MET Gala 2019. Jennifer Lopez wyglądała pięknie, ale nudno. Nie pomógł nawet "czepek". Miała go już na sobie polska gwiazda

MET Gala 2019 za nami. Na jednej z najważniejszych modowych imprez pojawiły się największe gwiazdy, w tym Jennifer Lopez. Jej stylizacja nie zachwyciła, jednak naszą uwagę zwrócił czepek, który miała na głowie.

W poniedziałkową noc w Nowym Jorku odbyła się MET Gala, organizowana przez Metropolitan Museum of Arts i "Vogue". Guru mody, Anna Wintour, ponoć osobiście wydziela zaproszenia, gdyż na wydarzeniu mają pojawić się tylko największe gwiazdy. W tym roku motywem przewodnim było hasło: "Kamp: Notatki o Modzie".

Zobacz: MET Gala 2019. Lady Gaga rozebrała się na oczach wszystkich, a Katy Perry przebrała się za... żyrandol. Na czerwonym dywanie znów się działo!

MET Gala 2019. Jennifer Lopez jak Anna Jurksztowicz

Na czerwonym dywanie zjawili się m.in. Lady Gaga, Kim Kardashian i Kanye West, Celine Dion oraz Jennifer Lopez. I o ile każdy z zaproszonych gości się naprawdę postarał i zadbał o stylizację, o tyle J.Lo. nas nieco rozczarowała. Założyła srebrną sukienkę z wycięciami, odsłaniającą biust, plecy i nogi. W takim wydaniu widzieliśmy już nieraz, więc niczego nowego nie zaprezentowała. 

Największe nasze zainteresowanie wzbudził za to świecący czepek na jej głowie. Taki sam miała niedawno Anna Jurksztowicz na imprezie Magnuma. Nasza gwiazda kupiła go w Monako, prosto od Gucciego. Wtedy jednak została skrytykowana za tę stylizację i uznano, że wygląda śmiesznie. Nikt wtedy nie przypuszczał, że za kilka tygodni sama J. Lo. będzie miała to samo na głowie. Myślicie, że zagraniczna piosenkarka wzorowała się na Polce?

Anna Jurksztowicz, Jennifer LopezAnna Jurksztowicz, Jennifer Lopez EAST NEWS

AW

Więcej o:
Komentarze (11)
MET Gala 2019. Jennifer Lopez wyglądała pięknie, ale nudno. Nie pomógł nawet "czepek". Miała go już na sobie polska gwiazda
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: xxx

  Oceniono 21 razy 21

  NA PEWNO się wzorowała,
  bez dwóch zdań

 • Gość: Renia

  Oceniono 9 razy 9

  No i racja, czepek jest pretensjonalny. Tyle, że akurat na MET pasował, bo hasłem przewodnim był "Kamp" - styl definiowany jako przerysowany, nienaturalny, śmieszny, kiczowaty i nie mający nic wspólnego z dobrym smakiem. To styl tak zły, że aż dobry ;) Tyle, że to musi być zamierzone... taka drobna różnica :P

 • Gość: awa

  Oceniono 7 razy 7

  co mnie podkusiło, zeby kliknąc w te głupoty???

 • Gość: kika

  Oceniono 6 razy 6

  Jakby dla odmiany się pozakrywała to może by wreszcie oryginalnie wglądała.

 • Gość: Ryszard

  Oceniono 3 razy 3

  Owszem, wzorowali się wszyscy, ale chyba na ś.p. Pani Izabeli Skrybant.

 • Gość: M

  Oceniono 1 raz 1

  A mi sie wydawało,że whitney houston miała takie nakrycie głowy w teledysku

 • Gość: Gość

  Oceniono 3 razy 1

  Bez tego czepka wyglądałaby o niebo lepiej :)

 • Gość: ...

  0

  Stylizacja była projektowana przez jej przyjaciela który zmarł w trakcie robienia sukienki i skróciła nakrycie głowy m.in. po to żeby było widać pracę jaką włożył w całą kreację, ponieważ długa „peruka” z koralików by ją zasłaniała. Zarówno w kwietniu pojawił się film w którym płacząc składa mu hołd jak i niedawno podczas przymiarek. Aż trudno stwierdzić czy te bzdury są pisane żeby były klikane czy pseudodziennikarze nie korzystają z internetu w trakcie pisania przygłupich artykułów.

 • felicjan.dulski

  0

  Istotnie nuuuuuudno!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX