Ashley Massaro nie żyje. "Najseksowniejsza zawodniczka wrestlingu" miała 39 lat

Ashley Massaro nie żyje. Występowała na zawodach wrestlingu, pracowała też jako modelka. Miała 39 lat.

Ashley Massaro nie żyje. Zawodniczka wrestlingu kobiet i modelka została zabrana do szpitala ze swojego domu zaledwie na kilka godzin przed śmiercią.

Ashley Massaro nie żyje

Ashley Massaro od 2005 do 2008 roku walczyła jako profesjonalna wrestlerka. Pracowała również jako modelka, występowała w programach rozrywkowych w telewizji. Wielokrotnie trafiała na okładki kolorowych magazynów, w tym na okładkę "Playboya" w 2007 roku.

Swoją przygodę z wrestlingiem zaczęła od konkursu piękności w kostiumach kąpielowych. W czasie jednego z nich w 2005 roku została zauważona przez dyrektora castingu. Pokonała swoje przeciwniczki w wyścigu do tytułu "Raw Diva" i trafiła do organizacji WWE (World Wrestling Entertainment). Od tego momentu zaczęła być szeroko rozpoznawalna w Stanach Zjednoczonych, nazywano ją wręcz jedną z "najseksowniejszych zawodniczek wrestlingu".

Zawiesiła swoją karierę w 2008 roku ze względu na chorobę córki. Ashley Massaro od tego momentu skupiła się na swojej rodzinie, ale i na gościnnych występach w telewizji oraz prasie.

Zmarła zaledwie 10 dni przed swoimi 40. urodzinami. Przyczyna śmierci Ashley Massaro nie jest znana.

Więcej o:
Komentarze (27)
Ashley Massaro nie żyje. "Najseksowniejsza zawodniczka wrestlingu" miała 39 lat
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Tryk

  Oceniono 21 razy 7

  No to jak zwykle w przypadku ludzi młodych i znanych, którzy umierają w domu: narkotyki, lub samobójstwo.
  Tu oczywiście dochodzą jeszcze powikłania ze względu na "wspomagacze" brane z racji uprawianego "sportu".

 • Gość: Brzózka

  Oceniono 22 razy 6

  nowoczesny tryb życia: czerpanie z życia garściami, kreseczki, instagramki

 • Gość: gg

  Oceniono 4 razy 4

  W tym fachu ludzie długo nie żyją. Uzależnienie od leków przeciwbólowych, skłonności do autodestrukcji Przeciez na każdą walką wychodzą nafaszerowi painkilerami.

 • zebrzec

  Oceniono 1 raz 1

  to tani teatr nie sport. Przestańmy mylić pojęcia

 • Gość: Gość lubi wwe

  Oceniono 1 raz 1

  Najseksowniejszą zawodniczka WWE była Nikki Bella (i jej siostra Brie Bella ). Ale to smutne ze ludzie tak szybko odchodza. Obojętne czy od przedawkowania czy po prostu.

 • Gość: Bellamode

  0

  Samobójstwo przez powieszenie,pisze na tmz

 • Gość: Wrestle Death Match Voyager

  0

  WWE ogólnie jako show spoko - dużo aktorstwa i akrobatyki w połączeniu napewno z talentem i zapałem do wykonywania czasem nawet niebezpiecznych akcji. Jeżeli twierdzicie, że zawodnicy z tej federacji krótko żyją to polecam zapoznać się z wariatami z CZW Combat Zone Wrestling ; BJW Big Japan Pro-Wrestling lub świeżym od kilku lat GCW Game Changer Wrestling. Tam to dopiero sobie kiereszują zdrowie (jarzeniówki, drut kolczasty, pinezki, pleksy imitujące szkło i wszystko o co można rzucać by kaleczyć) takie sado maso show ale akcje mega widowiskowe.

 • Gość: Edurdo

  0

  Oglądam ten rodzaj widowiska od ponad 25 lat - wiadomo teatrzyk choć czasami ekstremalne pady też wykonują. Ashley młodo odeszła ale być może jakaś choroba ukryta niekoniecznie zaraz ćpanie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX