Britney Spears odcina się od ojca! W końcu ujawniła prawdę o tym, jak ją traktował

Britney Spears niecały miesiąc temu zapewniała, że ojciec nie ma nic wspólnego z jej pobytem w szpitalu psychiatrycznym. Teraz walczy z nim w sądzie.

Britney Spears 12 lat temu przeszła poważne załamanie nerwowe. Cały świat śledził wówczas jej tragedię i widział słynne zdjęcia ogolonej głowy. W 2008 roku sąd orzekł, że gwiazda nie może samodzielnie decydować o sobie, dlatego ją ubezwłasnowolnił. Od tej pory ojciec 37-letniej wokalistki sprawuje nad nią kuratelę. Kiedy piosenkarka w styczniu tego roku trafiła do szpitala psychiatrycznego, fani byli przekonani, że ich idolka przebywa tam wbrew swojej woli. Gwiazda na początku zaprzeczała medialnym doniesieniom, jednak teraz podobno zmieniła zdanie.

Jeszcze trzy tygodnie temu Britney nagrała filmik, w którym tłumaczyła, że nikt jej nie zmuszał do tego, by zgłosiła się do szpitala psychiatrycznego.

Moja sytuacja jest wyjątkowa, ale mogę obiecać, że w tym momencie robię to, co dla mnie najlepsze. Może nie wiecie na mój temat zbyt dużo, ale jestem silna i dlatego walczę o to, czego chcę. Wasze poświęcenie i miłość jest niesamowita, ale w tym momencie potrzebuje odrobiny prywatności, by poradzić sobie ze wszystkimi trudnymi sprawami w życiu. Jeśli mnie posłuchacie, będę na zawsze wdzięczna - mówiła wówczas.

Nagranie jednak nie przekonało fanów, którzy twierdzili, że Spears mówi tak z obawy przed ojcem. Wiele wskazuje na to, że wokalistka faktycznie kłamała. Portal TMZ poinformował, że 10 maja w Los Angeles odbyła się rozprawa, podczas której piosenkarka wnioskowała o odebranie ojcu praw do opieki nad nią.

Informatorzy portalu twierdzą, że Britney miała zeznać, że działania ojca pogłębiają jej problemy psychiczne. Oskarżyła Jamiego Spearsa o faszerowanie lekami oraz zamknięcie w zakładzie psychiatrycznym wbrew jej woli. Wersję zdarzeń gwiazdy pop potwierdziła też jej mama - Lynne.

Sędzia na razie nie przychylił się do wniosku Britney Spears i zlecił przeprowadzenie ekspertyzy, która ma ostatecznie potwierdzić, kto ma rację w tym skomplikowanym sporze. Miejmy nadzieję, że wkrótce piosenkarka wreszcie wyjdzie na prostą, a obecne problemy będą tylko przykrym wspomnieniem.

AD

Więcej o:
Komentarze (15)
Britney Spears odcina się od ojca! W końcu ujawniła prawdę o tym, jak ją traktował
Zaloguj się
 • Gość: niegość

  Oceniono 30 razy 28

  Patologia. Starzy przehandlowali dziecko do showbizu, podpisując długoletni (10 lat) kontrakt płytowy. Gdy Britney osiągnęła pełnoletność, nie mogła go zerwać, bo nie była stroną tylko przedmiotem umowy. Musiała czekać, aż kontrakt wygaśnie, ale zapobiegliwy tatuś zadbał o jej "zachorowanie" w 2007 roku, żeby móc udowodnić, że jest niepoczytalna i stać się jej kuratorem. Dzięki temu podpisał kolejny kontrakt. Myślę, że Britney w końcu zrozumiała, że stary będzie ją do końca życia ubezwłasnowalniał przed końcem każdego kontraktu, tak, żeby móc podpisywać w jej imieniu kolejne i doić ją z kasy. I tak do śmierci, jego lub jej.
  Casus Britney jest najlepszym przykładem na to, że dzieci w showbiznesie to gnój.

 • Gość: Cerrie35

  Oceniono 6 razy 6

  To nie sława jest g*wnem. To popi****eni rodzice, którzy dla pieniędzy są gotowi zrobić najgorszą krzywdę swojemu dziecku. Nadmiar kasy potrafi z ludzi storzyć niestety potwory, które nawet własne dziecko będą miały za nic.

 • Gość: Fan

  Oceniono 2 razy 2

  Britney wyjdzie z tych problemów jest silna fan z Polski trzymam za niej kciuki

 • Gość: Mariola

  Oceniono 3 razy 1

  Niektórzy rodzice nie rozumieją, że tzw. władza rodzicielska kiedyś się kończy. Trudne relacje na linii rodzic-dziecko najczęściej bywają bardziej skomplikowane, niż się o tym oficjalnie mówi, i to prawie w każdym przypadku. Jak na powierzchnię wypłyną żale, to pamiętajmy, że zawsze rację mają DZIECI . To one są w tej relacji bezbronne i niewinne, a ich jedyną ucieczką jest autodestrukcja.

 • feurig59

  0

  To atak na rodzine inspirowany przez GW!

 • Gość: Joachim Brudzinksi

  Oceniono 6 razy 0

  Ojcem jej dzieci jest ponoć Jarosław Kaczynksi.

 • pomysłowy Dobromir

  Oceniono 4 razy 0

  Oj tam oj tam najważniejsza że nasza Wieniawa jest szczęśliwa ma nowego narzeczonego nie ma takich przygód z ojcem

 • maryjanek66

  Oceniono 1 raz -1

  tak oto pieniądze potrafia wszystko zniszczyc...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX