"Taniec z Gwiazdami". Gimper chciał przekupić widzów, by wygrać. Teraz odpowiada na zarzuty. "Poszukajcie problemu w zasadach programu"

Gimper prosi fanów o głosy i próbuje ich przekupić? Youtuber skomentował stawiane mu zarzuty. Twierdzi, że nie łamie zasad programu.

Gimper budzi więcej kontrowersji w "Tańcu z gwiazdami", niż chyba ktokolwiek mógł wcześniej przypuszczać. Wszystko przez to, że mimo nieprzychylnych ocen jury, dostał się do finału. Ale nie jest to jedyny powód. Gimper pozwolił sobie na - według niektórych - nieczyste zagranie. Na YouTubie poprosił swoich widzów o wysyłanie SMS-ów, a w zamian obiecał, że odblokuje ich na facebookowej grupie "Hajsownicy" oraz nagra diss na jurorów. Brzmi kuriozalnie, prawda? Media zaczęły się na ten temat rozpisywać, aż w końcu głos zabrał Gimper. Na swoim InstaStory opublikował oświadczenie w tej sprawie. 

Gimper tłumaczy się z żebrania o głosy

Jego zdaniem, stał się celem ataku mediów, gdyż ma ze swoimi fanami najbliższą relację, a za ich wsparcie (czyt. SMS-y) stara im się odwdzięczyć czymś więcej niż tylko słowem "dziękuję". Czy naprawdę jego zdaniem tym lepszym podziękowaniem byłby na przykład diss na jurorów? Dziwne. Ale sprawdźmy, co Gimper pisze dalej. 

Dowiaduję się, że gram nieczysto, oszukuję, stosuję przekupstwo. Nikt nie zabrania innym uczestnikom komunikacji ze swoimi fanami i niektórzy z nich to robili - normalna rzecz. Poszukajcie problemu w zasadach programu, bo gram zgodnie z nimi - czytamy. 

Gimper odpowiada na zarzutyGimper odpowiada na zarzuty screen Instagram

Przyznacie mu rację? Czy jednak nie wierzycie w czyste intencje? O tym, czy jego metoda na pozyskanie głosów się sprawdziła, przekonamy się już w najbliższy piątek. Podczas finału liczą się tylko SMS-y. 

DH

Więcej o:
Komentarze (89)
"Taniec z Gwiazdami". Gimper chciał przekupić widzów, by wygrać? Teraz odpowiada na zarzuty. "Poszukajcie problemu w zasadach programu"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • stemp10

  Oceniono 28 razy 18

  Po prostu uwiarygodnił stereotyp Polaczka-cwaniaczka

 • Gość: meta

  Oceniono 29 razy 15

  Jak można na tego pajaca głosować.

 • Kapitan Flint

  Oceniono 22 razy 10

  Gimper już zamordował format. Gość rusza się jak wóz z węglem. Następnej edycji nie będzie.

 • 1moco2

  Oceniono 18 razy 10

  Kiedy pan Grabowski usiłował mu uświadomić w czym uczestniczy i co powinno decydować o awansie w programie tanecznym, odwołując się do przykładu konkursu ze znajomości internetu, widać było, że pan Gimper nie trybi. Stawia na cwaniactwo. Pewnie tak wygra tę kryształową kulę w konkursie na mistrzostwo taneczne.

 • Gość: lee

  Oceniono 22 razy 10

  Jeśli ktoś ma mentalność oszusta nie widzi w oszustwie / w krystalicznej jego postaci/ nic złego. Niestety to nie jest tytułowa " gwiazda" tylko zwykły ...... .

 • Gość: Gosc

  Oceniono 24 razy 10

  Gimper nie wstyd ci.wierz ze nie umierz tanczyc to jest kjpina na cala polskie

 • Gość: lee

  Oceniono 15 razy 9

  Poziom uczciwości Gimpera równa się zeru. Człowiek bez charakteru, bez umiejętności samooceny swojego postępowania.
  Aż nie chce się myśleć, że przedstawiciele młodego pokolenia nie reprezentują sobą NIC.Bo... jest przecież jeszcze pani Natalia Głębocka.Ten uśmiech...obrzydliwy obraz tego,że wie ,że oszukują.Nie protestuje. Jest zachwycona, widać, że wie,że to oni wygrają w każdym starciu z inną parą.To ona powinna być poddana ocenie przez pozostałych tancerzy, jurorów ,widzów i Polsatu.I nigdy więcej nie powinna być zatrudniona w tego rodzaju programie!!!!!!! Wstyd pani Natalio!!!!!!!!

 • Gość: dozera

  Oceniono 17 razy 9

  Chłopie! Gdybyś umiał tańczyć, to "nagradzaj" fanów. Ty nie rozumiesz tego, że nawet jeśli byś, dzięki swoim zabiegom wygrał , to i tak jesteś beznadziejny w tańcu! Trochę pokory facet! A swoją drogą pokazałeś Polsatowi, że obecna formuła wymaga zmian, by nie cwaniaczki i słane sms-y zwyciężali ale TANIEC!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX