Meghan Markle i książę Harry podali imię dziecka. Wiemy, jak nazywa się "royal baby"!

Meghan Markle i książę Harry najpierw pokazali dziecko mediom, a później przekazali, jak royal baby ma na imię. Zwlekali z tą informacją aż dwa dni!

Meghan Markle i książę Harry w środę pokazali swoje nowo narodzone dziecko. Jednak w czasie spotkania z prasą nie podali imienia malucha, który od kilku tygodni nazywany jest "Baby Sussex". Teraz wreszcie przekazano informację, jak nazywa się dziecko księżnej i księcia.

Jak ma na imię dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego?

Dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego dostało na imię Archie, a dokładniej chłopiec nazywa się Archie Harrison Mountbatten-Windsor.

Jak widać, Meghan i Harry zdecydowali się na imię zdecydowanie spoza grupy najpopularniejszych w Wielkiej Brytanii. Jeśli u bukmacherów ktoś je obstawił, zapewne będzie dzisiaj bardzo bogaty. Najpopularniejsze imiona dawały szansę na wygranie czterokrotności obstawionej sumy.

Baby Sussex Meghan Markle i księcia Harry'ego

Dziecko Meghan Markle i księcia Harry'ego urodziło się w poniedziałek 6 maja o godzinie 5:26 rano. Ważyło 3260 gramów. Księżna nie wyszła - zgodnie z dotychczasowym zwyczajem - do mediów w kilka godzin po porodzie. Zrobił to książę Harry. Dopiero w środę para przyszła na krótką konferencję prasową razem z maluchem.

Więcej o:
Komentarze (128)
Meghan Markle i książę Harry podali imię dziecka. Wiemy, jak nazywa się "royal baby"!
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • e-menda77

  Oceniono 93 razy 75

  Niech takie Lewandowskie biorą przykład z Meghan. Dziecko pokazane, figura mamy daleka od doskonałości, ale prawdziwa. Bez żadnych fotoszopów.

 • Gość: Gość

  Oceniono 56 razy 40

  Śliczne imiona :). W ogóle super się na nich patrzy, wydają się tacy zadowoleni.

 • Gość: miki

  Oceniono 41 razy 35

  Fajnie, ze Megan wyszła bez gorsetu taka gruba jak to po ciąży.

 • Gość: gość

  Oceniono 28 razy 24

  od początku obstawiałam "tylko" dwa imiona. Archie- imię śliczne, zapewne takie jakie podobało się rodzicom, a Harrison? :p zabawna gra słów- "Harry son"

 • Fan Fan tulipan

  Oceniono 37 razy 23

  Archie bardzo ładne imię. Według mnie z wyborem i doborem trafił w dziesiątkę

 • konigin

  Oceniono 21 razy 17

  I znowu nie docenili polskiej diaspory na Wyspach, Dywizjonu 303 i zamiast Zenona albo Slawomira dali jakiegos Archiego.

 • Gość: Fifi

  Oceniono 31 razy 15

  Śliczny maluszek! Imiona też spoko. Widać, że są bardzo szczęśliwi z narodzin. I wcalę się nie dziwię Meghan, że chciała chociaż te dwa dni dojść do siebie, a nie w kilka godzin po porodzie układać fryzurę do zdjęcia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX