Jak wyglądało pierwsze spotkanie Meghan i Kate po porodzie księżnej? Nie było miło. Książę Harry musiał przeprosić za żonę

Kate i William po raz pierwszy zobaczyli synka Meghan i Harry'ego. Okazuje się, że spotkanie zakończyło się po 5 minutach, a księżna Cambridge się popłakała.

Meghan Markle 6 maja urodziła swoje pierwsze dziecko. Wraz z księciem Harrym nadali synkowi imię Archie. Królewska rodzina musiała poczekać kilka dni, aby odwiedzić świeżo upieczonych rodziców i poznać chłopca. Jako pierwsi mieli tę przyjemność: królowa Elżbieta II i książę Filip, mama księżnej Sussex Dorii Ragland, oraz siostra zmarłej księżnej Diany, czyli Lady Jane Fellowes.

Pierwsze spotkanie Meghan i Kate skończyło się po pięciu minutach

Jak podają zagraniczne media, Meghan i Harry w pierwszych dniach po narodzinach dziecka, chcieli nacieszyć się synkiem i poświęcić czas tylko dla siebie. Podobno celowo pominięto Kate i Williama. Książęca para dopiero wczoraj po południu po raz pierwszy zobaczyła się z nowym członkiem rodziny. Okazuje się, że wizyta trwała zaledwie 5 minut! Dlaczego? Magazyn "In Touch" podaje szokujące informacje:

Meghan nie chciała dać Kate potrzymać na rękach Archiego, przez co księżna Cambridge się popłakała. William i jego żona wyszli po pięciu minutach. Harry musiał zadzwonić do Kate z przeprosinami.

Jak się okazuje, spotkanie nie odbyło się w najprzyjemniejszych okolicznościach. Jak myślicie, dlaczego Meghan jest tak negatywnie nastawiona do Kate?

JP

Więcej o:
Komentarze (151)
Jak wyglądało pierwsze spotkanie Meghan i Kate po porodzie księżnej? Nie było miło. Książę Harry musiał przeprosić za żonę
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 59 razy 49

  Serio, matka trójki małych dzieci pożyczała się bo nie dano jej potrzymać bratanka? Co za matol wymyśla te newsy.

 • Gość: komentująca1

  Oceniono 46 razy 40

  Brukowce wymyślą różne historie żeby tylko sprzedać gazetę. Serio w to wierzycie? Niby kto takie informacje podał do prasy? Książe Harry? Albo "urażona" Kate? Nie wierzcie we wszystko. Im bardziej kolorowe czasopismo tym mniej wiarygodne informacje zawiera.

 • Gość: GOŚĆ

  Oceniono 44 razy 32

  Coś strasznie placzliwa ta Kate. Po urodzeniu Luisa ciągle płakała bo Charlotta miała być druhna na ślubie Harrego, Teraz znowu płacze, bo Meghan urodziła dziecko. Oczywiście wizyta była prywatną, bez mediów, ale Kate zaraz po wyjściu udzieliła obszernego wywiadu tabloidom.
  A paniom autorkom przypomnę, ze dzieci Kate też byly oglądane przez rodzinę po iluś tam dniach.
  To chyba jest normalne?

 • Gość: b.

  Oceniono 28 razy 28

  Taaak, tobloidioty znają szczegóły prywatnego spotkania, sama Kate do nich zadzwoniła się poskarżyć :-D

  Taaak trzydziesto-kilku letnia kobieta, będąca matką 3 dzieci, jest z pewnością taką histeryczką, że się popłakała, bo nie nie mogła wziąć na ręce cudzego dziecka.
  Taaak, poryczała się i trzasnęła drzwiami, jak pięciolatka która nie dostała cukierka <facepalm>

  Ustawcie się na przeciwko ściany, pochylcie główkę i weźcie porządny rozpęd...

 • Gość: gość

  Oceniono 27 razy 27

  hahaha ale bzdury !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX