Kris pokazała piękne zdjęcia i złożyła życzenia córkom. Zapomniała o Kendall! Jej komentarz rozbawi was do łez

Dzień Matki przypada w USA na drugą niedzielę maja. Z tej okazji Kris Jenner opublikowała post, w którym złożyła życzenia zarówno swojej mamie, jak i swoim córkom, które mają już dzieci. Kendall, która nie jest mamą, zabawnie, a może ironicznie skomentowała jej wpis.

Kris Jenner zwana jest mamagerką. To ona odpowiada za niekwestionowany sukces całego klanu Kardashianów i mówi się, że tak naprawdę to też ona odpowiada za każdą dramę, w którą wplątane są jej córki. A Kris swoją miłość do dzieci okazuje na każdym możliwym kroku. I z okazji Dnia Matki, który obchodzony był w Stanach Zjednoczonych w minioną niedzielę, zamieściła na Instagramie kolaż zdjęć oraz życzenia dla swojej mamy, jak i dla swoich córek, które mają już dzieci. W tym poście zabrakło oczywiście Kendall Jenner, która jako jedyna z klanu nie została jeszcze mamą, a także Roba, czyli zapomnianego syna Kris. 

Kendall Jenner ironiczne komentuje wpis Kris 

Na Instagramie Kris złożyła życzenia z okazji Dnia Matki, które brzmią następująco:

Szczęśliwego Dnia Matki dla wszystkich pięknych mam. Mojej niesamowitej mamie MJ - kocham cię bardziej niż myślisz. Dziękuję, że mnie wychowałaś tak, abym była silna i niezależna i za miłość do mnie. Moim pięknym córkom, które są mamami - jestem z was bardzo dumna, dziewczyny i matki. Moje wnuki są pobłogosławione, że Bóg wybrał właśnie was, abyście były ich mamami. Kocham was.

W poście możemy dostrzec Kylie, Kourtney, Khloe, Kim (wszystkie ze swoimi pociechami) oraz mamę Kris, czyli Mary Jo Campbell. Brakuje więc tylko bezdzietnej Kendall, która i tak dała o sobie znać w komentarzu pod zdjęciem. Z jej słów można wyczuć pewną dozę ironii.

Też cię kocham, mamo - napisała.

Czy to tylko żart? A może Kendall rzeczywiście zrobiło się przykro? No cóż, wiele na tę drugą opcję, bo ona na swoim Instagramie zamieściła jedynie zdjęcie babci, a co więcej, pod nim wyłączyła możliwość komentowania. Nowa drama u Kardashianek? Czekaliśmy na to. 

DH

Więcej o:
Komentarze (5)
Kris pokazała piękne zdjęcia i złożyła życzenia córkom. Zapomniała o Kendall! Jej komentarz rozbawi was do łez
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Sarita

  Oceniono 5 razy 5

  Pokazala zdj. Matek w swojej rodzinie ,jakim tumanem trzeba byc by tego nie rozumiec? Co sie dzieje z ludzmi ze juz mozgami nie ruszaja wogole.?

 • Gość: ja

  Oceniono 2 razy 2

  Ona najbardziej podobna do matki za młodu.

 • Gość: Grapka

  Oceniono 4 razy 0

  Ale dlaczego niby się spina, skoro nie jest matką?

 • Gość: gość

  Oceniono 4 razy 0

  Kris i Kendal to skorpionki, są najinteligentniejsze z całej rodziny ,ale lubią sobie dogryzać.

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 2 razy 0

  Piękne zdjęcia!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX