Meghan Markle urodziła! Kiedy zobaczymy royal baby? Książę Harry: Dopiero wtedy będziemy gotowi

Meghan Markle urodziła, zaś książę Harry przekazał mediom radosną nowinę. Kiedy zobaczymy royal baby? Księżna i książę, wbrew tradycji, postanowili z tym zaczekać.

Meghan Markle urodziła! Pierwszy syn Meghan i księcia Harry'ego przyszedł na świat wczesnym rankiem w poniedziałek. Jednak w przeciwieństwie do obowiązującej do tej pory tradycji, Meghan i Harry nie wyszli z dzieckiem do mediów. Kiedy zatem zobaczymy royal baby?

Meghan Markle urodziła! Kiedy Meghan i Harry pokażą royal baby?

Do tej pory tradycja nakazywała kobietom z rodziny królewskiej wyjść z niemowlęciem na rękach w kilka godzin po porodzie. Nieludzkiej tradycji podporządkowała się księżna Diana i księżna Kate. Ale Meghan Markle od początku mówiła, że nie zamierza się aż tak poświęcać. A jak powiedziała, tak też uczyniła.

Dziecko księżnej Meghan Markle i księcia Harry'ego na świat przyszło w poniedziałek, 6 maja rano, do mediów jednak wyszedł sam książę. Dopytywany przez prasę, poinformował:

Myślę, że spotkamy się z wami zapewne za dwa dni. Wtedy będziemy gotowi, żeby pokazać dziecko.

Pierwsze zdjęcia royal baby zobaczymy zatem najpewniej dopiero w środę.

Meghan Markle już po porodzie

Poznajemy też coraz więcej szczegółów dotyczących porodu księżnej Meghan Markle. Zgodnie z jej planem, wszystko zaczęło się w domu, w posiadłości Frogmore już w weekend. Jeśli wierzyć brytyjskim mediom, w niedzielę para została odeskortowana przez ochronę do szpitala w Londynie, gdzie została na noc.

Meghan Markle urodziła w szpitalu, jednak już w poniedziałek razem z Harrym wróciła do Windsoru do swojej posiadłości. Dziecko przyszło na świat o godzinie 5:26 rano.

Więcej o:
Komentarze (31)
Meghan Markle urodziła! Kiedy zobaczymy royal baby? Książę Harry: Dopiero wtedy będziemy gotowi
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 3

  Żadna "tradycja" droga autorko!
  Po prostu paparazzi warują pod szpitalem by zrobić zdjęcia gdy księżna będzie wychodzić.
  Bo którędy ma wyjść, kominem?
  I małe sprostowanie: po urodzeniu Georga Kate wyszła ze szpitala dopiero dzień później.

 • Gość: Maria Anna

  Oceniono 7 razy 1

  ludzie dajcie nacieszyć się dzieciątkiem rodzicom A chamskie komentarze zostawcie sobie. życzę im żeby synek chowal się zdrowo A mama niech zdrowieje

 • Gość: jmioj

  Oceniono 3 razy 1

  no coz łaski nie robia ze pokaza, ciemny lud ich utrzymuje wiec sie nalezy

 • Gość: aga

  Oceniono 1 raz 1

  Tak wracam do tych plotek o tym, że książę Harry ma innego ojca.... Nie ma takiej opcji. Przecież gdyby nie był rudy, tylko bardziej łysawy, to wyglądałby zupełnie jak dziadek Filip. Na tym nagraniu, gdzie chwali się dzieckiem, widać to jak na dłoni. Williama to bardzo podobny do matki.

 • Gość: gość

  Oceniono 9 razy 1

  czegoś tu nie rozumiem.. taka nagonka na to, że w rodzinie królewskiej kilka godzin po porodzie wychodzi się pokazać dziecko, a jak Meghan kilka godzin po porodzie jedzie do domu to już ok?

 • Gość: anex

  Oceniono 12 razy 0

  Jak surogatka urodziła to się zejdzie z pokazaniem "księcia".W ciąży zero opuchniętych nóg i rąk , wieczne trzymanie się za brzuch , wstawanie w 9 miesiącu ciąży z" kucania" z lekkością i gracją i obowiązkowo chodzenie w szpilkach:)

 • Gość: Największa fanka

  Oceniono 1 raz -1

  Ja pie... ku... mać co to ku... jest

 • Gość: gosc

  Oceniono 15 razy -11

  Dziecko jest tak brzydkie, ze musza je przygotowywać przed pokazaniem go ludziom przez dwa dni? :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX