Kobieta oskarżająca Bieniuka o gwałt obawia się o swoje życie. "Jestem u kresu sił". Jej znajomi mieli zostać zaatakowani

Sylwia Sz., która oskarża Jarosława Bieniuka o gwałt, ponownie zabrała głos. Twierdzi, że boi się o swoje bezpieczeństwo. Jej znajomi mieli zostać zaatakowani, a ona wciąż nie opuszcza mieszkania.

Jarosław Bieniuk niecały miesiąc temu trafił do aresztu. Sylwia Sz. zarzuciła mu brutalny gwałt. Ostatecznie postawiono mu "jedynie" zarzut udostępniania narkotyków osobom trzecim. Po wpłaceniu kaucji gwiazdor wyszedł na wolność, wydał oświadczenie, a także pojawił się w "Dzień Dobry TVN", gdzie zapewniał o swojej niewinności. Jego rzekoma ofiara wydała oświadczenie, a później udzieliła wywiadu, w którym szczegółowo opisała przebieg zdarzeń tamtej nocy. Teraz znów zabrała głos. Przekonuje, że obawia się o swoje o zdrowie i bezpieczeństwo.

Sylwia Sz. obawia się o swoje bezpieczeństwo

Sylwia Sz. w rozmowie z Fakt24 wyznała, że przestała wychodzić z domu, gdyż bliskie jej osoby zostały zaatakowane. 

Po publikacjach medialnych na temat mojej sprawy jeden z moich znajomych został pobity, drugiemu ktoś przebił opony w samochodzie. Mam obawy, że może na mnie również wydano zlecenie, żeby mnie pobić - mówi kobieta.

Jak dodaje, "jest u kresu sił". 

Boję się o siebie i swoich bliskich - wyznała 29-latka.

Sprawa na razie jest w toku. 

DH

Więcej o:
Komentarze (65)
Kobieta oskarżająca Bieniuka o gwałt obawia się o swoje życie. "Jestem u kresu sił". Jej znajomi mieli zostać zaatakowani
Zaloguj się
 • Gość: Oris

  Oceniono 40 razy 32

  W środowisku w jakim ta pani się obraca to chyba normalne? Pobicia, przebijane opony, to u nich takie pieszczoty? Podobna ta kobieta w nich gustuje, więc czego się boi? Pisali przecież o niej już wcześniej, przed tą cała zadymą z Bieniukiem, była naganiaczką dziewczyn do klubów, należy do towarzystwa pedofili. Dno i siedem metrów mułu. Co nie znaczy, że Bieniuk jest kryształowy, bo obracał się w tym samym bagnie.

 • Gość: gosc

  Oceniono 34 razy 20

  a ci znajomi zglosili to na policje czy tylko pani wciaz lata po mediach i opowiada co slina na jezyk przyniesie ?

 • Gość: Hhh

  Oceniono 25 razy 13

  Co jeszcze wymysli tej pani podziekujemy druga mama madzi z sosnowca taka sama taktyka manipulacyjna

 • Gość: Ela

  Oceniono 12 razy 12

  Kto pod kim dołki kopię sam w nie wpada,krzywda ludzka zawsze wrœci

 • Gość: Makumba

  Oceniono 13 razy 11

  Baju baju będziem w Dubaju

 • Gość: Gg

  Oceniono 19 razy 11

  Wiecznie poszkodowana wszystko stracila to szyka litosci manipulantka

 • Gość: Alec

  Oceniono 9 razy 9

  Ale cuda i DZIWY w tym 3miescie

 • Gość: Gość

  Oceniono 19 razy 9

  Przyniosl dzieciom wstyd ! I to jest z tego wszystkiego najgorsze ! Szybko dobrej relacji z dziećmi nie nawiąże po takiej pięknej przygodzie !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX