Księżna Kate złożyła gratulacje Meghan. Wcześniej miała pojednać Williama i Harry'ego. Internauci mają "ale"

Księżna Kate i książę William złożyli życzenia z okazji narodzin dziecka Meghan Markle. Internauci są zawiedzeni ich treścią. Wciąż są przekonani, że książęce pary są ze sobą skonfliktowane.

Brytyjskie media od dłuższego czasu żyją rzekomym konfliktem księcia Williama i księcia Harry'ego. Również internauci na każdym kroku doszukują się potwierdzenia tych plotek. Pod ich ocenę została poddana nawet treść gratulacji z okazji narodzin dziecka Meghan i Harry'ego, które na Instagramie opublikowali Kate i William.

Książę i Księżna Cambridge są zachwyceni wieścią o narodzinach syna Księcia i Księżnej Sussex i czekają na spotkanie z nowym członkiem rodziny - czytamy.

Fani rodziny królewskiej zauważyli, że życzenia pojawiły się z opóźnieniem i były zbyt oschłe.

Zachowują się, jakby byli robotami.
Trochę im się zeszło. Jakie słabe tempo - brzmiała część komentarzy.

Dla internautów jest to kolejny dowód na to, że relacja braci i ich żon wciąż nie należy do najlepszych. Podobno wszystko zaczęło się w momencie, w którym William zwrócił uwagę Harry'emu na tempo w jakim rozwija się jego znajomość z Meghan. Jednak jak donosi "Mirror Online", kłótnie w rodzinie królewskiej już się skończyły.

Kiedy Kate i William odwiedzili Meghan i Harry'ego w ich nowym domu w Wielkanoc, księżna Cambridge namawiała braci, żeby zakopali topór wojenny.

Kate jest bardzo świadoma wysokich pozycji Harry'ego i Williama w państwie i wie, jak bardzo ważni są bracia dla społeczności - czytamy w "Mirror Online".

AD

Więcej o:
Komentarze (26)
Księżna Kate złożyła gratulacje Meghan. Wcześniej miała pojednać Williama i Harry'ego. Internauci mają "ale". "Później się nie dało?"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: gościówka

  Oceniono 16 razy 14

  Życzenia złożyli asystenci drugim asystentom. Księżna złożyła życzenia drugiej księżnej pewnie przez telefon a już wkrótce ich odwiedzą. Bez przesady. Mogli również wysłać gołębia.

 • Gość: Harry

  Oceniono 15 razy 9

  Księżna Kate złożyła gratulacje Megan- jeśli Księżna Kate,to chyba Księżnej Megan;i jak to z okazji narodzin dziecka Megan Markle? To dziecko jest również Harrego...artykuł-żenada

 • Gość: Elke

  Oceniono 13 razy 7

  Myślę, że nie należy się czepiać - taki jest protokół, takie są wymogi - niestety, może nam się to nie podobać lub nie, ale widocznie w rodzinie królewskiej nie jest wskazane okazywanie uczuć. Nie doszukujmy się sensacji tam, gdzie jej nie ma. Plotki to najgorsza rzecz :(

 • Gość: b.

  Oceniono 7 razy 5

  Cokolwiek, jakkolwiek by nie napisali, będą się doszukiwać "konfliktu", bo chcą go znaleźć i żadne fakty nie mają znaczenia.

 • Gość: Gosc

  Oceniono 2 razy 2

  Ależ jesteście ekspertami w intrygach i plotach. Chcecie od siebie uwagę odwrócić

 • Gość: usa

  0

  wszystko wyssane z palca, newsy podukowane dla klikniec/siana przez szmatlawce

 • Gość: Von Hitchcock

  Oceniono 7 razy -5

  No a co miałą zrobić... Najlepiej niech poczeka pół roku, będzie rozwód, wtedy Harry zrozumie jaki idiotyzm popełnił

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX