Meghan Markle i książę Harry pokazali dziecko. O royal baby mówią: "To jest jak magia!"

Meghan Markle i książę Harry pokazali dziecko. Księżna i książę mieli dzisiaj zdradzić również imię dziecka, tak się jednak nie stało.

Księżna Meghan Markle i książę Harry pokazali swojego nowo narodzonego syna. Nie podali jednak jeszcze imienia dziecka - brytyjskie media liczą na to, że w niebawem się to zmieni i wszyscy dowiemy się, jak "Baby Sussex" ma na imię.

Ze względu na złą pogodę w Windsorze dzisiejszego dnia (cały ranek lało jak z cebra) konferencję urządzono na terenie zamku. Meghan Markle przyszła do dziennikarzy ubrana w białą sukienkę, bardzo szczęśliwa. Harry trzymał śpiące dziecko na rękach.

To magia, to jest naprawdę wspaniałe. Mam przy sobie dwóch najlepszych mężczyzn i jestem bardzo szczęśliwa - powiedziała Meghan Markle w czasie krótkiego spotkania z prasą.

Zapytana o dziecko, Meghan dodała:

Jest uroczy. I bardzo spokojny.

Na co książę Harry dodał ze śmiechem:

Nie mam pojęcia, po kim on to ma!

Dziecko księżnej Meghan Markle i księcia Harry'ego

Pierwsze dziecko księżnej Meghan Markle i księcia Harry'ego przyszło na świat w poniedziałek 6 maja. Chłopiec urodził się o godzinie 5:26 rano (dwie minuty po wschodzie słońca w Wielkiej Brytanii) i ważył dokładnie 3260 gramów.

Wbrew obowiązującej od wielu lat tradycji księżna nie wyszła do "ludu" od razu po porodzie z dzieckiem. Z mediami spotkał się podekscytowany i wyraźnie zmęczony książę Harry, który przekazał prasie i Brytyjczykom radosną nowinę. Meghan Markle i dziecko po porodzie czują się dobrze i przed dwa dni w spokoju odpoczywali w posiadłości Frogmore. Pierwsze spotkanie z mediami zaplanowano na środę. Tego dnia Meghan Markle i książę Harry spotkają się z królową Elżbietą II na pierwsze "okazanie" dziecka.

Więcej o:
Komentarze (244)
Meghan Markle i książę Harry pokazali dziecko. O royal baby mówią: "To jest jak magia!"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gosc

  Oceniono 110 razy 92

  no i normalnie z brzuchem, bo tak sie wyglada zaraz po urodzeniu dziecka, a nie jakas sciema, brawo - dla kazdej kobiety ktora nie klamie i nie wstydzi sie tego co jest naturalna czescia bycia kobieta

 • joasia.skora

  Oceniono 59 razy 49

  Śliczna kobieta i uroczy rudzielec. Fajna para, niech im się szczęści. :)

 • Gość: gość

  Oceniono 50 razy 44

  Meghan wygląda przeuroczo! szczęście jest wypisane na jej twarzy :) gratuluję obojgu i oby chłopiec rósł zdrowo!

 • Gość: milka

  Oceniono 30 razy 30

  Widać, że ciężko jej się chodzi, ostrożnie stawia kroki wspierając się na mężu. Szczęśliwi są, to najważniejsze. Ważyła każde słowo, żeby znów nie zostać skrytykowaną. Fajna, bardzo sympatyczna para.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 28 razy 28

  Słodki bobas, fajna rodzinka.

 • Gość: Zulu gula

  Oceniono 27 razy 27

  SUPER!!!! Szczèśliwi,niech im siè wiedzie 🌹🌹🌹🌹🌹🌹

 • Gość: gościnnie

  Oceniono 26 razy 24

  Super zdjęcie z normalnych rozmiarów brzuchem dwa dni po porodzie!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX