Wyciekł certyfikat narodzin Archiego. Odpowiada na kilka pytań. Wiemy m.in. gdzie urodził się syn Meghan i Harry'ego. "Zawód" matki może zaskoczyć

W zagranicznych mediach pojawił się certyfikat narodzin Archiego. Niby to tylko dokument, ale kiedy chodzi o dziecko Meghan i Harry'ego, nic nie jest nieważne. Zwłaszcza, że ta kartka papieru może rozwiać wiele wątpliwości.

Pierwsze, czego dowiadujemy się z certyfikatu to oczywiście imię "Baby Sussex". Wiele osób przypuszczało, że Archie to skrót od pełnego imienia, ale dokument rozwiewa wątpliwości. Synek księcia Harry'ego i księżnej Meghan nosi imię Archie Harrison Mountbatten-Windsor. A to dopiero początek informacji!

Księżna Meghan urodziła w szpitalu

Choć do ostatniej chwili mówiono, że księżna zdecydowała się poród w domu, widzimy, że potwierdziły się wiadomości o tym, że poród miał miejsce w szpitalu Portland w Westminster. Nie jest to byle jaka placówka! Portland Hospital to właśnie to miejsce, o którym pisano, że młode mamy mogą w nim liczyć na prawdziwe luksusy, a cena (wysoka!) porodu, obejmuje m.in. menu z homarem oraz szampana dla szczęśliwego taty.

Dalej widzimy pełne imiona rodziców Archiego. Książę Harry, czyli Henry Charles Albert David, książę Sussex i księżna Meghan - Rachel Meghan, księżna Sussex. Tak, prawdziwe imię Meghan to Rachel : ) Uwagę zwracają też "zajęcia" rodziców. Zawód ojca - książę, zawód matki - księżniczka Wielkiej Brytanii (Kate ma w certyfikatach narodzin dzieci wpisane identyczne zajęcie).

Zdjęcie certyfikatu zobaczycie w naszej galerii.

Jesteście zaskoczeni?

jm

Więcej o:
Komentarze (76)
Wyciekł certyfikat narodzin Archiego. Odpowiada na kilka pytań. Wiemy m.in. gdzie urodził się syn Meghan i Harry'ego. "Zawód" matki może zaskoczyć
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: 7Ujhn

  Oceniono 33 razy 29

  A to jestem ,U r wa, zaskoczona!
  Tylko jeszcze nie wiem czym.

 • Gość: Ania

  Oceniono 25 razy 25

  Meghan to księżna, nie księżniczka. To znaczna różnica. Księżniczka rodzi się w rodzinie królewskiej (np. Eugenia, Beatrice, Anna, Charlotte). Księżna się w nią wchodzi poprzez małżeństwo (np. Kate, Meghan, Diana, Camilla).

 • Gość: Ania

  Oceniono 30 razy 24

  Ślepoty ona nosi nazwisko Harry’ego, tam jest rubryka na nazwisko rodowe matki!

 • Gość: Xyz

  Oceniono 25 razy 23

  maiden surname- to nic innego jak nazwisko panieńskie. Nie pozostała przy swoim. Wystarczyło sobie przetłumaczyć niż pisać bzdury.

 • Gość: gość

  Oceniono 20 razy 16

  A co nas to obchodzi?

 • ebom

  Oceniono 15 razy 13

  Ile jeszcze razy będziecie na nowo odkrywać jej pierwsze imię? Najpóźniej przy okazji ślubu powinniście już to byli chyba przyjąć do wiadomości?

 • hbire

  Oceniono 13 razy 11

  "Zawód ojca - książę, zawód matki - księżniczka Wielkiej Brytanii"; to tak jak u nas, zawód męża - dyrektor.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX