Druga kobieta oskarżyła Jarosława Bieniuka napaść na tle seksualnym. Zareagował w wymowny sposób

Jarosław Bieniuk zmienił swoje publiczne konto na Instagramie w prywatne. Media sugerują, że ma to związek z oskarżeniem o napaść przez kolejną kobietę.

W połowie kwietnia Jarosław Bieniuk stał się bohaterem głośnej afery. Były piłkarz został oskarżony o to, że zgwałcił jedną ze swoich koleżanek. Kilka dni temu dziennikarze z portalu Fakt24 dotarli do innej kobiety, która twierdzi, że również została przez niego wykorzystana.

ZOBACZ TEŻ: Jarosław Bieniuk w pierwszym wywiadzie od czasu zatrzymania. "Jestem niewinny. To koszmar". Opowiedział o reakcji dzieci

Jarosław Bieniuk oskarżony po raz kolejny

Jak informował tabloid, do napaści seksualnej miało dojść trzy lata temu w klubie Ego w Sopocie. Bieniuk miał być wtedy ze swoją ówczesną dziewczyną, czyli Martyną Gliwińską. Kobieta dołączyła do nich do loży VIP ze swoimi znajomymi. Do napaści seksualnej miało dojść w łazience. Według zeznań kobiety, były piłkarz wziął przy niej narkotyki. Na początku spokojnie z nią rozmawiał, jednak po kolejnej "kresce" stracił panowanie nad sobą.

Jarek wziął narkotyk i nagle zaczął się zachowywać, jakby coś go opętało! Złapał mnie za włosy, zaczął ściągać spodnie i wyjmować swoje przyrodzenie. Powiedział, żebym mu zrobiła, cytuję: "loda" - mówiła kobieta.

Bieniuk osobiście nie odniósł się do zarzutów koleżanki. Komentarza udzieliła jedynie jego pełnomocniczka, adwokat Olga Jędraszko. 

ZOBACZ TEŻ: Jarosław Bieniuk oskarżony przez kolejną kobietę. "Jest zszokowany tymi zarzutami"

Postanowił natomiast zmienić swoje ustawienia na Instagramie. Konto, które do tej pory mogli obserwować wszyscy, zamienił na prywatne. Jak myślicie, dlaczego?

MM

Jeśli chcesz być na bieżąco z informacjami ze świata show-biznesu, zaobserwuj nas na Instagramie >>>

Więcej o:
Komentarze (133)
Druga kobieta oskarżyła Jarosława Bieniuka napaść na tle seksualnym. Zareagował w wymowny sposób
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Raf

  Oceniono 94 razy 66

  Idź wreszcie człowieku na odwyk.Nie ćpaj,nie pij.Zadbaj o dzieci.Robisz im wdtyd.Wszyscy się z was śmieją. Masz w dupie własne życie? ??ok ćpunie jeden...ale nie rób siary własnej rodzinie! !!!Chcesz aby twoje dzieci słyszały za plecami"to syn,córka tego gwałciciela i ćpuna...?"myśl człowieku....myśl....ze względu na Anię...

 • Gość: Anka

  Oceniono 80 razy 54

  Coś jest na rzeczy. Oby prawda wyszla na jaw. Jeśli to zrobił raz czy dwa, zrobi więcej razy. Po narkotykach nikt za siebie nie gwarantuje.

 • Gość: gosc

  Oceniono 73 razy 45

  zmienił bo trzęsie dupą ze strachu przed zapuszkowaniem .

 • Gość: Ewa

  Oceniono 55 razy 41

  Czyżby inna kobietą też kłamała?No cóż zobaczymy,co czas pokaże!!!!

 • koszernywieprz

  Oceniono 50 razy 38

  To może już zastanawiać.

 • Gość: cx

  Oceniono 39 razy 37

  Hm...Może mu rzeczywiście odbija po stuffie? Niech to sprawdzą po prostu śledczy.

 • Gość: mm

  Oceniono 79 razy 33

  Jestem kobietą, jestem za ściganie "przemocowców", ale też mam pełną świadomość, ze posługując się pomówieniami tego typu, można wrobić każdego.
  Nie jestem fanką, ani "niefanką" Bieniuka. Nie znam, nie mam potrzeby poznawania, ale to co sie dziej, widoczne jest jak na dłoni. facet sie czymś naraził, albo jest wielki m naiwniakiem obcującym z nieciekawym towarzystwem i padło na jego kieszeń.
  W końcu jakbym ja napisała, ze mnie też to i owo krzywdząco zrobił, to plotek łyknąłby takie info jak kaczka kluski, a za chwilę miałabym na skrzynkach wysyp próśb o wywiad. Nikt by tego nie sprawdzał, ale nius by był Nieważne, ze ja Bieniuka nie znam, nigdy nie spotkałam i pewnie nie spotkam.

 • Gość: gosc

  Oceniono 55 razy 31

  koleś już cię nie ma ---a tak dobrze żarło ---lecz zdechło .

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX