FAME MMA 4: jest oficjalny zwiastun i karta walk. Gwiazdą wieczoru ponownie Marta Linkiewicz. Ale SexMasterka może być czarnym koniem

Ledwo zdążyliśmy zapomnieć o FAME MMA 3, a już zapowiedziano FAME MMA 4. Prócz panów ponownie na ringu staną naprzeciwko siebie kobiety. Znowu zawalczy Marta Linkiewicz (Linkimaster). Jej przeciwniczką zostanie SexMasterka (dziś Lil Masti). Oto wszystko, co musisz wiedzieć o gali.

FAME MMA to odkrycie ostatniego roku. Celebryci walczący ze sobą w oktagonie okładają się pięściami i wzbudzają, jak widać, niesłabnące zainteresowanie widowni. Na tyle niesłabnące, że właśnie ogłoszono uczestników czwartej edycji show. FAME MMA 4 już za miesiąc!

FAME MMA 4: kto zawalczy w ringu?

Karta walk FAME MMA 4 została ogłoszona wczoraj wieczorem. Już na miesiąc przed wydarzeniem wiemy, kto z kim będzie walczył.

 • Medusaofficial - Adrian "Medusa" Salamon vs Knaziu - Klaun z Koszalina - Piotr "Knaziuu" Knaś
 • Michał "BOXDEL" Baron vs Kubańczyk (ochroniarz Lorda Kruszwila)
 • Dawid "Ambro" Ambroziak vs Kasjusz "Don Kasjo" Życiński
 • Filip "Filipek" Marcinek vs TBA (niepotwierdzone)
 • Kizo vs Makowski
 • Adrian Polak vs Amadeusz Ferrari
 • Krystian "Jongmen" Brzeziński vs Kamil "Kasti" Stępiński

Walka wieczoru to walka kobiet, która drugi raz odbędzie się w czasie FAME MMA. Ponownie na ringu stanie Marta Linkiewicz - Linkimaster. Jej przeciwniczką będzie Aniela Bogusz, czyli SexMasterka (albo Lil Masti, jak ostatnio Sexmasti się każe nazywać). Czy Marta Linkiewicz ponownie wyjdzie z ringu zwycięska? Poprzednia wygrana z Esmeraldą Godlewską zapewniła jej naprawdę niemałe pieniądze, które wciąż wydaje.

A kim są pozostali uczestnicy? Zapewne ich pseudonimy, imiona i nazwiska niewiele wam mówią. Część z nich jest zwyczajnie Youtuberami (Makowski), część zajmuje się hip-hopem (Filipek, Jongmen, Kizo). Pozostali, jak widać, są równie znani.

Nie przeszkadza to jednak organizować już czwartej gali FAME MMA, która z każdą kolejną edycją gromadzi coraz szerszą publiczność. Wszystko dzięki walkom kobiet.

FAME MMA 4: Seksmasterka czarnym koniem?

Aniela Bogusz, znana bardziej jako SexMasterka albo Lil Masti (ostatnio zmieniła markę) była proponowana przez wielu widzów jako kolejna zawodniczka FAME MMA po sukcesie walki Linkiewicz vs Godlewska. I chyba wszystko wskazuje na to, że rozmaże swoją przeciwniczkę po ścianach oktagonu. W dzisiejszym nagraniu wytłumaczyła bardzo krótko, dlaczego w ogóle bierze udział w gali:

Bo wygram - powiedziała pewna siebie.

Czym tę pewność popiera? Wbrew pozorom doświadczenie SexMasti jest naprawdę imponujące. Trenowała zapasy, aktywnie ćwiczy od wielu lat, pracuje nad swoim ciałem. A co więcej, wprost przyznała, że organizatorzy zwyczajnie skusili ją pieniędzmi.

Organizatorzy sprostali moim wymaganiom. Ja nie jestem tania. Ja jestem droga, ponieważ ja zapracowałam na to wszystko - mówi SexMasti.
 

FAME MMA 4: kiedy odbędzie się gala? [DATA, MIEJSCE]

FAME MMA 4 przenosi się z Łodzi. Wydarzenie odbędzie się w Hali Sportowej w Częstochowie. Zaplanowano je na 22 czerwca. To już naprawdę niedługo.

Pokazano również oficjalny zwiastun FAME MMA 4:

 
Więcej o:
Komentarze (6)
FAME MMA 4: jest oficjalny zwiastun i karta walk. Gwiazdą wieczoru ponownie Marta Linkiewicz. Ale SexMasterka może być czarnym koniem
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Krystian

  Oceniono 2 razy 2

  Przykro czyta się o braku szacunku dla muzyków ze strony autora artykułu, którzy będą walczyć na FAMEMMA 4 - Kizo i Filipek są akurat raperami znanymi w środowisku muzycznym na całą Polskę, proszę pamiętać że rap w Polsce to nie tylko Taco Hemingway i Quebonafide :) ;).

 • Gość: Też Krystia

  0

  Kizo jest znanym na całą Polske raperem? XDDD

 • Gość: Zgredd

  0

  Czyj jest ten utwór zapodany w zapowiedźi?

 • Gość: uuuu

  0

  Trzymam kciuki za TBA

  :)))

 • Gość: Gość

  0

  Kto to jest sexmasterka?

 • Gość: zażenowany

  Oceniono 2 razy 0

  kompletny brak mózgu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX