Była dziewczyna Bieniuka publicznie naśmiewa się z dzieci siedzących pod sklepem. "Dramat. I jedzą kanapki z keczupem. Nie róbcie wiochy!"

Martyna Gliwińska postanowiła o sobie przypomnieć. Na InstaStory opublikowała obszerną relację, w której publicznie wyśmiała grupkę dzieci. Co było powodem? Dzieci spędzały wolny czas pod sklepem spożywczym.

O Martynie Gliwińskiej zrobiło się głośno, gdy zaczęła spotykać się z Jarosławem Bieniukiem. Ale słuch szybko o niej zaginął, bo para postanowiła się rozstać. Nadal jednak aktywna jest na Instagramie i być może pragnie zyskać status chociażby celebrytki. Po ostatnich jej publikacjach wnioskujemy, że może to się jej udać. By zdobyć zainteresowanie mediów, Gliwińska postanowiła urządzić sobie publiczne pośmiewisko z... dzieci. 

Martyna Gliwińska naśmiewa się z dzieci

Co ją tak bardzo rozśmieszyło albo nawet bardziej oburzyło? Fakt, że dzieci spędzają wolny czas siedząc pod sklepem i jedząc kanapki. 

Jezus Maria, polska młodzież, siedzą pod Żabką, matko, dramat. I jedzą kanapki z keczupem. Ten w ogóle ma paznokcie jak kobieta, matko. Dzieci, Boże, jak nie macie co robić, to idźcie sobie pograjcie w piłkę, w siatkę, obejrzyjcie sobie jakiś fajne seriale, powymieniajcie się muzyką, ale nie róbcie wiochy - mówi na swoim InstaStory. 

Gliwińska śmieje się z dzieci pod sklepemGliwińska śmieje się z dzieci pod sklepem Instagram/@martyna.gliwinska

Następnie nagrała, jak chłopcy popalają sobie papierosy. Co istotne, Gliwińska na swoim InstaStory opublikowała ich twarze. Ktoś tu chyba zapomniał o prawie do prywatności, ale i na to była dziewczyna Bieniuka miała przygotowaną odpowiedź. 

Wsadziłam kij w mrowisko, to teraz wszystkie mrówki se ponarzekają. Zwracam uwagę na problem młodzieży w dzisiejszych czasach - napisała.

Oburzona wydarzeniami Martyna postanowiła podzielić się także wspomnieniem ze swojego dzieciństwa. Ona nigdy nie narzekała na nudę, bo większość czasu spędzała na sali baletowej, nie pod Żabką... 

Martyna GliwińskaMartyna Gliwińska Instagram/@martyna.gliwinska

Choć palenia papierosów nie popieramy, to jedzenie kanapek z keczupem nie wydaje się wielkim przewinieniem. A już tym bardziej powodem, dla którego Martyna Gliwińska miałaby publikować wizerunek dzieci w sieci, a następnie publicznie się z nich naśmiewać. Ale przynajmniej znów będzie o niej głośno. O to chodziło? 

DH

Więcej o:
Komentarze (142)
Była dziewczyna Bieniuka publicznie naśmiewa się z dzieci siedzących pod sklepem. "Dramat. I jedzą kanapki z keczupem. Nie róbcie wiochy!"
Zaloguj się
 • Gość: sylwia

  Oceniono 154 razy 144

  gdyby jedli suszi w fensi knajpie, wszystko byłoby ok.. smutna frustratka. . a za upublicznienie wizerunku odszkodowanie.

 • Gość: Hh

  Oceniono 137 razy 131

  Osoba znana z bycia kochanka byłego partnera aktorki z reklam wyśmiewa biedniejszych od siebie ludzie ,ta osoba to totalne dno .

 • Gość: omg

  Oceniono 136 razy 130

  Niech jedzą kanapki, dobrze ,że nie palą dopalaczy i nie chodzą z czarnym neseserem, jak jej były partner

 • tomcioned

  Oceniono 128 razy 124

  Bycie wyśmiewanym przez ZERO . Sam nie wiem czy to dla tych dzieciaków komplement czy obelga.

 • Gość: Izka

  Oceniono 133 razy 115

  Mam 50 lat, jako 16-latka wysiadywałam jajka pod sklepem mięsnym, jaraliśmy popularne, umawiałyśmy się z kolegami, ustalaliśmy strategię jak skręcić starych, żeby jechać do Jarocina. Gadaliśmy o muzyce, książkach i jak zwędzić matce prześcieradło, z którego szyłyśmy ręcznie spódnice z falbanami. Oj Martyna nie bądż taka Karyna......................

 • Gość: gosc

  Oceniono 98 razy 94

  no przeciez siedza i jedza a ze z ketchupem?no matko boska jak nie lubi musztardy?pani naprawde nie ma innych problemow?

 • mikroolbrzym

  Oceniono 99 razy 93

  Lepiej by wzięła ten kij i się walnęła w dekiel, a nie wsadzała w mrowisko. Znalazł się autorytet z osiągnięciami...

 • Gość: rany

  Oceniono 91 razy 89

  a może do diabła po kilku godzinach w szkole są po prostu głodne??!!?! skandal...dzieci nie mogą zjeść bułku, bo się paniusi nie podoba...ach..ona była na balecie.oczywiście nie jadła nic nigdy w drodze...co za idiotka...weź snikersa...albo od razu magnez ,od swojego kolegi...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX