Robert Lewandowski świętuje sukces z Anią. Fotograf przyłapał ich na czułościach, ale bardziej zaszaleli na wieczornej imprezie

Robert Lewandowski miał w sobotę podwójną okazję do świętowania: Bayern Monachium zdobył Mistrzostwo Niemiec, a on sam zakończył sezon z największą liczbą bramek w Bundeslidze. Sukces świętował oczywiście z Anią i 2-letnią Klarą.

Robert Lewandowski drugi rok z rzędu został królem strzelców w Bundeslidze, kończąc sezon z 22 bramkami na koncie. Najlepszy polski napastnik, oprócz osobistego sukcesu, świętował też zwycięstwo Bayernu Monachium, który został mistrzem Niemiec.

Na sobotnim meczu nie mogło oczywiście zabraknąć najwierniejszych fanek Roberta - Ani Lewandowskiej z 2-letnią Klarą. Dumna żona cieszyła się z sukcesu męża i fotografom udało się uchwycić moment czułości między małżonkami. Na prawdziwe świętowanie przyszedł jednak czas wieczorem.

Anna i Robert Lewandowscy szaleją na parkiecie

Na wieczornej imprezie Lewandowscy podbijali parkiet, co Ania uwieczniła na swoim InstaStory. Trenerka wyglądała bardzo seksownie - założyła kremową, BARDZO krótką mini, w której wyeksponowała szczupłe i umięśnione nogi. O dziwo, większą uwagę fanów przykuło coś innego. Trenerka dobrała do sukienki oryginalną torebkę... z drewna.

Kto uważa, że moja torebka przypomina kettlebell? Jestem czujna- zażartowała.

Niektórzy faktycznie dali się nabrać i pomyśleli, że Lewandowska zabrała na imprezę kulę do ćwiczeń. Nas by to wcale nie zdziwiło ;).

Tylko pozycję trzeba zmienić i można ćwiczyć - żartowały fanki.
Dokładnie tak. Pierwsza myśl to "ale ma super spinki", a druga to spojrzenie na torebkę - wtórowały fanki.
Tak, od razu rzuciło się w oczy, że to kettlebell. Sportowo. Piękna z drewna.

Jak Wam się podoba stylizacja Lewandowskiej?

WJ

Więcej o: