Małgorzata Rozenek szczerze wyznaje: Nazywam in vitro niepokalanym poczęciem. Zdradziła też, co myśli o tym jej ojciec, który sympatyzuje z PiS-em

Małgorzata Rozenek-Majdan urodziła dwóch synów dzięki in vitro. Od jakiegoś czasu stara się o kolejne dziecko i ponownie więc musi skorzystać z tej metody. W rozmowie z Faktem opowiedziała, jak zareagował jej ojciec, gdy dowiedział się, że się jej poddaje.

Kilka dni temu do sprzedaży trafiła książka Małgorzaty Rozenek-Majdan "In vitro. Rozmowy intymne". Opisuje w niej m.in. jak wygląda procedura oraz co przeżywają pary, które przez lata nieskutecznie starają się o dziecko. Znajdują się w niej także rozmowy z ekspertami oraz historia autorki, która sama dzięki tej metodzie urodziła dwóch synów: 13-letniego Stanisława i 9-letniego Tadeusza.

Małgorzata Rozenek-Majdan o in vitro

Dziennikarze z Faktu zapytali się Małgosi, jak zareagował jej ojciec na wiadomość o tym, że skorzystała z in vitro. Przypomnijmy, że Stanisław Kostrzewski jest byłym skarbnikiem PiS i pełnił funkcję ekonomicznego doradcy Jarosława Kaczyńskiego. Jak zapewnia, mężczyzna w pełni akceptuje jej decyzję.

Jestem z głęboko wierzącej rodziny, a do tego mój ojciec jest konserwatywny w kwestiach obyczajowych. Nigdy jednak nie dał moim synom odczuć, że ma jakieś obiekcje wobec metody in vitro, dzięki której obaj pojawili się na świecie. Zaakceptował moje wybory w tej kwestii. A jeśli jesteśmy wierzący, to przecież będziemy za swoje wybory odpowiadać gdzieś tam na górze - wyznała w wywiadzie.
Pewnie wielu osobom się narażę, ale ja czasami nazywam in vitro niepokalanym poczęciem - dodała.

Małgorzata Rozenek z synamiMałgorzata Rozenek z synami Instagram/m_rozenek

Magorzata Rozenek-Majdan nie ukrywa, że in vitro to dla niej jedyna szansa na zostanie po raz kolejny matką. Razem z mężem, Radosławem Majdanem, podkreślają, że ich największym marzeniem jest córka. W wywiadzie, jaki udzieliła na początku 2018 roku opowiadała, że dziewczynka byłaby dla nich wyzwaniem i mają nadzieję, że wreszcie uda jej się zajść w ciążę. Przygotowania do tego pięknego wydarzenia rozpoczęła od unormowania stylu życia. Trzymamy mocno kciuki za to, żeby ich marzenie wreszcie się spełniło!

AW

Więcej o:
Komentarze (41)
Małgorzata Rozenek szczerze wyznaje: Nazywam in vitro niepokalanym poczęciem. Zdradziła też, co myśli o tym jej ojciec, który sympatyzuje z PiS-em Małgorzata Rozenek szczerze wyznaje: Nazywam in vitro niepokalanym poczęciem. Zdradziła też, co myśli o tym jej ojciec, który sympatyzuje z PiS-em
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: 44

  Oceniono 21 razy 11

  Jak pani z wyższym wykształceniem, choć zdobytym na zaocznych ale zawsze, może pie...ć takie bzdury? Niepokalane poczęcie nie jest synonimem poczęcia bez stosunku tylko bycia od poczęcia bez grzechu pierworodnego. To nie Jezus, który miał zostać "spłodzony" w wyniku "natchnienia Marii Duchem Świętym" był niepokalanie poczęty a Maryja, której przyjście na świat poprzedził stosunek seksualny jej rodziców! I do tego twierdzi, że wychowywała się w głęboko wierzącej rodzinie... Widać typowo polsko-katolickiej, wierzą głęboko, choć nie mają pojęcia w co!

 • Gość: niegość

  Oceniono 13 razy 11

  Jej ojciec nie sympatyzuje z PiSem, tylko do PiSu należy. Jest jego byłym skarbnikiem.

 • Gość: J

  Oceniono 9 razy 7

  Typowy pisior, wybiera i żyje według zasad katolickich które akurat jemu pasują ... hipokryzja milion !

 • Gość: Nika

  Oceniono 15 razy 5

  To milo,ze Pani Malgorzata mowi otwarcie o tej metodzie.Brawo za odwage.Powodzenia Pani Gosiu!

 • Gość: Gosc

  Oceniono 6 razy 4

  WSTYDŹ się KOBIETO wymyślasz co możesz aby Ci płacono za newsy o Was o rodzinie i dzieciach się nie mówi publicznie więc radzę być cicho i nie pisać co kto i jak u was ma i kto się z kim itd...... to obrzydliwe

 • Gość: Mmm

  Oceniono 10 razy 4

  Ta baba nie ma mózgu ani wstydu ,dzieci są jakie są najważniejsze że zdrowe ale w przyszłości powinny strzelić matce w ryj za to gadanie jak zostały poczęte.

 • Gość: Dana

  Oceniono 3 razy 3

  Jezu jaka tepa dzida. Ona nie wie co to niepokalane poczecie.

 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 3

  Tak, a Ona jest Marią zawsze dziewicą z TVNu! No bez jaj! Kasa i lans uderzyły do tej pustej główki z siłą wodospadu!

 • Gość: stop it

  Oceniono 17 razy 3

  Kobieto, daj już spokój, przestań molestować ludzi swoją rozrodczością...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX