Książę Harry zdradził, jak wyglądała jego pierwsza doba w roli ojca. "To bardzo ciężka praca"

Meghan Markle i książę Harry powitali swoje pierwsze dziecko. Młodzi rodzice muszą zmierzyć się z nowym zadaniem. Czy Archie dał im w kość?

Dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego przyszło na świat w poniedziałek, 6 maja, o godzinie 5:26 rano. Ważyło 3260 gramów. Księżna nie wyszła - zgodnie z dotychczasowym zwyczajem - do mediów w kilka godzin po porodzie. Zrobił to książę Harry. Dopiero dwa dni później para przyszła na krótką konferencję prasową razem z maluchem Już następnego dnia Harry pojawił się na otwarciu zawodów sportowych "Invictus Games" w Holandii. W rozmowie ze swoim przyjacielem zdradził, jak wyglądał pierwszy dzień Archiego.

Jak wyglądał pierwszy dzień życia Archiego? 

J.J. Chalmers, przyjaciel Harry'ego, wyznał, co takiego opowiedział mu książę. Według jego relacji, mały Archie pierwsze 24 godziny życia przespał. 

To niezwykłe, ale to też bardzo ciężka praca. On przespał pierwsze 24 godziny, jak wszystkie niemowlęta i potem obudził się - relacjonował wypowiedź Harry'ego jego przyjaciel.

Harry i J.J. Chalmers znają się od czasu pierwszych igrzysk "Invictus Games" z 2014 roku. Obaj są już ojcami, a jak donosi serwis "Hello", Chalmers był pod wrażeniem, że Harry przyjechał na otwarcie zawodów trzy dni po narodzinach swojego syna. 

Harry, gdyby miał wybór, zostałby w domu – zdradził Chalmers.

Archie wydaje się więc bardzo grzecznym maluszkiem. Już nie możemy doczekać się kolejnych zdjęć chłopca. Jak myślicie, do kogo będzie podobny? 

DH

Więcej o:
Komentarze (31)
Książę Harry zdradził, jak wyglądała jego pierwsza doba w roli ojca. "To bardzo ciężka praca"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gość

  Oceniono 21 razy 15

  On nigdy nie przekona się jak ciężką pracą jest wychowanie dziecka, ma ludzi od tego;)

 • Gość: dada

  Oceniono 15 razy 11

  " Jak myślicie, do kogo będzie podobny?" - Jak to do kogo? Do babci Eli! Wszystkie wnuki są do niej podobne, a najbardziej Szarlotka.

 • Gość: mm

  Oceniono 17 razy 9

  Pierwsza osoba w BRK po Dianie, co ma uczucia,, emocje i nie wstydzi się ich pokazywać. Widać,z e Harry jest przeszczęślwy, poznaje n owe uczucie i nie wstydzi sie o tym mówić. Stwierdził - nawet trochę zszokowany - że patrzy na tę małą istotkę i wie, że życie by za nią oddał.
  Meghan i Harry uczłowieczają BRK.

 • boo-boo

  Oceniono 9 razy 7

  Noworodek przesypiający 24 godziny ciągiem....buahahaaaaa......chłop nie wie o czym mówi. Taki maluch musi jeść co kilka godzin, a jak się nie budzi to się go wybudza na jedzenie bo inaczej dziecku poziom glukozy we krwi spadnie i to nawet zejściem grozi.
  No chyba, że miał na myśli Harrego- że ten przespał pierwsze 24 godziny po porodzie.

 • Gość: Matka Polka

  Oceniono 7 razy 5

  W takim układzie Meghan dziecka nie karmi, robi to mamka. Maluch regularnie je na żądanie co 2-3 godziny....
  A oni piękni i wyspani.... Cóż za ciekawe rodzicielstwo.... 😂 😂 😂

 • Gość: aaa

  Oceniono 4 razy 4

  Ludzie, skąd w Was tyle hejtu.. On się cieszy najdrobniejszą rzeczą związaną z dzieckiem i to jest fajne! A tu zaraz jakieś złośliwości, że Meghan nie karmi, że noworodki to przecież co 2 - 3 godziny się budzą. Ogarnijcie się trochę.

 • sirseb

  Oceniono 2 razy 2

  niesamowite!

 • Gość: Magda

  0

  Co za brednie opowiadacie, mój synek ierwsze tygodnie tylko spał i jadł, budził się co 3-4 godziny, ja nawet nie wiedziałam że dziecko mam, byłam wyspana i wypoczeta.

 • Gość: Ewa

  0

  Najpierw twierdzili, ze przespal praktycznie pierwsza dobe po urodzeniu, a teraz ze to ciezka praca... Zdecydujcie sie wreszcie, bo trudno nadazyc...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX