Wybór Meghan i Harry'ego co do imienia dziecka nie był nieprzypadkowy. Słowa George'a mogą świadczyć o tym, że wybrali je już dawno

Meghan Markle i książę Harry w poniedziałek zostali rodzicami. Na świecie pojawił się ich syn, któremu nadali imię Archie. Co ono oznacza?

6 maja o 5:26 pojawiło się na świecie pierwsze dziecko księżnej Meghan i księcia Harry'ego. Ponoć sami nie wiedzieli, jakiej będzie płci. Okazało się, że doczekali się syna, a kolejną tajemnicą było jego imię. W zakładach bukmacherskich najczęściej stawiano no Artura, Filipa i Aleksandra. I ten pierwszy typ był jak najbardziej słuszny, jednak rodzice zdecydowali się na nieco inną jego wersję, a chłopiec został nazwany Archie Harrison. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Zobacz: Szczęśliwy książę Harry zabrał głos: "To było niesamowite przeżycie. Jestem bardzo dumny z mojej żony"

Meghan Markle i książę Harry zdradzili imię syna

Wielu zastanawia się, dlaczego akurat tak zdecydowali. Okazuje się, to imię ma bardzo szlachetne znaczenie. Jak podaje "Wielka Księga Imion", to przede wszystkim zdrobniona forma od Artura. Prawdopodobnie księżna Meghan i książę Harry w ten sposób połączyli kultury brytyjską i amerykańską, gdyż ta wersja w Stanach jest bardzo popularna. A jaka jest osoba, które je nosi? Księga podaje, że odczuwa ona silną potrzebę dawania czegoś innym, bądź sprawie narodowej lub religijnej. Jest odpowiedzialnym indywidualistą, a pokusom ulega z umiarem. Łatwo traci zimną krew, jednak mocno pracuje nad sobą i stawia na rozwój osobisty. Ciężka praca pomaga mu w realizacji postawionych celów. Cechuje go ambicja i ogromna pracowitość.

Meghan Markle i książę Harry zdradzili, jak ma na imię ich dzieckoMeghan Markle i książę Harry zdradzili, jak ma na imię ich dziecko Dominic Lipinski

Jednak jest jeszcze jedna ciekawa sprawa. Książę Harry podczas pierwszego publicznego wystąpienia po oficjalnym ogłoszeniu o narodzinach syna powiedział, że mieli dużo czasu na wymyślenie imienia. Wiele wskazuje na to, że już w styczniu wiedzieli, jak nazwą swoje dziecko. Prawdopodobnie wygadał się wtedy książę George, jednak nikt nie skojarzył, że chłopiec mógł już wiedzieć, co planują Meghan i Harry. Syn księżnej Kate i księcia Williama w rozmowie z nieznajomą kobietą, która zapytała go w parku jak ma imię, odpowiedział, że Archie. Wtedy jednak wszyscy myśleli, że albo żartował albo ze względów bezpieczeństwa (przeczytasz o tym TUTAJ).

Książę GeorgeKsiążę George Twitter

A Wam jak się podoba to imię? Co o tym myślicie?

AW

Więcej o:
Komentarze (90)
Meghan i Harry nazwali syna Archie. Wybór imienia jest jednak nieprzypadkowy. Słowa małego George'a mogą świadczyć o tym, że wybrali je już dawno
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Kort

  Oceniono 34 razy 30

  Archie może być zdrobnieniem od Archibald - i już mamy dostojnie.

 • Gość: Sonia

  Oceniono 29 razy 23

  Ich sprawa jakie dali imię. W końcu oni są rodzicami. Ludzie opanujcie się!!!!!

 • svetomir

  Oceniono 18 razy 18

  Archie to zdrobnienie Archibalda, nie Artura

 • Gość: muminek

  Oceniono 13 razy 13

  Ich sprawa jak dali na imie. Archie to zdrobnienie od Archibald, popularne kiedys imie bodajze w Szkocji. I bynajmniej nie jest to imie popularne obecnie w USA. A Harrison, Harri son... syn Harry'ego (cute).

 • Gość: Kasia

  Oceniono 14 razy 12

  Imię jak imię najważniejsze że chłopiec jest zdrowy 😘😊

 • Gość: Harry son Fort

  Oceniono 24 razy 12

  Arczi Arczim. Zastanawia mnie ten Harrison. To chyba po twórcy koncernu Forda, niejakim Harrisonie Fordzie. Pewnie za reklamę Arczi dostanie nowego Forda.

 • Gość: RyżBasmatiNaOstro

  Oceniono 18 razy 10

  "Wybór imienia jest jednak nieprzypadkowy."

  To jednak to znak charakterystyczny, symbol nieporadności językowej "redaktorki" Plotka, która odpowiada za tytuły.

  Ale jednocześnie dodaje jakiejś małomiasteczkowej oryginalności, zatęchłej z lekka i prowincjonalnej. Takiej, która juz nie istnieje bo Polska się zmieniła, jedynie istnieje w głowie pani piszącej tu tytuły, która stamtąd pochodzi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX