Igor Herbut pochwalił się sesją ze swoją ciężarną partnerką. Pokazuje ją rzadko, a szkoda. "Mieszanka miłości, troski, namiętności"

Igor Herbut zamieścił na Instagramie czarno-białe zdjęcie ze swoją ciężarną ukochaną, Małgorzatą. Fani są zachwyceni, my również.

Igor Herbut trzyma swoje życie prywatne z dala od mediów. Sporym zaskoczeniem był więc fakt, że w połowie kwietnia poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych, że już lada moment zostanie ojcem. Jego wieloletnia partnerka, Małgorzata Dec, jest w ciąży. Z tej okazji zakochani wzięli udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej. Efekty są piękne.

Igor Herbut pozuje z ciężarną partnerką 

Lider zespołu Lemon zamieścił na Instagramie zdjęcie, na którym widzimy, jak przyszli rodzice patrzą sobie głęboko w oczy, a Igor trzyma swoje ręce na ciążowym brzuszku ukochanej. Piękny widok, zresztą sami spójrzcie: 

Podobnego zdania są fani Igora. W komentarzach pod fotografią aż roi się od komplementów. 

Jest w tym zdjęciu coś, co nie pozwala mi odwrócić od Was wzroku. Mieszanka miłości, troski, namiętności, autentyczności, ekscytacji, oczekiwania, gotowości, i wielu innych. Niesamowite, jak wiele emocji może pomieścić jedno zdjęcie. Jestem oczarowana totalnie!
Pięknie! Coś jak Baby i Johny z "Dirty Dancing".
Ale ona ładna i te włosy. Wszystkiego cudownego dla Was - czytamy.

Aż chciałoby się powiedzieć, że Igor powinien częściej pokazywać swoją partnerkę, aczkolwiek jeśli taki jest jego wybór, to niech prywatność trzyma tylko dla siebie. 

DH

Więcej o:
Komentarze (4)
Igor Herbut pochwalił się sesją ze swoją ciężarną ukochaną. Pokazuje ją rzadko, a szkoda. Piękna z nich para
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gosc

  Oceniono 4 razy 4

  Co mu się stało że tak schudl??? A sesja piękna.

 • Gość: Cerrie35

  Oceniono 3 razy 3

  "Aż chciałoby się powiedzieć, że Igor powinien częściej pokazywać swoją partnerkę, aczkolwiek jeśli taki jest jego wybór, to niech prywatność trzyma tylko dla siebie." I dobrze, że trzyma media z dala od prywatnego życia. To jego życie i nic nam do tego. Redaktorzy plotka chcieliby, bo mieliby wtedy o czym pisać. Plotkarskie hieny. Gwiazdy to takie osoby, które ceni się za grę bktorską, czy muzykę, a nie za chwalenie się życiem prywatnym.

 • Gość: Ola

  Oceniono 2 razy 2

  Niesamowity głos i niesamowite teksty!

 • Gość: K

  Oceniono 1 raz -1

  Nie znam tego pana

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX