Eurowizja 2019. Tulia ma za sobą drugą próbę techniczną. Jak wypadły Polki? Na nas zrobiły ogromne wrażenie

Eurowizja 2019 zaczyna się już w przyszłym tygodniu. Tulia - nasza reprezentacja w Izraelu - przygotowuje się do swoich występów. Za dziewczynami druga próba. Jak im poszło?

Eurowizja 2019 jeszcze się nie zaczęła, a już polska reprezentacja podbiła serca widzów. Przynajmniej tych zgromadzonych w centrum prasowym w Tel Awiwie, jak informuje serwis Eurowizja.org. Tulia ma za sobą drugą próbę techniczną na wielkiej scenie, w kostiumach i z wizualizacjami. Jak im poszło?

Eurowizja 2019. Tulia po drugiej próbie - jest ogień!

Tulia zaprezentuje w czasie konkursu piosenkę "Pali się". Dzisiaj dziewczyny odbyły drugą próbę na scenie, w czasie której dopracowywane są ujęcia z poszczególnych kamer i praca zespołu z realizatorami. W czasie próby w centrum prasowym obecni byli dziennikarze i, jak informuje serwis Eurowizja.org, polska piosenka wzbudza entuzjazm, brawa a niektórzy już nucą razem z Tulią "Pali się, pali się, miłosny ogień".

Jak widzimy na nagraniu z próby, Tulia na scenie występuje już w strojach przeznaczonych na główny występ przed kamerami i widzami. I jest pięknie - kolorowo, ogniście. Zobaczcie sami:

 

Czy Dominika, Joanna, Patrycja i Tulia mają szansę podbić serca Europejczyków? Przekonamy się już w przyszłym tygodniu.

Eurowizja 2019 - kiedy zaczyna się konkurs?

Konkurs Piosenki Eurowizji 2019 zaczyna się już we wtorek 14 maja. Tulia wystąpi już tego dnia - w pierwszych półfinałach. Polski kwartet występuje jako czwarty zespół tego wieczoru, co oznacza, że występu Polek możemy spodziewać się do godziny 22 (ale lepiej przed telewizorem usiąść około 21.20).

Więcej o:
Komentarze (78)
Eurowizja 2019. Tulia ma za sobą drugą próbę techniczną. Jak wypadły Polki? Na nas zrobiły ogromne wrażenie
Zaloguj się
 • Gość: Xyz

  Oceniono 17 razy 15

  Nie takich mieliśmy utalentowanych reprezentantów i zawsze jedno z ostatnich miejsc zajmujemy ( z wyjątkiem E Górniak M Szpaka i Ich Troje) lub odpadamy w półfinale już .Życzę sukcesów bo dziewczyny z Tulii fajnie śpiewają i są utalentowane ale to nie repertuar na Eurowizję.

 • sloncenadnami

  Oceniono 17 razy 13

  mnie to przypomina śpiewanie dzieci w przedszkolu - głośno, na pograniczu krzyku i okropnie niewyraźnie...

 • Gość: Ma...

  Oceniono 21 razy 13

  My to zawsze musimy się kojarzyć z folklorem i wiejską zagrodą.

 • Gość: G

  Oceniono 13 razy 9

  Nie moje klimaty,ale powodzenia.

 • Gość: brrrr

  Oceniono 11 razy 7

  one wrzeszczą, a nie śpiewają, nie zachwyca ten utwór ani wykonanie, sorry,
  z tekstu rozumiem tylko "pali się" i coś o kochaniu,
  poza tym początek strasznie plagiatem zalatuje, jeszcze nie wiem, jakiej piosenki, ale sobie przypomnę

 • latozradiem

  Oceniono 8 razy 6

  Żenujące to, zamiast spiewu wrzask, nie mówiąc o tym obciachowych przaśnych strojach. Folklor się sprzedaje, jeśli jest z wdziękiem przetworzony, tak jak np. taniec i spiew irlandzki w słynnym na całym świecie widowisku "Riverdance"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX