Doda trafiła do szpitala. Odkryto nieścisłości w jej procesie z Haidarem. "Jestem roztrzęsiona"

Doda trafiła do szpitala po tym, jak w sieci ukazał się artykuł o rzekomych nieprawidłowościach w jej procesie.

Doda od lat jest uważana za jedną z najbarwniejszych postaci w polskim show-biznesie. Sukcesy na polu zawodowym do niedawna nie szły w parze z udanym życiem uczuciowym. To zmieniło się jednak w ubiegłym roku, kiedy Rabczewska wyszła za Emila Stępnia.

Wcześniej gwiazda była w kilku nieudanych związkach, a skutki jednego z nich odczuwa do dziś. Wokalistka wciąż sądzi się z Emilem Haidarem - gdy kończy się jeden proces, zaczyna się kolejny. Według najnowszych doniesień, jedno z postępowań sądowych  mogło nie być prowadzone uczciwie.

"Kto chce zniszczyć Dodę?"

Ostatnio Doda opublikowała w swoich mediach społecznościowych fragment artykułu "Kto chce zniszczyć Dodę" napisanego przez dziennikarza śledczego serwisu życiestolicy.com. Autor twierdzi, że w procesach z jej udziałem miało dojść do licznych nieprawidłowości.

Jestem tak roztrzęsiona. Nie wiem, czy kiedykolwiek dojdę do siebie po tym - skomentowała piosenkarka na InstaStories.

Autor artykułu wymienia dowody na to, że postępowanie mogło przebiegać niezgodnie z prawem. Łukasz Pawelski informuje, że w śledztwie w sprawie Dody i Emila Haidara miało dochodzić do kontrolowanych przecieków, a to utrudniało pracę policji.

Prawnik Emila Stępnia zawiadamiał Prokuraturę i Policję o dokonanych i planowanych publikacjach materiałów z prowadzonego śledztwa, które były objęte tajemnicą śledztwa. Niestety dla Dody i Stępnia zawiadomienia nie przynosiły zamierzonego efektu, ponieważ organy ścigania wykazywały w tej kwestii dziwną i długotrwałą bezradność. W konsekwencji w międzyczasie ukazywały się kolejne publikacje zawierające w sobie materiał dowodowy (objęty tajemnicą śledztwa) - pisze autor.

To nie wszystko. Według Pawelskiego adwokat Haidara był też pełnomocnikiem policjanta prowadzącego sprawę Dody. Miał on w niej status pokrzywdzonego. Co prawda takie działania nie są niezgodne z prawem, jednak mogą być uznane za nieetyczne.

W śledztwie miało dojść do jeszcze innych praktyk, które podważyły obiektywizm i i bezstronność władz.

Doda trafiła do szpitala

Wokalistka bardzo przeżyła ujawnienie nieścisłości. W rozmowie z Łukaszem Pawelskim na Facebooku napisała, że poczuła się na tyle źle, że trafiła do szpitala.

Doda w szpitaluDoda w szpitalu Facebook.com

O tym, czy nieścisłości rzeczywiście są prawdziwe dowiemy się pewnie już niedługo. Jedno jest jest pewne - o tej sprawie będzie teraz głośno.

Więcej o:
Komentarze (381)
Doda trafiła do szpitala. Odkryto nieścisłości w jej procesie z Haidarem. "Jestem roztrzęsiona"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: D

  Oceniono 173 razy 131

  Pan dziennikarz napisał tego paszkwila na zamówienie. Rabczewska robi wszystko, by się wybielić, bo w środę ma proces, a dowody są zbyt mocne. Typowa praktyka, żeby choć trochę zdyskredytować stronę przeciwną. Z artykułu wynika, że nic nie dzieje się niezgodnie z prawem. Akurat o kruczkach prawnych Dorota powinna wiedzieć najlepiej, bo od lat udaje jej się bić innych i nie być karaną. Teraz jeszcze zagrywka na szpital i branie na litość. Dopiero co inny dziennikarz napisał prawdę o Ent One, czyli firmie Stępnia, w której to Rabczewska jest członkiem zarządu, a która to firma nie wypłacaj inwestorom ich pieniędzy, wtedy to było oczywiście złe dziennikarstwo i pozwy.

 • kaktus47

  Oceniono 177 razy 123

  Nigdy nie zapomnę jej kłótni ze Steczkowska. Program z jazda na lodzie. Ujawniła chamski potencjał i totalny brak wychowania. Brawa dla rodziców. Zapadłym sie pod ziemie gdyby moje dzieci reprezentowały taki poziom. Programu nie znam i nie oglądałem. Warto jednak znalezc.

 • Gość: gość

  Oceniono 119 razy 87

  Aktorka ze spalonego teatru, sama robi wokół siebie i swojego życia szum, nie mówiąc o jej podłych wystepkach a póżniej bierze na litość, na chorobę rodziny i swoje "tragiczne przeżycia".
  Lepiej niech już zamilknie obłudnica.

 • peryskopowy liopleurodon

  Oceniono 107 razy 79

  Sprytnie sprytnie Ucieczka w szpital, zapewne pomoc terapeutyczno psychologiczna, po urazie emocjonalnym jakiego doznała w związku małżeńskim ha ha dobre najdłuższy pobyt w szpitalu ten większy argument w ręku papugi Dody na sprawie w sądzie

 • Gość: hahaha

  Oceniono 88 razy 76

  ale kabaret! pewnie będzie miała zwolnienie lekarskie i rozprawy nie bedzie ! cyrk na całego

 • Gość: k

  Oceniono 83 razy 71

  Musi się jej ostro grunt pod nogami palić, skoro uderza w płaczliwe tony.
  Szpital, za chwilę psychiatryk, biegli i co tam jeszcze, a fakty są na taśmach, próba zastraszania i wyłudzenia kasy. Więc o co ten lament. Poza tym najwięcej o sprawie kłapala dziobem sama Rabczewska, to czego chce.
  Tym razem się doigrała i żadne ucieczki do szpitala tu nie pomoga.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX