Meghan Markle urodziła. Jej ojciec skomentował informację o narodzinach wnuka

Meghan Markle dzisiaj rano urodziła pierwsze dziecko. Narodziny wnuka skomentował jej ojciec, Thomas Markle.

Meghan Markle i książę Harry w poniedziałek 6 maja powitali na świecie syna. Szczęśliwy tata uspokoił wszystkich, że zarówno chłopiec, jak i mama czują się dobrze. Przyznał, że poród był dla nich wyjątkowym wydarzeniem i wyznał, że jest dumny z żony, że zniosła go tak dzielnie.

Zobacz: Szczęśliwy książę Harry zabrał głos: "To było niesamowite przeżycie. Jestem bardzo dumny z mojej żony". Zdradził też, kiedy pokażą dziecko

Meghan Markle urodziła syna

Meghan mogła liczyć też na wsparcie mamy, która towarzyszyła jej podczas narodzin dziecka. Nikogo chyba nie zdziwiła nieobecność jej ojca, z którym jak wiadomo nie ma najlepszych relacji. Pisaliśmy o tym TUTAJ. Skontaktowała się z nim za to gazeta "The Sun" i poprosiła ojca księżnej Meghan o komentarz.

Niech Bóg pobłogosławi to dziecko, a ja życzę mu zdrowia i szczęścia. Gratuluję mojej czarującej córce Meghan Markle i księciu Harry'emu. Boże, chroń Królową - wyznał Thomas Markle. 

Thomas Markle i Meghan MarkleThomas Markle i Meghan Markle East News/Agencja Gazeta

Podkreślił też, że jest dumny, że jego wnuk należy do rodziny królewskiej. Wie, że chłopiec będzie bardzo oddany Koronie. Raczej nie liczy na to, że córka dopuści go do malucha, jednak cieszy się, że zarówno księżna Meghan jak i chłopiec czują się dobrze.

AW

Więcej o:
Komentarze (117)
Meghan Markle urodziła. Jej ojciec skomentował informację o narodzinach wnuka
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • wikal

  Oceniono 36 razy 28

  Głupota i zawiść niektórych komentujących na tym forum naprawdę potwierdzają teorię o zawistnych "polaczkach". Wydarzenie jest radosne, ojciec upojony szczęściem, matka czuje się dobrze. Urodził się dzieciak chciany i tylko gratulować. A tu nie, jad, podłe komentarze i spekulacje, powtarzanie i roztrząsanie paskudnych plotek no i oczywiście tak popularny w Polsce rasizm. Czy z tego że jesteście biali coś wynika? Oczy macie bardziej błyszczące, nogi zgrabniejsze, penisy dłuższe? Bo rozumy to raczej krótkie.

 • Gość: Asia

  Oceniono 37 razy 21

  Na ile szczere są słowa ojca Megam? Tak wybrał, to tak ma. Połakomił się na kasę od pismaków i powywlekał brudy. A gdzie ich nie ma? Uczciwy ojciec tak nie postępuje.

 • traszka777

  Oceniono 23 razy 7

  "Boże, chroń Królową - wyznał Thomas Markle". To jest "wyznanie"???

 • Gość: Ggg

  Oceniono 14 razy 6

  Tyle jadu i po co ona musiała chcąc się utrzymać w rodzinie zajść w ciążę bo gdyby co będzie już na zawsze z nią zwiazana

 • Gość: Lolitka

  Oceniono 34 razy 6

  Ojciec dopiero sobie w brode pluje, ze rostal sie z matka Megan gdyby wiedzial, ze corka zostanie w przyszlosci ksiezna...ha ha

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 4 razy 4

  Gratulujemy urodzenia dziecka.

 • Gość: courvoisier_i_wypije

  Oceniono 18 razy 4

  Bill Clinton tez skomentowal: "I did not have sexual relations with that woman".

 • Gość: Pazdziochowa

  Oceniono 3 razy 3

  Zmienił dziadek ton chyba liczy na zaproszenie na chrzest nono

 • Gość: zosia

  Oceniono 2 razy 2

  no! wreszcie coś na dobrym poziomie. Jak dlugo wytrzyma ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX