów science fiction. Druga, bardziej kusa, podkreśliła jej seksowne nogi i nawiązała do obowiązujących w tym sezonie trendów. Piosenkarka na Instagramie pochwaliła się też wspólnym zdjęciem z Emilem Stępniem.

Trzeba przyznać, że na początku mieliśmy problem, żeby go rozpoznać. Do tej pory producent filmowy miał dłuższą fryzurę. Jednak teraz ogolił się zupełnie na łyso. Emil wyglądał na fotografii jak bohater filmów gangsterskich.

Co sądzicie o jego metamorfozie?

AD

Więcej o:
Komentarze (59)
Gala Plejady 2019. Wszyscy mówili tylko o Dodzie, a tymczasem Emil Stępień też zaskoczył. Przeszedł metamorfozę i teraz jest łysy
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: mania

  Oceniono 45 razy 19

  WYBIELANIA ciąg dalszy - tylko czy jest ktoś, kto wierzy w jej bajki ?!?!? tonący brzytwy się chwyta ...

 • Gość: D

  Oceniono 17 razy 13

  Parę lat temu to był przystojny młody chłopak, 3 lata u boku Rabczewskiej i wygląda jak przesterydowany dziad. Wystarczy wygooglować: Emil Stępień 2015 i pojawi się foto, na którym już ona się z nim bujała po imprezach i wchodziła jako jego osoba towarzysząca (bo zdążyła już się stać persona non grata w towarzystwie).

 • Gość: gość

  Oceniono 21 razy 11

  Czyżby małżonek był już przygotowany za kratki, bo żona jeszcze błaznuje.

 • Gość: Zofia

  Oceniono 24 razy 8

  Rozumiem , wczoraj szpital i załamanie, a dzisiaj 100% formy 🤣🤣 piwo Pani Doroto , które się waży to się pije , a nie zasłania szcztuczną maską. Jest Pani piękna z zewnątrz lecz wnętrze Pani jest zepsute . Ogórka kiszone to nie da się odnosić. Pozdrawiam.

 • Gość: Hunak

  Oceniono 19 razy 7

  Łysy i dresiara . Co to ma być ? I to ponoć była sexi laska ? No qurła ...
  I ten łysy chłop , rolnik szuka żony 🤑

 • Gość: Cerrie35

  Oceniono 19 razy 7

  No faktycznie do siebie pasują w tych stylizacjach jak pięść do oka. On jak gł. bohater gry "Hitman". A ona jakby szła na bal przebierańców i nie stać ją było na kostium ze sklepu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX