Jarosław Bieniuk ma nową partnerkę? "Party" twierdzi, że to projektantka. Znajomi pary nie dają im większych szans

Jarosław Bieniuk od dłuższego czasu nie znika z pierwszych stron gazet. Jak donosi "Party", w trudnych chwilach może liczyć na wsparcie swojej nowej wybranki.

Jarosław Bieniuk ma za sobą trudny czas. W kwietniu został oskarżony o brutalny gwałt. Co prawda dotychczas postawione mu zarzuty nie potwierdziły się, jednak kilka dni temu kolejna kobieta oskarżyła go o to samo. Jak donosi "Party", Bieniuk może liczyć w trudnych chwilach na wsparcie nowej partnerki.

Bieniuk ma wsparcie w partnerce 

Magazyn "Party" poinformował, że Jarosław Bieniuk jest od jakiegoś czasu związany z Mają Kubit, projektantką ubrań dla dzieci i właścicielką butiku. Para poznała się jeszcze przed wybuchem skandalu i jak twierdzi osoba z ich otoczenia, nowa partnerka sportowca nie przejmuje się postawionymi mu zarzutami.

Maja dzielnie znosi to, co się dzieje, ale jej znajomi zaczynają się zastanawiać, czy ten związek przetrwa - czytamy na łamach serwisu.

Kubit wierzy ponoć w niewinność Bieniuka. Były piłkarz odniósł się już do oskarżeń w specjalnie wydanym oświadczeniu oraz w wywiadzie dla "Dzień Dobry TVN". Oczywiście zaprzeczył, jakoby dopuścił się gwałtu na Sylwii Sz.

Myślicie, że Bieniuk faktycznie ma nową partnerkę? Jedno jest pewnie, bez względu na dalszy przebieg sprawy, wsparcie będzie mu teraz bardzo potrzebne.

Więcej o:
Komentarze (60)
Jarosław Bieniuk ma nową partnerkę? "Party" twierdzi, że to projektantka. Znajomi pary nie dają im większych szans
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: milo

  Oceniono 82 razy 80

  czyli idac na bzykanko z Sylwia, mial juz dziewczyne?

 • Gość: Gość

  Oceniono 69 razy 65

  Bieniuk to niezły model. Prawdopodobnie zatrudnił specjalistę od wizerunku , ale na wiele się to nie zda. Do niedawna był postrzegany jako solidny facet, samotny ojciec, wdowiec po uwielbianej przez widzów aktorce. Po tym jak dowiedzieliśmy się jaki prowadzi tryb życia ,bańka pękła ,skończyło się. W związku z tym nie chcemy reklam z jego udziałem.

 • Gość: stylowa ewa

  Oceniono 44 razy 40

  To chyba jakaś ściema. Bo jeśli w takiekj sytuacji myśli o posiadaniu "partnerki" to nie mam słów

 • Gość: ZATOKA ŚWIŃ

  Oceniono 46 razy 38

  Maju w maju, Jaruś, to dopiero Tobie zaprojektuje życie, ćpanie, balowanie i finansowanie przez Ciebie jego zachcianek oraz wyposażenie w najnowsze trendy - sprzęty nesesereka małego Dymacza. NOWA MACOCHA, dzieciom które znają tatka z reklam, zdjęć i wywiadów. Wykonaj badania na HIV i AIDS, WYRAZY WSPÓŁCZUCIA.

 • Gość: nowaprofesja

  Oceniono 33 razy 31

  Ż I G O L A K - czyżby facet się przebranźował?

 • Gość: ///

  Oceniono 29 razy 27

  Co to za dziewczyna, która toleruje faceta, który puszcza się z dziwkami ? Kiedy on ją poznał? Postawiona panienka, której zapłacił za bycie jego kobieta? Żałosny koleś, upapral się po uszy

 • Gość: teściowa jak inne

  Oceniono 24 razy 24

  Pora na pokutę chłopie.Weż to po męsku na klatę i nie plącz w to dziewczyn,bo psujesz im opinię

 • cehaem

  Oceniono 24 razy 24

  Spoko. I owa "nowa" partnerka nie ma nic przeciwko temu, zeby szlajal sie z malolatami i je posuwal.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX