Meghan i Harry żyją w luksusach, otoczeni służbą? Doniesienia reporterki mogą Was zdziwić. Ponoć ich życie nie różni się wiele od "naszego"

Ta wiadomość pewnie Was zaskoczy. Harry i Meghan nie mają niani, kucharza ani żadnego personelu, który pomagałby im w codziennym życiu. Jak donoszą zagraniczne media, książęca para żyje tak "jak my".

Brytyjska reporterka, Katie Nicholl, udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała m.in. o życiu księżnej Meghan i księcia Harry'ego. Nicholl należy do elitarnego grona dziennikarzy, którzy oficjalnie zajmują się rodziną królewską i wiedzą na jej temat trochę więcej niż "zwykli" ludzie.

W Frogmore Cottage nie ma służby

Kiedy myślimy o życiu Harry'ego i Meghan wyobrażamy sobie luksusy i zastępy personelu, który czeka na kolejne rozkazy. Okazuje się jednak, że w podmiejskiej posiadłości nie ma nikogo, poza parą zakochanych.

Nie zatrudnili żadnej niani, kucharza ani nawet osoby sprzątającej - poinformowała dziennikarka. - Wszystko robią sami.

Obecnie w rezydencji książęcej pary Sussex przebywa na stałe jeszcze jedna osoba, mama Meghan, czyli Doria Ragland. Kobieta przybyła do Londynu krótko przed porodem córki i została, by pomagać jej przy maluchu. Księżna nie chciała oddawać Archiego w ręce niani, ale jak wiele młodych mam, chętnie przystała na pomoc swojej rodzicielki. Nie jest tajemnicą, że Meghan z jej mamą łączy bardzo bliska więź, a przeprowadzka córki do Europy, była dla Dorii trudnym przeżyciem.

Meghan żyje według własnych zasad

Księżna Kate i książę William zatrudniają opiekunki, mają też pomoc domową. Meghan od początku przeciwstawiała się sztywnym zasadom panującym na dworze i dawała znać, że chce, by jej życie zmieniło się jak najmniej. To oczywiście niemożliwe, bo nie oszukujmy się, życie serialowej aktorki i księżnej, to dwie inne bajki. Meghan chciała pozostać tak "zwyczajna" jak się da, ale czy naprawdę zrezygnowała z jakiegokolwiek personelu? Trudno nam wyobrazić sobie książęcą parę na zakupach w supermarkecie czy księcia szorującego piekarnik, ale kto wie, może faktycznie są "normalniejsi" niż sądzimy.

jm

Więcej o:
Komentarze (16)
Meghan i Harry żyją w luksusach, otoczeni służbą? Doniesienia reporterki mogą Was zdziwić. Ponoć ich życie nie różni się wiele od "naszego"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: MrsS

  Oceniono 25 razy 15

  Taa już widzę Meghan na mopie albo myjaca kibel

 • Gość: Anulka

  Oceniono 17 razy 11

  Mnie tylko cieszy że ta para książęca nie zapomniała o Polsce nadając imię małemu księciu Archi od Archi-diecezji,bardzo obecnie głośnej więc na czasie.Resztę nie będę komentowała niech każdy żyje po swojemu.

 • Gość: Gosia

  Oceniono 21 razy 11

  Niedawno pisaliscie ze sluzba Megan jest zla bo robi pobudke o piatej rano. Czyzby wszyscy rzucili robote i Megan szoruje wanne i bidet sama?

 • Gość: Quaj

  Oceniono 13 razy 5

  Przecież była afera, że służba nie może parkować kop posadlosci, może i coś tam robią sami np opiekuje się dzieckiem, ale służba w tak dużym domu to dla nich napewno podstawa.

 • Gość: gb

  Oceniono 10 razy 4

  brednie, jest sluzba - od sptrzeatania, gotowania, pilnowania etc., ma nawet odrebny parking zeby jasniepanstwu nie przezkadzac

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz 1

  i dobrze, nie będzie ich nikt podglądał i plotkował o nich.

 • Gość: Ble ble ble

  Oceniono 2 razy 0

  A tą posiadłość też sami sprzątają same bajery Megan by paluszki pobrudziła Jak by wyglądała przed kamerami

 • Gość: Dora

  Oceniono 4 razy 0

  Taaa... Akurat. Rodzić też miała w publicznym szpitalu za darmo a okazało się że urodziła w najdroższym prywatnym. Oni chyba komuś płacą żeby rozpowiadali o nich takie plotki jacy to oni zwyczajni ludzie z sąsiedztwa żeby ich polubić bo nie są zbyt lubiani.

 • Gość: Wollna

  Oceniono 4 razy 0

  Nie uwierze w to, ona jest zbyt wygodna ...palma jej odbila na calego.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX