Meghan Markle przebiła księżną Kate. O tym wideo mówią wszystkie brytyjskie media

Meghan Markle nie zamierza próżnować. Mimo że kilka dni temu urodziła syna, już myśli o powrocie do obowiązków zawodowych. Zrobiła to szybciej niż księżna Kate.

Meghan Markle i książę Harry zostali rodzicami. 6 maja powitali na świecie swojego synka - Archiego. Choć niedawno mówiło się, że księżna wyłączy się z obowiązków zawodowych na kilka tygodni, świeżo upieczona mama zaskoczyła wszystkich i zaczęła się już angażować w pracę.

Meghan Markle była niezwykle aktywna prawie przez cały okres ciąży. Często była też krytykowana za to, że naraża życie nienarodzonego dziecka. Kiedy wreszcie przyszła mama zaczęła przygotowywać się do porodu w domowym zaciszu, zupełnie przestała się angażować w swoje codzienne obowiązki. Miało tak być jeszcze przez wiele tygodni.

Jednak księżna Sussex niespodziewanie nagrała wideo, które wyświetlono w trakcie pokazu na gali organizacji Camfede – Education Changes Everything. Mimo że Meghan nie mogła pojawić się na nim osobiście, potwierdziła, że aktywnie wspiera prace organizacji.

Krótki filmik nie umknął uwadze brytyjskich mediów, które błyskawicznie ogłosiły, że Markle nie zamierza przerywać pracy i połączy obowiązki zawodowe z macierzyństwem. Co ciekawe, niektóre tabloidy już ogłosiły, że młoda mama po raz kolejny potwierdziła, że jest "lepsza" od księżnej Kate. Żona księcia Williama po raz wzięła udział w oficjalnym spotkaniu dopiero miesiąc po narodzinach Louisa.

AD

Więcej o:
Komentarze (179)
Meghan Markle przebiła księżną Kate. O tym wideo mówią wszystkie brytyjskie media
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: ghosc

  Oceniono 50 razy 42

  Ksiaze Harry rzuca Meghan miesiac po porodzie i odbija Julke Wieniawę Baronowi. To dopiero byłby news!

 • Gość: gość

  Oceniono 26 razy 18

  czy Wy ludzie nie widzicie, że to nagranie powstało co najmniej 2-3 miesiące temu? Meghan ostatnio zaokrągliła się dość wyraźnie..jacy Wy wszyscy ślepi jesteście. ale najważniejsze, żeby hejtować, mniejsza o fakty

 • Gość: SZCZUCIE

  Oceniono 21 razy 17

  Powiem Wam czym brukowce będą szczuć dalej. Do tej pory było:
  "jest w ciąży, nie jest w ciąży/na pewno nie jest w ciązy, "to poduszka, "to surogatka, "kochanek, "na pewno nie dziecko harrego, "to sztuczne zaplodnienie, "to pewnie udawane, "pewnie murzyn z rudymi wlosami, pewnie się rozwiodą" ( takie teksty już 3 miesiące po ich slubie).
  "Meghan jest na pewno tą złą",
  "Meghan ma konflikt z Kejt",
  Meghan próbuje rozmawiać z Williamem ale on z nią nie." Meghan urodziła. "OD MEghan odchodzi kolejna osoba ze służby itd itd Nie wiadomo czy ona, czy nie ona, Harry wygląda na nieszczęsliwego mimo, że jest szczesliwy."
  A TERAZ BEDZIE TAK;
  "Meghan urodziła dziecko zaledwie w xx godzin, czy to możliwe, ze rodziła naprawdę?"
  "37 latka i poród czy to możliwe?"
  "Meghan nie pokazala dziecka w dniu porodu, pewnie nie jest jej"
  "Meghan złamała "tradycję" i nie założyła sukienki takiej jak Diana po swoim porodzie, Kate zaciera ręce, że była tą jedyną:D:D"
  Meghan karmi piersią, ale ma małe piersi, czy sądzicie, ze naprawde byla w ciąży"?
  "Osoba z otoczenia Meghan widziala jak ksiezna karmi butelką" jest wyrodną matką?"
  "Meghan wyszła na 2 godziny na bankiet dziecko z nianią, czy nie kocha swego dziecka"??
  "Meghan wraca do obowiązkó służbowych, jest wyrodną matką"
  "Meghan pozwala dziecku jeść snikersa, czy to wypada dziecku księcia?"
  "Dziecko nie dostało tytułu książęcego, to wina meghan"
  Czekay PLOTKU na kolejne inspirujące szczujące GÓWNO :D

 • Gość: uuu

  Oceniono 77 razy 15

  Nie chce sie jej czyli Megan siedziec w domu i poczatkiem dni zycia opiekowac sie synkiem robi to za nia mama.A kate jest wspaniala poswiecila swoje dni po porodzie dzieciom pomimo ze byly nianie .Jest roznica jestem za Kate.

 • Gość: Gość

  Oceniono 9 razy 9

  Pani Dlugolecka wychwala na innych portalach swoje "wyksztalcenie" i zainteresowania, a tu taka prymitywna manipulacja dla pospolstwa. Czyzby zabraklo kasy na paznokcie hybrydowe?

 • dantekomedia

  Oceniono 14 razy 8

  Najnowsze dzieło Dantego - "Pisowska komedia" - również traktuje o władzy, ale tej polskiej. Dostępne już pod adresem:

  pisowskakomedia.home.blog

  Miłej lektury, zwłaszcza przed wyborami do PE i parlamentarnymi!

 • Gość: Milady

  Oceniono 7 razy 7

  Jest inna jak Kate co nie znaczy że lepsza lub gorsza..Każdy jest inny, wyjątkowy i wartościowy.

 • Gość: Zkxyz

  Oceniono 6 razy 6

  Autor chyba nie wie dokonać o co chodzi bo ona jie wróciła do pracy a zdjęcia które krążą na internecie są, listopada 2018r

 • boo-boo

  Oceniono 22 razy 6

  Jak do niej nic nie mam tak jestem ciekaw czy będzie dojeżdżać autobusem, kilka dni w tygodniu do pracy na kasie w hipermarkecie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX