[TYLKO U NAS] Doda ofiarą nieuczciwych procesów? Gwiazda komentuje aferę i pobyt w szpitalu. "Myślę, że miałam wstęp do zawału"

Po ukazaniu się artykułu, który ujawnił nieścisłości w sprawie Dody i Emila Haidara, piosenkarka trafiła do szpitala. Następnie zarzuciła mediom brak wsparcia. W rozmowie z Plotkiem przyznaje, że to najgorszy moment w jej karierze.

Kilka dni temu w sieci ukazał się artykuł "Kto chce zniszczyć Dodę?". Autor tekstu ujawnił nieprawidłowości, które miały miejsce w trakcie procesów sądowych z udziałem Rabczewskiej i Haidara. Rabczewska miała nadzieję, że media zainteresują się tematem. Kiedy tak się nie stało, piosenkarka trafiła do szpitala na kilka godzin. Następnie na Instagramie opublikowała wpis, w którym zarzuciła dziennikarzom obojętność. W rozmowie z Plotkiem odniosła się do sprawy.

Jestem w show-biznesie od dawna i się nigdy nie skarżyłam, mimo że niektóre media traktowały mnie jak szmatę i ścierwo. Nigdy nie powiedziałam złego słowa, przychodziłam z uśmiechem, z godnością i zawsze udzielałam wywiadów. Wiedziałam, że taka jest moja praca i na to się pisałam - mówi Doda.

Dorota przyznaje, że jej stosunek do mediów zmienił się w ostatnich dniach.

Ale teraz mam krytyczny stosunek i nie godzę się na to, żeby media były stronnicze i pisały, jak jest im wygodniej. (...) Jak mam dodawać odwagi innym, kiedy oni czytają to, co ja pisze i widzą następnie portale, które to zupełnie bagatelizują. (...) Nie mam już siły psychicznej i fizycznej. Sądziłam, że media nawet nie stojąc po mojej stronie, rzetelnie i obiektywnie przedstawiają i nagłośnią sprawę.

Rabczewska mówi też, że jej pobyt w szpitalu nie był przypadkowy. Wokalistka była przekonana, że przeszłam zawał serca.

Myślę, że miałam wstęp do zawału, nigdy wcześniej nie czułam się tak źle, nawet latając samolotami, których się boję.

Chcecie dowiedzieć się więcej? Obejrzyjcie całą rozmowę z Dodą.

AD

Więcej o:
Komentarze (47)
[TYLKO U NAS] Doda ofiarą nieuczciwych procesów? Gwiazda komentuje aferę i pobyt w szpitalu. "Myślę, że miałam wstęp do zawału"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: aaa

  Oceniono 39 razy 33

  tyle krzywdy co wyrządziła swoimi chamskimi wypowiedziami innym ludziom, to teraz ma namiastkę tego jak można się poczuć gdy ktoś hejtuje innych

 • Gość: mru

  Oceniono 38 razy 32

  no to teraz szybciorem do kardiologa i przesuwamy rozprawę, bo się grunt pod krótkimi nóżkami pali :)))

 • Gość: cyniczne dno

  Oceniono 38 razy 32

  ZA CHWILĘ sprawa w sądzie???? no to trzeba MIEĆ wstęp do ZAWAŁu! hahahahaaaaa!

 • Gość: Mexx

  Oceniono 33 razy 25

  Dorota ty chamstwo nazywasz prostolinijnością??? Tobie się znaczenia słów mieszkają! Ty się nigdy nie zmienisz, ty teraz będziesz jeszcze bardziej zawzięta i mściwa bo będziesz się chciała wszystkim odpłacić za swoje problemy, brak akceptacji i brak popracia! Przecież już zapowiedziała ze ujawniasz wszystkie osoby który miały cokolwiek wspólnego z afera dubaja, to wlasnie w ten sposób będziesz chciała wybielić siebie pokazując co w swoich łóżkach robią inni. Jesteś pod tym względem ohydna! Naśmiewałas się z Haidara po chamsku bez ograniczeń, nasyłałas bandytów, szantażowałas to wszystko teraz do ciebie wraca! I przestan się już reklamować ze się teraz już na pewno zmienisz bo brzmi to jakbyś prosiła o litość obiecując poprawę, to jest żenujące! Dobrzy ludzi nie musza się zmieniać oni są dobrzy ba są dobrzy z natury, ty się musisz zmienić bo widzisz ze przegrałas karierę.

 • Gość: Lol

  Oceniono 27 razy 21

  Bo wizja odsiadki jest gorsza niz lot samolotem wiec prawie ze strachu zawalu nie dostanie.....jakby byla taka niewinna to by sie nie bala i nagle nie gadala ze jest taka filantropka itp. Wczesniej jakos nie gadala nic takiego ,a teraz jeszcze zawal .Skoncz kobieto bo wstyd! Jestes chamska i masz co masz

 • Gość: Ja_1

  Oceniono 26 razy 20

  Kto to jest ta podstarzala panienka?
  Wydaje sie biedaczce ze jest "slawna" a tu te wredne pismaki nic nie napisaly....
  No paskudne wredziaki...

 • Gość: eeetam

  Oceniono 25 razy 19

  Spoko. To tylko histeria. Jakoś diagnozy po tym pobycie nie przedstawiła, tylko "myślę, że..."

 • Gość: bb

  Oceniono 23 razy 19

  "Topi się w tym bagnie" które sama stworzyła . Teraz media mają jej pomóc w sprawie gdzie już nie wiadomo o co chodzi gdzie z agresora próbuje się z niej zrobić ofiarę , gdzie jest serwowany jakiś prawniczy bełkot i gdzie wszyscy chcą zniszczyć Dodę jej były , prokuratura , sąd nawet babcia klozetowa

 • Gość: Ika

  Oceniono 24 razy 18

  tak to jest jak zamiast w oparciu o talent, karierę robi się wyłącznie na skandalach.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX