Antek Królikowski świętował z dziewczyną urodziny Karola Wojtyły. Zabrał też swoich rodziców, ale Kasia nie wyglądała na zachwyconą

Antek Królikowski wybrał się z rodzicami do Wadowic, by świętować tam 99. rocznicę urodzin Jana Pawła II. W podróży towarzyszyła mu nowa ukochana, czyli Kasia. W trakcie podróży nie tryskała humorem w przeciwieństwie do rodziców aktora.

Antek Królikowski znów jest szczęśliwie zakochany. I choć początkowo zapewniał, że ten związek nie będzie medialny, to patrząc na jego Instagram, mamy inne wrażenie. Nową ukochaną aktor ochoczo chwali się w mediach społecznościowych. Ostatnio Antek podzielił się obszerną relacją z rodzinnego wyjazdu. Królikowscy wybrali się do Wadowic, gdzie świętowano 99. rocznicę urodzin Jana Pawła II. Patrząc na zachowanie Kasi, można odnieść wrażenie, że nie czuje się zbyt dobrze w towarzystwie rodziców Antka. 

Niepocieszona dziewczyna Królikowskiego 

Na nagraniach z samochodu możemy dostrzec, że dziewczyna siedziała obok mamy Antka. Gdy wszyscy razem śpiewali, ona wpatrywała się w okno. Dlaczego była tak smutna? Być może wolała siedzieć u boku swojego chłopaka, a może wkurzyła się na Antka, który postanowił ich podróż relacjonować na Instagramie?

Antek Królikowski z dziewczynąAntek Królikowski z dziewczyną screen Instagram

Również dostrzegacie na jej twarzy pewne niezadowolenie z zaistniałej sytuacji? Mamy jednak nadzieję, że u Kasi i Antka wszystko w porządku. 

Kibicujecie tej parze? 

DH

Więcej o:
Komentarze (43)
Antek Królikowski zabrał nową dziewczynę na wycieczkę. Zakochanym towarzyszyli rodzice aktora, ale Kasia nie wyglądała na zachwyconą
Zaloguj się
 • modliszka66.6

  Oceniono 52 razy 42

  Nie dość, że wycieczka z rodzicami to jeszcze na urodziny jakiegoś klechy.
  Ona ewidentnie nie chce być w mediach, więc po co on wrzuca te zdjęcia i filmy z nią.

 • Gość: wie ktoś?

  Oceniono 29 razy 29

  DLACZEGO ONA Z NIM JEST???

 • Gość: Zuza

  Oceniono 28 razy 28

  Ja nie widzę u niej złości. Szkoda że Antek nie szanuje tego że dziewczyna chce być anonimowa....

 • dd_

  Oceniono 18 razy 18

  A tak w ogóle, to jaki jest sens świętowania urodzin kogoś kto już nie żyje?

 • Gość: Abc83

  Oceniono 15 razy 15

  On się specjalnie chwali dziewczyną. Chce pokazać przed Wieniawą jaki to on jest zakochany... Czy nie może być normalnym facetem??? Dla mnie śmieszny jest że takie durne filmiki nagrywa?? Ile on ma lat?? Dziecinada!!

 • lab.rat

  Oceniono 14 razy 14

  A niedługo będziecie pisać o tym, że się Antek rozstał z dziewczyną. Nie znam Antka. Nie znam rodziny. Ale dziewczynę zrozumiem jak go rzuci.

 • Zenon Bobbalina

  Oceniono 12 razy 12

  Tak ,to jest jak ktoś normalny, bez parcia na szkło, przebywa z totalnymi pustakami. Raczej długo tak nie wytrzyma.

 • lasalu

  Oceniono 14 razy 12

  Pajac.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX