Komentarze (44)
"Twoja twarz brzmi znajomo". Romanowska była faworytką, ale to nie ona wygrała w finale. Widzowie oburzeni
Zaloguj się lub komentuj jako gość
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Gość: E 57

  Oceniono 1 raz 1

  Wszyscy byli wspaniali, ale dla mnie niekwestionowaną gwiazdą tego show była Katarzyna Dąbrowska. Ta wokalistka to magia głosu, interpretacji i umiejętności skupiania na sobie uwagi. Podczas gdy Ona śpiewa, czas nie istnieje, dookoła tylko muzyka i błogostan... wspaniała

 • Gość: ES

  Oceniono 1 raz 1

  Mogła wygrać jedna osoba, wszyscy byli świetni. Ten program ma dla mnie dobrą energię, nie ma chorej rywalizacji .

 • Gość: Jaga

  Oceniono 1 raz 1

  Ela Romanowska była wspaniała. I nie tylko ona. Ale Kaziu porostu cudo. Był moim faworytem. Przeuroczy człowiek absolutnie.

 • Gość: Babcia Frania

  Oceniono 1 raz 1

  Lubię p.Elę ale cały czas trzymałam kciuki za Kazia.Skromny,ale bardzo przyciągający uwagę ,brawo!!Zawsze oglądam ten program bo dużo pracy muszą włożyć aby osiągnąć cel.p.Dabrowska za Riedla *osckar*

 • Gość: Coco

  Oceniono 1 raz 1

  Najwięcej emocji wywoływały we mnie występy Kasi Dąbrowskiej. Wszyscy występujący byli wspaniali, Kamil Pawelski,którego znam jako Ekskluzywnego Menela,zachwycił mnie swoimi występami. Na szczęście pieniądze idę na cele charytatywne, więc nie ma o co się kłócić. Oby więcej takich programów.

 • Gość: Bożena

  Oceniono 5 razy 1

  Romanowska Ela była the best i Ona powinna wygrać ale to nie nic ważne jest to ze kasa "poszła" na cele charytatywne i to jest najważniejsze !!!

 • Gość: Marta

  Oceniono 9 razy 1

  Kasia i Ela zdecydowanie najlepsze były!!!:))

 • Gość: J23

  Oceniono 9 razy 1

  Ela, Ela, Ela !!!! ! i tyle

 • Gość: memory

  0

  To taka symbolika wygranej, jednak uważam,że wygranymi są wszyscy wykonawcy tego zacnego programu.Ogrom pracy i wysiłku jakie włożyli w każdą odsłonę postaci ,sposób śpiewu, pozy,ruchu,w ogóle wcielanie się w kogoś innego i do tego facet w - babkę , babka w faceta-kosmos.Chylę czoła wszystkim i dziękuję im za to co dali nam na końcu-gotowy,cudowny gotowy produkt ich ciężkiej pracy.Cudownie ja i moja rodzinka dziękujemy i kłaniamy się nisko.

 • Gość: Waldi

  0

  Ludzie muszą zrozumieć jedną rzecz nie zazdrościć sobie ani nie próbować sobie niczego udowodnić tak jak to robili uczestnicy programu " twoja twarz brzmi znajomo" w tej edycji i dlatego nikt nie ma pretensji do Kazika o wygrana finału 11 edycji ja też byłem przekonany że Wygra Kasia Dąbrowska której też metamorfozy były udane lub Ela Romanowska która idealnie wcielała się w swoje postacie jednak jury chciało inaczej dlatego wygrał Kazik Mazur i ja również ciesze się z jego wygranej choć łezka się w oku kręci że 11 edycja dobiegła już końca i tak wspaniała rywalizacja pomiędzy tak wspaniałymi ludźmi to myślę że ta edycja będzie zapamiętana na bardzo długo i cieszy mnie również ten fakt że każda wygrana jest przekazywana na cele charytatywne i że nie ma nie zdrowiej rywalizacji z niecierpliwością czekam na 12 edycje programu "twoja twarz brzmi znajomo".
  Chciałbym również zauważyć już na koniec każdego odcinka jury ma kontakt z uczestnikami tańczą z nimi na scenie śpiewają i to jest również bardzo fajne a nie sztywne siedzenie a Jurorskim stołem i to jest również piękne.

 • Gość: Widz

  Oceniono 2 razy 0

  Bardzo dobrze że wygrał P Mazur bo miał trudniejsze postaci....a Romanowskiej to już za dużo wszędzie ble,jeszcze może spróbować w sumie....

 • Gość: Mia

  0

  Mnie najbardziej podobała się Marta Wiejak a z mężczyzn Ekskluzywny Menel-rewelacyjny jako Tom Jones. Romanowska w finale?gabaryty,sympatyczna to fakt, ale nie oglądało jej się tak przyjemnie jak Marty, właśnie tak lekko.

 • Gość: Asia

  Oceniono 12 razy 0

  Pierwsze miejsce powinna zająć Kasia Dąbrowska, drugie Ela Romanowska, a trzecie dla Kazik Mazur!!!

 • Gość: Gość

  Oceniono 1 raz -1

  Absolutnie powinna wygrać Ela, choć Lazio też był niezły

 • Gość: gość płacacy abonament

  Oceniono 9 razy -1

  I dobrze ze ta przemadrzała "gwiazda"została pokonana

 • Gość: Kibic

  Oceniono 4 razy -4

  Nie oglądam bo nie lubię tego łysego w okularach i nieogolonego

 • gangut

  Oceniono 8 razy -4

  Biały facet, hetero, żonaty, pełnosprawny... na Eurowizji też afroszwed przegrał z białasem. Faszyzm wraca normalnie. Jedno "Tańczyć każdy może" trzyma poziom, bo wygrała kobieta i to niepełnosprawna. Niestety nie lesbijka, ale jak się nie ma co się lubi...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX