Doda trafiła do szpitala, teraz skarży się na brak wsparcia. Z rozczarowaniem wyznaje: Nigdy nie będę już taka sama

Doda po lekturze artykułu "Kto chce zniszczyć Dodę?" trafiła do szpitala. Teraz w swoim wpisie na Instagramie narzeka na brak wsparcia ze strony mediów.

Afera Doda kontra Emil Haidar przybiera na sile. Okazuje się, że liczne procesy sądowe mają swoje drugie dno. Te nieścisłości odkrył dziennikarz śledczy Łukasz Pawelski. Kilka dni temu w sieci ukazał się artykuł "Kto chce zniszczyć Dodę?". Autor tekstu wylicza w nim nieprawidłowości oraz "dziwne" zbiegi okoliczności, które miały miejsce w trakcie procesów sądowych z udziałem Rabczewskiej i Haidara. Dorota po przeczytaniu artykułu trafiła do szpitala, o czym informowaliśmy TUTAJ. Wydaje się, że gwiazda liczyła na to, że szokująca dla wielu publikacja wywoła w mediach dyskusję, lecz tak się jednak nie stało. To rozczarowało Dodę, która swoimi przemyśleniami podzieliła się na Instagramie. 

Doda narzeka na brak wsparcia

Rabczewska opublikowała obszerny wpis, w którym wyznała, że przede wszystkim jest zasmucona brakiem wsparcia. 

Odkąd stanęłam na scenie, równolegle postawiłam też moje życie do pionu. Od początku swojej kariery pomagałam we wszystkich akcjach charytatywnych. Kiedy inni nie mieli czasu, ja nigdy nie odmówiłam. Zebrałam ponad 100 tysięcy dawców szpiku, zjechałam kilkadziesiąt domów dziecka, domów samotnej matki i szpitali onkologicznych. Bez względu na polityczny klimat w kraju wspierałam LGBT, czasami dostając za to po dupie - rozpoczęła swój wpis Doda

W dalszej części wokalistka nie kryła rozczarowania zachowaniem mediów, które nie stanęły po jej stronie.

Kiedy którykolwiek z moich znajomych z mediów poprosił mnie o wsparcie, zawsze mógł na nie liczyć, mimo że temat dla innych niewygodny. Zorganizowałam największą w Polsce akcję przeciwko hejtowi, zrzeszając ponad stu artystów na koncercie "Artyści przeciw nienawiści". A kiedy ja potrzebuje wsparcia, nie dostaję nic. To dla mnie gorzka, po której już nigdy nie będę taka sama. To chyba jeszcze bardziej dołujące niż treść artykuły, który wczoraj otworzył mi oczy.

Pod jej wpisem pojawiło się już ponad 700 komentarzy. Fani stanęli murem za piosenkarką.

Jesteśmy z Tobą, masz nasze wsparcie.
Trzymaj się!
Doda, będzie dobrze, zwyciężysz jak zawsze - piszą jej fani.

DH

Więcej o:
Komentarze (102)
Doda skarży się na brak wsparcia. Z rozczarowaniem wyznaje: To dla mnie gorzka lekcja, już nigdy nie będę taka sama
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: zzz

  Oceniono 59 razy 47

  Stare przysłowie mówi: kto wiatr sieje ten zbiera burzę. Bez powodu nie ma problemów z prawem. Myślę, że gdyby inaczej się rozstała z byłym partnerem bez akcji typu rysowanie samochodu, czy zastraszanie go to uniknęła by tego co się dzieję. To, że się pomaga nie oznacza, że jest się do końca czystym i dobrym. Wiele pedofilów pomaga charytatywnie...

 • domrosa

  Oceniono 53 razy 41

  Ojojoj! Czy ona jest głupia? Manipulantka 2 dni przed rozprawą "trafia" do szpitala (czytaj: sama tam się udaje) i skomle o współczucie. Serio? "Nigdy nie będę już taka sama". Good for you, bitch.

 • Gość: Gienek

  Oceniono 45 razy 35

  "Nigdy nie będę już taka sama ..' no to może i lepiej ..

 • Gość: Gosc

  Oceniono 49 razy 35

  Doda samozwancza krolowa, pewna siebie i swoich racji, niepokorna , bezwstydna, wg siebie idealna, bezkompromisowa , profesjonalna w każdym calu , kochająca wyłącznie siebie, wpadająca w samouwielbienie dziś zapomniana przez wszystkich, zostawiona bez słowa wsparcia, jaki to smutny widok, w obliczu tego co być może ja czeka, strach zagląda w oczy, kilkunastu fanów sle słowa wsparcia, naprawdę przykry widok upadlej gwiazdy minionych lat

 • Gość: Emma

  Oceniono 43 razy 29

  No sorry ale uważam, że Doda jest fałszywa konflikty i chamskie zagrywki np. Napaść na Szulim w toalecie, z kimś pobiła się w windzie ale nie pamiętam z kim, odgryzała Rozenek, a ponoć nic do Radzia nie czuje no i sprawa z przyrodniczą siostrą jak mówiła że matka tej dziewczyny rozłożyła nogi przed żonatym facetem, a tatuś niewinny oczywiście. Ona jest mega toksyczna.

 • Gość: mrok

  Oceniono 28 razy 20

  No ale kto jej ma pomóc i w czym? Namieszała w swoim życiu , nie potrafiła odpuścić niektórym ludziom , powiedzieć stop, więc musi wypić to piwo którego w dużej mierze naważyła . Co myślała ,że zawsze będzie młoda , piękna i na topie?A ludzie jak to ludzie są przy tobie dopóki masz sukces , popularność a potem rozpierzchną się jak te karaluchy.

 • Gość: Ela

  Oceniono 18 razy 18

  Tak właśnie wygląda życie...

 • Gość: fhh

  Oceniono 22 razy 16

  Za to ci płacą. My nie mamy z tego nic. Bylo nie nadstawiać tylka szmaciarzom...

 • Gość: Gość

  Oceniono 22 razy 14

  Doda zawsze będzie taka sama - tania i tandetna, tego nic nie zmieni.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX