Dominika Tajner w "Ameryka Express". Wiemy, z kim wystąpi w duecie. "Potrzebowała kogoś, kto nie boi się wyzwań". Zaskoczeni?

Dominika Tajner jesienią wystąpi w "Ameryce Express". Magazyn "Party" dowiedział się, kto został jej partnerem. To popularny trener fitness.

O Dominice Tajner jest ostatnio głośno. Wszystko za sprawą rozwodu z Michałem Wiśniewskim, o którym  poinformowała na początku marca. Wydaje się jednak, że wkrótce Dominika odżyje. Powód? Jak donosi "Party", gwiazda wystąpi w nowej edycji programu "Ameryka Express".

Dominika Tajner w "Ameryce Express". Z kim wystąpi?

Spekulowano, że Dominika w programie może pojawić się z Michałem Wiśniewskim. Skąd takie plotki? Niedawno małżonkowie ponownie mieli się do siebie zbliżyć. Wpływ na to miała choroba syna Tajner, Maksymiliana, który podczas weekendu majowego trafił do szpitala w stanie ciężkim. Swoją premierę niedawno miał też singiel Michała pt. "Z nikim nie jest tak". Fani twierdzą, że Wiśniewski w utworze śpiewa do Tajner, przepraszając ją, a tym samym wyznając miłość. Czy decyzja o rozwodzie jest zatem ostateczna? Z doniesień "Party" wynika, że tak, a Michał i Dominika chcą zakończyć swoje małżeństwo za porozumieniem stron już na pierwszej rozprawie. 

Kto w takim razie wyruszy wraz z Dominiką w podróż po Ameryce? Okazuje się, że gwiazda do udziału w "Ameryce Express" zaprosiła Qczaja, z którym zaprzyjaźniła się na planie "Tańca z Gwiazdami".

Dominika uwielbia ekstremalne przygody. Potrzebowała kogoś, kto tak jak ona, nie boi się wyzwań, ma poczucie humoru i świetną formę, dlatego zaprosiła Daniela „Qczaja” Kuczaja, z którym zaprzyjaźniła się w „Tańcu z gwiazdami” – mówi "Party" informator.

Zaskoczeni? 

DH

Więcej o:
Komentarze (46)
Dominika Tajner w hitowym show TVN-u. Już wiadomo, z kim wystąpi. Zaskoczeni?
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: wot

  Oceniono 29 razy 25

  ale z jakiej racji ma wystąpić? jako żona (jeszcze) Czerwonego czy jako córeczka Sugar Daddy? czy mama chorego synka? czego ona dokonała sama?
  kim jest ta kobieta i dlaczego pcha się do mediów? czy ktoś naprawdę chce ją oglądać?
  tyle pytań...

 • Gość: gosc

  Oceniono 18 razy 16

  jaka to do kuwy -nedzy gwiazda --stara baba z niezbyt ładną buzką i do tego jeszcz rozwiedziona n razy .----to może być tylko gwiazda w sraczu .

 • Gość: 5/:

  Oceniono 17 razy 15

  Niedawno płakała że syn umiera a teraz na kilka miesięcy leci za granicę?

 • Gość: amp

  Oceniono 19 razy 15

  bezczelnosc i nachalnosc tych niby celebrytow jest przerazajaca a glupota ich niby fanow ogromna

 • Gość: Haha

  Oceniono 16 razy 14

  No tam jej jeszcze nie było. Wszędzie się pcha.

 • Gość: hallo

  Oceniono 15 razy 13

  Lepiej niech z DZIECKIEM W domu zostanie bo potem płaczą I zgrzytanie zębów

 • Gość: b.

  Oceniono 10 razy 8

  Dominisia, oddaj pieniądze ukradzione ze SKOKu!

 • Gość: Dorota

  Oceniono 9 razy 7

  A syn ,tragiczna jest

 • Gość: lolo

  Oceniono 5 razy 5

  trzeba tłuc hajs póki jest okazja, żałosna ta kobita, z bazyla wysiłkiem wielu osób wystylizowana i bez charakteru, bardzo się rzuca w oczy, że pcha sie na siłę do szkła

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX