Izabela Janachowska na pierwszym zdjęciu po porodzie z synkiem. Opublikowała też relację ze spaceru. Sama słodycz!

Izabela Janachowska w zeszłym tygodniu po raz pierwszy została mamą. Gwiazda dzieli się radościami macierzyństwa w mediach społecznościowych.

Od dłuższego czasu w polskim show-biznesie utrzymuje się baby boom. Tej wiosny mamami zostały już między innymi Sara Boruc i Sylwia Juszczak, z kolei na poród czekają Agnieszka Kaczorowska, Agnieszka Sienkiewicz czy Ewa Farna.

Pierwszy spacer dziecka Janachowskiej

Tydzień temu swoje pierwsze dziecko urodziła Izabela Janachowska. Szczęśliwa mama pochwaliła się narodzinami syna na Instagramie. Teraz przyszedł czas na relację z pierwszego spaceru malucha. Świeżo powiększona rodzina spacerowała po warszawskich Łazienkach. Udało im się trafić na wyjątkowo udaną pogodę, co przełożyło się na uśmiechy i dobre nastroje.

Wychowywanie i opieka nad dzieckiem, a zwłaszcza tak małym, to trudne i męczące zdanie. Młodzi rodzice promienieją jednak i są bardzo szczęśliwi. Na nagraniu podziękowali także wszystkim fanom za życzenia i gratulacje.

Więcej o:
Komentarze (34)
Izabela Janachowska na pierwszym zdjęciu po porodzie z synkiem. Opublikowała też relację ze spaceru. Urocze!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: M

  Oceniono 26 razy 20

  To się nazywa uzależnienie od mediów społecznościowych.

 • Gość: gres

  Oceniono 25 razy 11

  a kto to jest? gwiazda czego? znaczy od czego? bo publikowanie swojego życia prywatnego to wskazuje na bycie gwiazdą od braku piątej klepki..

 • Gość: Nitka

  Oceniono 12 razy 10

  A mi się ten wózek kojarzy z Dzieckiem Rosemary

 • Gość: Gtr

  Oceniono 14 razy 8

  Szkoda, że jeszcze przy porodzie nie wsadził sobie kamery między nogi.

 • Gość: Ja

  Oceniono 25 razy 7

  Ja pie.dole a czym tu się chwalić? Starym ch.jem co powinien być dziadkiem a nie ojcem? Wózkiem jak karawanem? Czy może tym że dziedzic świec oddycha świeżym powietrzem?

 • Gość: hmm

  Oceniono 40 razy 6

  Zezowata baba, nos i zęby koszmarne, usta napompowane. A obok jej dziadek i w tym wszystkim ich dziecko. Koszmar! Wolę normalne pary.

 • Gość: gość

  Oceniono 11 razy 3

  serdecznie gratuluję i życzę duuuużo zdrówka dla Pani jak i również dla maluszka- bardzo Panią lubię

 • Gość: iga

  Oceniono 2 razy 2

  powierzchowna celebrytka uzależniona od mediów...biedny dzieciak bedzie musiał byc tresowany dla mediów....szok....to jest tak jak proletariat dochodzi do kasy...chwalenie sie obnażanie życia rodzinnego...powierzchowni mało normalni ludzie z kasą

 • Gość: bea

  Oceniono 4 razy 2

  A niech tam będzie sobie szczęśliwa i tyle, zdrowia dla Rodzinki :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX