Meghan Markle dopiero co urodziła dziecko, a już wraca do obowiązków. I to razem z księżną Kate

Meghan Markle w poniedziałek urodziła dziecko, a już w czwartek ogłoszono, że zaangażuje się w nową inicjatywę. I to nie z kim innym, jak m.in. z księżną Kate i księciem Williamem. Czyżby panie zakopały topór wojenny?

Meghan Markle ma za sobą bardzo intensywne dni. W poniedziałek urodziła dziecko, w środę pierwszy raz pokazała się publicznie (wyglądała pięknie!), a już w czwartek ogłoszono, że od 9 maja rozpoczyna nową pracę. Księżna Meghan, książę Harry, książę William i księżna Kate będą aktywnie działać jako ambasadorzy.

Meghan Markle wraca do obowiązków?

Meghan Markle została ambasadorką programu, który oferuje całodobowe wsparcie dla osób borykających się z problemami psychicznymi. Funkcję tę będzie pełniła razem ze swoim mężem, księciem Harrym, ale również księciem Williamem i księżną Kate. Na razie jej praca będzie wyłącznie "na papierze" - Meghan jest świeżo po porodzie i nikt nie oczekuje od niej aktywnego działania. Jednak kiedy minie jej urlop macierzyński, będzie musiała współpracować chociażby z księżną Kate, z którą ponoć do tej pory łączyły ją niezbyt dobre stosunki.

Program "Shout" wspierany jest aktywnie przez Sussexów (Meghan i Harry) jak i Cambridge'ów (Kate i William). Udzielają oni patronatu inicjatywie, która ma przez 24 godziny na dobę dostarczać wsparcia osobom, które przeżywają problemy i zmagają się z chorobą psychiczną. Meghan i Harry zaczęli już swoją "pracę" na początku maja, kiedy zachęcali swoich fanów na Instagramie do zaangażowania się w działalność organizacji pozarządowych w związku z miesiącem zdrowia psychicznego.

Praca Meghan - kiedy już będzie realnie możliwa - nie będzie się ograniczała wyłącznie do udzielania swojej twarzy. Już w ostatnich miesiącach Kate, Meghan, Harry i William pracowali nad "Shout" i proponowali różne rozwiązania dla programu, o czym wspomina książę William:

Harry, Meghan, Kate i ja mieliśmy okazję poznać bardzo dobrze działanie tego programu. Nie możemy się doczekać, żeby zobaczyć, jak będzie funkcjonował na jeszcze większą skalę.

Mamy nadzieję, że między Meghan a Kate rzeczywiście już wszystko gra, bo inaczej ta współpraca będzie bardzo ciężka...

Więcej o:
Komentarze (27)
Meghan Markle dopiero co urodziła dziecko, a już wraca do obowiązków. I to razem z księżną Kate
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 7 razy 7

  Jak zwykle musicie dorzucić waszą ukochaną Kate do każdego tematu.
  A już na ekranie widać wyraźnie, ze to projekt H&M.
  Bracia książęta z Walii wraz z żonami prowadzą fundację ofiarujacą pomoc psychologiczną potrzebującym. Każdy ma swoją działkę. Kate zajmuje się dziećmi, Harry osobami kalekimi i weteranami wojennymi, Megan kobietami i osobami wykluczonymi. A ten projekt "Shout" został stworzony przez H&M w ramach fundacji. Kate nie ma z nim nic wspólnego.

 • Gość: Zkxyz

  Oceniono 5 razy 5

  Autor chyba się do końca nie dowiedział dużo bo zdjęcie jest z listopada 2018 r😉

 • Gość: Jaga

  Oceniono 4 razy 4

  Ludzie! Przed wystawieniem zjadliwych komentarzy, przeczytajcie najpierw tekst. Przecież, jak wół napisano, że będzie pracować,, na papierze,, czyli w domu. Może więc pogodzić opiekę nad dzieckiem i pracę. Nie doczytacie, nie zrozumiecie, a walicie jak w bęben.

 • Gość: ojej

  Oceniono 6 razy 2

  ta Megan taka pracowita, prawie jak stachanowiec, na pewno 300 % normy wyrobi

 • Gość: A

  Oceniono 8 razy 2

  Eeeeee.... to zapier....l będzie miała.

 • Gość: Al

  Oceniono 13 razy -3

  Szacunek nie musi, a jednak wróciła do obowiązków

 • Gość: Kkm

  Oceniono 15 razy -3

  Tak jasne bo jako ambasador będzie pracowała po 8 godzin dziennie...ludzie pomyślcie zanim skrytykujecie. Dobrze, że wraz z urodzeniem dziecka nie porzuciła wszystkich zajęć, którymi zajmowała sie przed ciążą. A matka pracującąnie zawsze oznacza matka gorsza niz ta co cale dnie poświęca się tylko dziecku.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 35 razy -5

  Szybko. Czarnuszka od zajmowania sie dzieckiem woli zajac sie bywaniem zeby o niej nie zapomniano.

 • Gość: Eva

  Oceniono 20 razy -6

  A kto karmi dziecko piersią chyba jej matka takie kochane pierworodne tak się niemogli doczekać tak się z tą ciąża obnosiła a teraz zwiewna żeby się lansować już nic nie jest ważne nawet dziecko co z niej za matka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX