"Taniec z Gwiazdami". Finał programu był ustawiony? Fani Gimpera mieli problemy z głosowaniem. Teraz produkcja wydała oświadczenie

"Taniec z Gwiazdami" wygrała Joanna Mazur, a drugie miejsce zajął Gimper. Tuż po finale w sieci zawrzało. Widzowie twierdzą, że mieli zablokowaną możliwość głosowania na youtubera. Czy tak rzeczywiście było? Głos w sprawie zabrał Gimper oraz produkcja programu.

Finałowy odcinek "Tańca z Gwiazdami" jest już za nami. Program ostatecznie wygrała Joanna Mazur, a przegranym okazał się Gimper. Do samego końca spekulowano jednak, że youtuber może sięgnąć po Kryształową Kulę, bo choć nie zachwycał na parkiecie, to miał ze sobą liczne (naprawdę liczne!) grono fanów. Ostatecznie zwyciężyła jednak Joasia, ale wokół jej wygrana wywołała sporo kontrowersji. W sieci pojawiły się zarzuty, jakoby finał programu był ustawiony. Widzowie twierdzą, że na 20 minut przed programem wielu z nich miało problemy z oddaniem głosu na Gimpera. Wysyłane SMS-y nie dochodziły do produkcji. Tę sytuację postanowił skomentować też Gimper.

"Taniec z Gwiazdami" ustawiony? Gimper komentuje

Gimper przyznał, że kwestie problemów z głosowaniem zgłosił u produkcji. Ma jednak głęboką nadzieję, że nie okażą się one prawdą, gdyż wtedy werdykt okazałby się niesprawiedliwy. 

Ja nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych i jako uczestnikowi mi nie wypada podważać wyników programu, więc przyjmuję wynik finału taki, jaki jest i bardzo się z niego cieszę, bo 2. miejsce to bardzo ładne miejsce. I przy tym zostańmy. A jeżeli chodzi o jakieś problemy z sms-ami, to problem zgłosiłem i będę chciał się dowiedzieć, z czego to wynikało i jeżeli dostanę jakąś odpowiedź w tym temacie to myślę, że się z wami tym podzielę [...] Chciałbym nie wierzyć w scenariusz, w którym ktoś coś zablokował. Mam nadzieję, że tak nie było. Głęboko wierzę, że tak nie było, pomimo że wiele osób w komentarzach to sugeruje. Na pewno będę chciał to zweryfikować, bo jest to ważne, żebyście nie czuli się oszukani - skomentował.

Produkcja wydała oświadczenie 

Po dwóch dniach od finału produkcja "TzG" postanowiła wydać oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

W odpowiedzi na Wasze liczne zapytania informujemy, że dotychczas, w żadnej z 9 edycji programu, nie podawaliśmy w finale końcowych wyników głosowania. Wyjątek zdarzał się wyłącznie w przypadkach, kiedy różnica głosów pomiędzy dwoma finałowymi parami była minimalna i wynosiła 1%. Na Waszą prośbę publikujemy ostateczny układ głosów w finale programu: Joanna Mazur i Jan Kliment – 63,5% Tomasz Gimper Działowy i Natalia Głębocka – 36,5% W trakcie trwania programu nie dostaliśmy również żadnych informacji na temat nieprawidłowości czy problemów technicznych podczas głosowania. Linie sms-owe i internetowe zostały zamknięte dokładnie o godz.21:47 i po tej godzinie wysyłane głosy były uznane za nieważne - czytamy.

Czy to oznacza, że sprawa została wyjaśniona? Mamy taką nadzieję. 

DH

Więcej o:
Komentarze (72)
"Taniec z Gwiazdami". Finał programu był ustawiony? Fani Gimpera mieli problemy z głosowaniem. Teraz produkcja wydała oświadczenie
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 31 razy 17

  Wygląda na to ,że pan Gimper ma wątpliwości .Zachowanie podczas oglaszania wyników i zdziwiona mina tancerki sugeruje,że mial dużą nadzieje na wygraną.O porównaniu jego umiejętności tanecznych z panią Mazur nie ma co pisać.

 • Gość: gosc

  Oceniono 40 razy 16

  dla mnie wygrala osoba ,ktora lepiej tanczyla

  wygrala osoba ktora tanczyla lepiej

 • Gość: Osiol

  Oceniono 32 razy 14

  Gimper w finale to parodia programu! Ten człowiek nie nauczył się tańczyć. Zamiast szczeniackiego podskakiwania powinien skupić się na nauce tańca!

 • Gość: gość

  Oceniono 35 razy 13

  Chłopak kompletni nie nauczył sie tańczyć i jeszcze chciało mu się podważać wyniki głosowania..a sposób w jaki sam namawiał do głosowania na siebie był żenujący! Tak jak cały on!

 • Gość: Obiektywny

  Oceniono 36 razy 12

  Nie ten fajansiarz gimper wreszcie sie zamknie I zejdzie wszystkim z oczu. Zero honoru i prexencji

 • Gość: komentująca1

  Oceniono 21 razy 11

  Wygrała lepsza i tyle. Fani Gimpera są walnięci myśląc, że mógłby wygrać. A z teorii spiskowych: jeśli Polsat dopuściłby do wygranej Gimpera to straciliby tysiące prawdziwych widzów programu, bo niestety Gimper tańczył o wiele gorzej od Joanny. Kto by potem ten program oglądał? Fani Gimpera oglądali tylko ze względu na niego więc była to oglądalność sezonowa. Ja oglądam wszystkie edycje bo generalnie lubię taniec towarzyski, ale gdyby wygrał Gimper to przestałabym oglądać uznając program za chłam.

 • Gość: Arianna

  Oceniono 22 razy 10

  To się nie dzieje naprawdę. Czy a naszym kraju, wszystkiemu trzeba przypisywać teorię spiskową? Wygrała Joanna bo niesamowicie tańczyła. A jak widzę Gimper, nie może się pogodzić z przegraną. Niby jest zadowolony, ale "dla fanów", zgłosił sprawę do KRRIT:). Raczej dla siebie.

 • kaczyzmowi_stop

  Oceniono 11 razy 9

  Formuła programu zużyła się i trzeba ją zmienić. Decydujący głos powinna mieć komisja.

 • Gość: BLEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

  Oceniono 15 razy 7

  PAJAC NIE NAWIDZE TAKICH LUDZI

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX