Była żona ojca Meghan Markle ostrzega księżną: To zły człowiek, pijak, narkoman. Obawia się też o bezpieczeństwo Archiego

Meghan Markle ponad dwa tygodnie temu urodziła pierwsze dziecko. Na świecie pojawił się Archie. Wnuka prawdopodobnie nigdy nie pozna jej ojciec, z którym żona księcia Harry'ego nie ma najlepszych relacji. Co więcej, ostrzega ją przed nim jego pierwsza żona.

Księżna Meghan nie ukrywa, że nie ma dobrych relacji z ojcem, który odszedł od jej mamy. Mężczyzna jednak od samego początku jej związku z księciem Harrym chętnie wypowiada się w mediach na temat córki i za pomocą dziennikarzy chce na nią wpłynąć, żeby się do niego odezwała i mu wybaczyła.

Meghan Markle powinna chronić syna przed ojcem?

Thomas Markle do tej pory nie otrzymał wiadomości o narodzinach wnuka. Oczywiście dowiedział się o tym z prasy i od razu skomentował to wydarzenie. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Niech Bóg pobłogosławi to dziecko, a ja życzę mu zdrowia i szczęścia. Gratuluję mojej czarującej córce Meghan Markle i księciu Harry'emu. Boże, chroń Królową - wyznał Thomas Markle w gazecie "The Sun".

Meghan Markle, Thomas MarkleMeghan Markle, Thomas Markle Fot. EAST NEWS ; Dominic Lipinski/AP

Jak na razie księżna Meghan i książę Harry nie mają zamiaru przedstawić mu Archiego. Przestrzega ich też przed tym pierwsza żona Thomasa, Roslyn. Zaapelowała ona do księżnej Sussex i niezbyt miło wypowiedziała się o byłym mężu:

Meghan, twój ojciec to zły człowiek, pijak, narkoman i dziwkarz. Nic nie robił, nocami znikał z kochankami. Strzeż Archiego przed tym typem! - ostrzega w "Daily Mail". 

Jednak to nie wszystko. W jednym z wywiadów w "The Mirror" tłumaczyła, że Meghan nie powinna się nad nim litować. Jej zdaniem ten człowiek nigdy się nie zmieni:

Archie powinien być wychowywany w szczęśliwym domu. Thomas był okropnym ojcem, dlaczego więc teraz ma być wspaniałym dziadkiem dla Archiego? - mówiła.

Roselyn i Thomas pobrali się w 1964 roku. Byli małżeństwem przez 11 lat, jednak kobieta niezbyt miło wspomina tamten okres. Mężczyzna nie poświęcał czasu bliskim i zdecydowanie wolał spędzać czas w towarzystwie innych - nierzadko kobiet. Mają dwoje dzieci: córkę Samanthę oraz syna Thomasa Markle Jr. Po rozwodzie przez jakiś czas był sam. W 1979 roku po raz kolejny jednak zawarł związek małżeński. Tym razem z mamą Meghan, Dorią Ragland. Rozstali się oficjalnie w 1987 roku, kiedy ich córka miała 6 lat.

AW

Więcej o:
Komentarze (39)
Była żona ojca Meghan Markle ostrzega księżną: To zły człowiek, pijak, narkoman. Obawia się też o bezpieczeństwo Archiego
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Xc

  Oceniono 6 razy 6

  Znowu jakiś durny wymysł tabloidow. Ta kobieta była żoną 50 lat temu.

 • Gość: gosc

  Oceniono 11 razy 5

  Co za patologia...

 • Gość: BBB

  Oceniono 4 razy 4

  Te głupie media już nie mają czym i na kogo szczuć. Jaka jest rodzina Meghan, każdy kto liznął tematu to wie i szczerze? Mnie jej rodzina nie obchodzi, mnie obchodzi tylko jaka jest ona i co robi ciekawego. W rodzinie były większe skandale, niż dziewczyna z nizin społecznych, btw ummiejąca się zachować, bo Meghan jest miła, kulturalna, urocza, tylko brytyjskie brukowce nie chcą jej zaakceptować, albo inaczej. Zbijają majątek i klikalność na sianiu nienawiści i hejtu na nią. Nie chce mi się tlumaczyć tego z języka angielskiego, kto zdał maturę, ten w miarę ogarnie:
  Prawdziwe skandale z BRK:

  1. When King Edward VIII gave up the throne for a woman:
  Edward VIII took the throne in 1936, but renounced it a year later so that he could marry Wallis Simpson. The American socialite was a two-time divorcee and when Edward proposed, there was social and political uproar. The Church of England forbade him from marrying a divorced woman, and he was forced to abdicate the throne. This massive royal scandal changed the line of succession entirely, ultimately, pre-determining that 10-year-old Princess Elizabeth would become the future Queen of England.

  2. How Edward VIII was supposedly friends with Adolf Hitler.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  As fans of The Crown know, Queen Elizabeth II’s uncle Edward VIII and his wife Wallis Simpson were known to have many encounters with Adolf Hitler. British intelligence had reason to believe that Simpson was handing over information to the Germans from documents that Edward VIII did not secure. The British government went to extensive measures to keep their companionship hidden, but a document published in 1957 confirmed it.

  3. When Princess Margaret fell in love with a married man:
  The princess spent a lot of time with Royal Air Force Officer Captain Peter Townsend, and the two eventually fell in love. The catch? Townsend was already married. The scandal broke in 1953 when Townsend divorced his wife and immediately proposed to Princess Margaret. Sadly, the couple ended their royal engagement two years later, knowing they’d never get the fairytale ending of their dreams. This heartbreaking romance is portrayed in the Netflix series The Crown.

 • Gość: gość

  Oceniono 14 razy 4

  Trochę to słabe. Dwór królewski i taki obleśny amerykański teść

 • Gość: gość

  Oceniono 7 razy 3

  biedna Meghan..nie mogę pojąć, jak własny ojciec mógł jej zrobić takie świństwo, oczerniając ją na łamach tabloidów..musi jej być cholernie ciężko

 • rozsadek5

  Oceniono 2 razy 0

  Kogo to obchodzi.
  Czy zobaczenie wnuka będzie miało aż tak negatywne skutki ?
  Do niczego nie zobowiązuje żadną z stron a tyle zamieszania wprowadza jej matka.

 • Gość: Net

  Oceniono 6 razy 0

  A co ... pewnie uważasz, że byłabyś lepszą kandydatką, zawistny pasztecie

 • Gość: Grarzyna

  Oceniono 13 razy -1

  Jeśli nic nie robił z tymi kochankami, tylko znikał, to może nie jest aż tak zły..?

  Kochana Mhegan, jesli to czytasz, przemyśl swa decyzję.

 • Gość: Hanusia

  Oceniono 6 razy -2

  Biedna Rachel bo tak ma na imię żona Harry'ego. Nie wiem dlaczego wstydzi się swojego imienia?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX