Księżna Kate pokazała nowe zdjęcia swoich dzieci. Prawdziwe słodziaki. Pochwaliła się też ogrodem, który zaprojektowała

Księżna Kate i książę William zabrali dzieci do Chelsea na specjalny pokaz kwiatów i ogrodów. Obowiązywal styl zdecydowanie nieformalny - George i Charlotte zrzucili nawet buty, żeby spacerować boso w strumieniu. W takim wydaniu rodziny książęcej jeszcze nie widzieliśmy.

Księżna Kate, książę William oraz ich dzieci - George, Charlotte i Louis - spędzili niedzielę na królewskim pokazie kwiatów i ogrodów w Chelsea. Jedną z części wystawienniczych zaprojektowała sama księżna Kate. Jej ogród nazywał się "Powrót do Natury" i w założeniu miał zbliżać do siebie rodziny i przyrodę. Ale co tam filozofia ogrodów, spójrzcie, jak pięknie tego dnia wyglądała rodzina książęca.

Księżna Kate i książę William z dziećmi w ogrodach

Księżna Kate i książę William postawili zdecydowanie na wygodę. Książę George, księżniczka Charlotte i książę Louis byli zachwyceni taką formą aktywności. Okazuje się, że również oni mieli swój udział w projektowaniu tego niezwykłego otoczenia.

W ostatnich miesiącach książęta i księżniczka pomagali księżnej zbierając mech, liście i gałęzie, żeby można było przystroić ogród, zaprojektowany przez księżną Kate.

Aż szkoda, że ogród znajduje się w Chelsea. Jeśli jednak jesteście w Wielkiej Brytanii, skorzystajcie z okazji i odwiedźcie go. Królewski pokaz kwiatów i ogrodów otwarty jest do 25 maja. Bilety i wszystkie szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia > > >

MAW

Więcej o:
Komentarze (26)
Księżna Kate pokazała nowe zdjęcia swoich dzieci. Prawdziwe słodziaki. Pochwaliła się też ogrodem, który zaprojektowała
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gio

  Oceniono 7 razy 5

  Super dzieciaki. I Kate też.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 5

  Piękna rodzinka. Księżnę Kate, lubię szczególnie.

 • Gość: Monia

  Oceniono 2 razy 0

  Dzieciaki są boskie jak ktoś ich nie ma niech się nie wypowiada!!a rodzinka królewska jest jedyna i świetna 😃nie licząc Megan bo jest straszna!!!!

 • Gość: Monia

  Oceniono 2 razy 0

  Księżna Kate to ma klasę bo Megan to zwykła puszczalska dziewucha za kasę jest okropna

 • Gość: kg

  Oceniono 17 razy -7

  "Obowiązywal styl zdecydowanie nieformalny" - ale o treskach i doczepach kate nie zapomniała. No i oczywiście o towarzyszacych jej na każdym kroku - nawet ww szpitalu - kilku oficjalnych fotografów, bo jeden to za mało,z ęby móc wybrać zadowalające zdjecie.
  Wszystko to sama spontaniczność i natura:)))))

 • Gość: Bławatek

  Oceniono 25 razy -9

  Dzieci jak dzieci. Ze też ludzie wpychają swoje cenne geny na oczy innym jakby to siódmy cud świata był.

 • Gość: gosc

  Oceniono 22 razy -14

  takie małe dzieci i już chorują na cukrzycę ???? tylko którego stopnia bo słowo słodziak nie określa stopnia .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX