"Big Brother". Angelika opuściła program i od razu zdenerwowała widzów. Jej zachowanie spotkało się z ostrą krytyką. "Wulgarna i arogancka"

Program "Big Brother" opuściła Angelika. Jej zachowanie po wyjściu z domu Wielkiego Brata spotkała się z krytyką widzów. Internauci są oburzeni.

Wczoraj decyzją widzów z programu "Big Brother" odpadła Angelika. Tuż po opuszczeniu domu Wielkiego Brata wzięła udział w odcinku na żywo "Big Brother Arena". W rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak nie kryła żalu, że musiała odejść. Wyznała, że zżyła się z niektórymi domownikami, a w szczególności, jak sama przyznała, z Igorem.

"Big Brother": Internauci krytykują zachowanie Angeliki

Uczestniczka po wyjściu z "BB" miała okazję zobaczyć krótki materiał, podsumowujący jej udział w programie. Kiedy pokazano momnet, kiedy całowała się z Igorem i spała z nim w łóżku, wyglądała na zażenowaną swoim zachowaniem.

Big BrotherBig Brother screen 'Big Brother Arena'

Następnie przyszedł czas na nominacje. Domownicy po kolei wchodzili do pokoju zwierzeń, w którym wybierali osoby, które ich zdaniem powinny opuścić program. Całej sytuacji przyglądali się byli uczestnicy "Big Brothera", m.in. Łukasz i Angelika. To właśnie między nimi doszło do wymiany zdań. Kiedy Łukasz skomentował, dlaczego jego zdaniem Justyna po raz kolejny jest nominowana, Angelika nie wytrzymała. Zaczęła przewracać oczami oraz ironicznie powiedziała: "bla, bla, bla".

Trochę nie rozumiem sposobu myślenia mieszkańców, ponieważ na początku cały czas nominowali Justynę, bo było jej za dużo. Za dużo mówiła, za dużo komentowała. Teraz przyszedł Paweł i Justyna jest nominowana bo znikła, wycofała się. Po prostu nazwijmy sprawy po imieniu, nominują ją, bo jej zazdroszczą. gdyby to powiedzieli w nominacjach, ja bym, to szanował - skomentował Łukasz
Wycofana nie wycofana, nie, po prostu filozofie i pewne zachowania nie są na poziomie. Reprezentujemy dwa obozy. Mimo tego, że z Łukaszem nie mieliśmy żadnego konfliktu, ale byliśmy w dwóch gangach - powiedziała Angelika.

Internatom bardzo nie spodobało się to zachowanie Angeliki. Nie umknęły ich uwadze jej miny do Łukasza. Na profilu na Instagramie "Big Brothera" pojawiło się mnóstwo negatywnych opinii.

Dawno tak wyniosłej i bezczelnej osoby nie widziałam. Nawet podczas rozmowy z Łukaszem, nie miała na tyle ogłady, żeby darować sobie aroganckie miny czy chociaż go posłuchać... Jak dla mnie, to jej wejście do programu stworzyło jedynie podział i mocno zepsuło atmosferę.
Nie znam osobiście, ale wydaje się być bardzo wulgarna i arogancka.
Nie polubiłam jej, jest chamska, nie szanuje drugiej osoby - przykład wypowiedź Łukasza wczoraj a reakcja Angeliki - piszą widzowie programu.

A Wy, co uważacie? Waszym zdaniem Angelika słusznie opuściła dom Wielkiego Brata?

JP

Więcej o:
Komentarze (230)
"Big Brother". Angelika opuściła program i od razu zdenerwowała widzów. Jej zachowanie spotkało się z ostrą krytyką. "Wulgarna i arogancka"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: wiki

  Oceniono 70 razy 32

  No niestety z inteligencją się człowiek rodzi a nie zdobywa w łóżku z kim popadnie .

 • Gość: Gosc

  Oceniono 55 razy 27

  Tak wejście tej Angeliki i Kuby tylko spotegowalo arogancję i chamstwo Igora, Oleha, Radka i Magdy Z. Wyrzucenie Kuby trochę ich utemperowalo co widać było po "filozoficznych wywodach " Radka, wystraszyl się, choć po wyjściu Łukasza pozwolil sobie na okropny komentarz ku radości "gangu". Może i WBratu udałoby się teraz wprowadzic fajna atmosfere ale wszystko TVN zepsuł wpuszczajac do programu Pawła! To wielki błąd! Pozostali uczestnicy czują się słusznie oszukani i czują że Justyna jest faworyzowana ( odbieranie mięsa za kare, to był mega błąd prowokujacy ataki na Justynę). Nie wiem kto czuwa nad tym wszystkim ale na pewno niezbyt dobry psycholog i socjolog, chyba że o to chodzi o wypelzanie z ludzi największego syfu jaki w sobie maja. To nastepna edycję proponuje dobrać ludzi tak : zwolennicy i przeciwnicy PiSu, kosciola i LGBT, czemu nie? TVN osiągnie to co chce, coś podobnego albo gorszego jak w filmie Eksperyment.

 • Gość: Ula

  Oceniono 42 razy 26

  Również uważam, że wejście Pawła to zły pomysł. Gdzie ten Big Brother co kiedyś?? kto to wymyśla i nad tym czuwa?? Masakra jakaś i poraża. Jestem bardzo zawiedziona tą edycją!!! Nie mam nic do uczestników bo ich nie znam ale cały ten projekt i te scenariusze to jakaś jedna wielka pomyłka. :( szkoda....

 • Gość: 😁

  Oceniono 34 razy 22

  Tekst dorosłej Angeliki cytuję "tak mi się ruchac chce żebym was wszystkich tu przeleciała". Zareklamowala się wręcz cudnie...

 • Gość: Marta

  Oceniono 44 razy 22

  Brak kultury ,chamstwo i prostactwo tak mogę skomentować bo szkoda słów

 • Gość: uuu

  Oceniono 34 razy 16

  Powinna panować nad mimiką, dziewuszysko aroganckie, zadufane w sobie i puszczalskie (tekst przeleciałabym wszystkich , no faktycznie na poziomie w przestworzach)

 • Gość: Wiwa

  Oceniono 32 razy 16

  Ta laska to tragedia! Bardzo zaszkodziła sobie bardzo w życiu zawodowym. Taka stewardessa nie będzie już wzbudzać szacunku ani poczucia bezpieczeństwa.

 • Gość: Aldek

  Oceniono 40 razy 16

  Nie dość że arogancka i wulgarna to jeszcze pierwsza najłatwiejsza ....teraz zrobi szoł napewno nie jeden facet będzie chciał mieć taką szybką "przyjaciółkę"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX