Nie tylko Meghan Markle potrafi zaskoczyć. Książę Harry poinformował bliskich o narodzinach syna w bardzo oryginalny sposób

Meghan Markle i książę Harry od ponad tygodnia są szczęśliwymi rodzicami. Dumny tata od razu przekazał tę wiadomość kuzynom.

Mike i Zara Tindall są bardzo blisko z Meghan Markle i księciem Harrym. Syn księżnej Diany został nawet ojcem chrzestnym ich najmłodszej córki Leny. Nic więc dziwnego, że kuzyni Harry'ego jako jedni z pierwszych dowiedzieli się o tym, że został tatą. Co ciekawe, książę zrobił to w dość niespodziewany, jak na rodzinę królewską, sposób.

Książę Harry zaskakuje

Od miesięcy mówi się o tym, że to księżna Meghan jest najbardziej liberalną członkinią rodziny królewskiej. Wychodzi jednak na to, że jej mąż, książę Harry, także potrafi zaskoczyć. Dumny tata pochwalił się narodzinami syna na... rodzinnym czacie w aplikacji WhatsApp.

Kuzyn księcia Harry'go nie ma wątpliwości, że Harry spełni się w swojej nowej roli.

Będzie świetnym ojcem - powiedział w wywiadzie dla "The Telegraph".

Mike Tindall jest brytyjskim sportowcem. Do rodziny królewskiej trafił przez związek małżeński z Zarą Phillips - najstarszą wnuczką królowej Elżbiety. Para jest znana z tego, że oboje mocno stąpają po ziemi i dbają o to, aby ich córki miały możliwie normalne dzieciństwo. Nic dziwnego, że dobrze dogadują się z Meghan i Harrym. W końcu oni także już niejednokrotnie udowodnili, że nie boją się naginać tradycji dla dobra dziecka.

Więcej o:
Komentarze (2)
Meghan Markle nie jest jedyną, która zaskakuje. Książe Harry ogłosił narodziny syna w bardzo oryginalny sposób
Zaloguj się lub komentuj jako gość
  • Gość: komentująca1

    Oceniono 4 razy 4

    To prawie jak w mojej rodzinie- mąż po porodzie wysłał zdjęcie syna na rodzinną grupę na whatsapp ?? w ten sposób każdy dowiedzial się w podobnym czasie i przy okazji pewnie dostali pierwsze zdjęcie. I tyle. Rodzina mimo że królewska to też ludzie

  • Gość: gość

    Oceniono 4 razy 4

    Harry nie wysłał Hedwigi z wiadomością?!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX