Meghan Markle zaczęła rodzić! Royal baby pojawi się na świecie lada moment

Meghan Markle właśnie zaczęła rodzić. Pałac Buckingham potwierdza doniesienia z ostatniej chwili. Przy księżnej czuwa książę Harry i jej matka Doria Ragland.

Brytyjskie media donoszą, że księżna Meghan Markle zaczęła rodzić. Cały świat oczekuje przyjścia na świat pierwszego dziecka księżnej i księcia Harry'ego. Zgodnie z informacjami royal baby urodzi się w lada moment. Przy boku Markle czuwają najbliżsi, czyli mąż oraz jej matka Doria Ragland.

Z OSTATNIEJ CHWILI - MEGHAN MARKLE URODZIŁA! > > >

Meghan Markle zaczęła rodzić

Jak podaje serwis The Telegraph:

Pałac Buckingham ogłosił, że Meghan Markle urodzi swoje pierwsze dziecko w ciągu kilku najbliższych godzin. Przy księżnej czuwa jej mąż.

Na Twitterze również pojawiają się już informacje o tym, że żona księcia Harry'ego zaczęła rodzić.

Księżna zaczęła rodzić dzisiaj we wczesnych godzinach porannych. Książę Sussex jest u jej boku. Oficjalne oświadczenie wkrótce zostanie wydane.

Meghan Markle najpewniej po porodzie nie wyjdzie do dziennikarzy. W przeciwieństwie do księżnej Kate, księżna Meghan chciała zachować jak największą prywatność w czasie porodu i tuż po nim. Kilka tygodni temu ogłoszono już, że nie będzie zwyczajowych zdjęć z nowo narodzonym dzieckiem.

Meghan Markle urodzi w domu?

Wszystko wskazuje na to, że Meghan Markle jednak uda się zrealizować swoje marzenia o porodzie domowym. Z posiadłości Frogmore Cottage nie pojechała do szpitala, co oznacza, że - przynajmniej na razie - poród będzie odbywał się w domu. Ponieważ jednak jest to jeszcze bardzo wczesna faza, trudno przewidzieć, czy nie będzie konieczności wsparcia szpitalnego.

Dziecko księżnej Meghan Markle i księcia Harry'ego będzie 7. w "kolejce" do brytyjskiego tronu. Niebawem dowiemy się, jakiej płci jest dziecko i jakie otrzymało imię.

JP
 

Więcej o:
Komentarze (42)
Meghan Markle zaczęła rodzić! Royal baby pojawi się na świecie lada moment
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: mn

  Oceniono 13 razy 7

  Szanowni komentatorzy, bądźcie sprawiedliwi. Przecież to nie ona robi wielkie halo wokół swego porodu, wręcz przeciwnie. Nie wyjdzie do dziennikarzy, nie chce się z dzieckiem fotografować, uciekła z tego cyrku daleko. To "plotkarze", brytyjscy, polscy i pewnie jeszcze wielu robią z tego niepotrzebny i durny spektakl. Chętnie wleźli by na dach i - właśnie! - zrobili bezpośrednią transmisję.

 • haha-to-ja

  Oceniono 6 razy 4

  a gdzie relacja na żywo z czerwonym paskiem i kwadratowym nawiasem redakcjo?

 • Gość: Gość

  Oceniono 6 razy 4

  Już jest podane info na ich Instagramie,że urodziła chłopca.

 • polsilver100

  Oceniono 7 razy 3

  Następny pasożyt zobaczy światło życia a ciemna masa wszystko kupi. Jaki ten świat nienormalny

 • Gość: Sara

  Oceniono 2 razy 2

  Już urodziła, syna. Harry o tym powiedział!
  Przede wszystkim tylko żony następców tronu i królowej wychodzą tuż po narodzinach swoich dzieci. Reszta nie musi. To już powinniści wiedzieć!

 • Gość: Ebenezer Wolf

  Oceniono 1 raz 1

  No normalnie planety sie zatrzymały...!

 • yulek_cezar

  Oceniono 5 razy 1

  A ma mnie to obchodzić, bo?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX