Kinga Rusin zaliczyła wpadkę w "DDTVN". Pomyliła katastrofę, w której zginęła mama Kukulskiej. Piosenkarka od razu zareagowała

Natalia Kukulska gościła w studio "Dzień Dobry TVN". Pretekstem do rozmowy był koncert ku pamięci tragicznie zmarłej Anny Jantar. Niestety, piosenkarka prawdopodobnie nie będzie miło wspominać spotkania z Kingą Rusin, która spytała ją o zupełnie inną katastrofę.

W tym roku mija 39 lat od katastrofy lotniczej samolotu Ił-62, do której doszło w pobliżu warszawskiego Okęcia. W wypadku zginęła m.in. Anna Jantar, matka Natalii Kukulskiej. Piosenkarka dopiero niedawno po raz pierwszy odwiedziła miejsce tragedii. W sobotnim "Dzień Dobry TVN" do tego zdarzenia nawiązała Kinga Rusin. Dziennikarka popełniła jednak bardzo niefortunny błąd.

Gwiazda TVN wypytywała Kukulską o koncert na cześć zmarłej mamy. W pewnym momencie Kinga Rusin pomyliła się i zapytała wokalistkę o katastrofę w Lesie Kabackim.

Pojechałaś po raz pierwszy od 39 lat na miejsce katastrofy do Lasu Kabackiego i powiedziałaś takie słowa: Czy jest sens wracać do dramatycznych szczegółów i otwierać ranę? Sensem jest jedynie ocalić od zapomnienia - stwierdziła prezenterka.

Nie trzeba było długo czekać na reakcję Kukulskiej. Wyraźnie skonsternowana artystka zwróciła Rusin uwagę, że Rusin pomyliła ze sobą dwie inne katastrofy.

Sprostuję tylko, że to nie do Lasu Kabackiego, tylko niedaleko Okęcia. To inne miejsce, inna katastrofa się tam wydarzyła.

Przypomnijmy, katastrofa lotnicza w Lesie Kabackim miała miejsce 9 maja 1987 roku. W jej wyniku śmierć na miejscu poniosły 183 osoby. Pod względem liczby ofiar, była to największa katastrofa w historii polskiego lotnictwa.

AD

Więcej o:
Komentarze (159)
Kinga Rusin zaliczyła wstydliwą wpadkę na wizji. Pomyliła katastrofę, w której zginęła mama Kukulskiej
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Laura

  Oceniono 56 razy 34

  Wieszacie na niej psy za zwykłą pomyłkę, serio, ludzie, są ważniejsze sprawy niż takie błachostki i są gorsi ludzie, którzy robią gorsze rzeczy. Nie bądźmy małostkowi

 • Gość: Daria

  Oceniono 43 razy 33

  nikt nie jest idealny!

 • Gość: Jeremiasz

  Oceniono 50 razy 32

  uważam że to tylko zwykły błąd, nie powinno być o nim tak głośno, nic się nie stało

 • Gość: plotek

  Oceniono 40 razy 32

  Naprawdę duży macie powód żeby wieszać na niej psy.. ten hejt przechodzi ludzkie pojecie

 • Gość: lalaa

  Oceniono 46 razy 32

  tylko ten się nie myli co nic nie robi!

 • Gość: reww

  Oceniono 41 razy 31

  błędy i wpadki chodzą po ludziach, nie jest to rzecz za którą powinniśmy karać.

 • Gość: gość

  Oceniono 49 razy 31

  Zwykła pomyłka, zdarza się to nawet najlepszym

 • Gość: monika

  Oceniono 50 razy 30

  Wstydliwą wpadkę? Też myślałam, że to było w Lesie Kabackim.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX