Gdy wszyscy oczekują na poród Meghan Markle, brytyjskie media donoszą, że o czwartym dziecku marzy księżna Kate. "Jest gotowa na ciążę"

Księżna Kate i książę William myślą o czwartym już dziecku? Tak twierdzą brytyjskie tabloidy. I choć księżna ma za sobą trudne ciąże, to zapewnia, że jest w stanie przejść także kolejną.

Królewska rodzina nie przestaje nas zaskakiwać. A może bardziej nie przestają nas zaskakiwać tamtejsze media. Jak bowiem donoszą, księżna Kate chciałaby wkrótce ponownie zostać mamą. Mimo że dziś wszyscy oczekują na poród Meghan Markle, to ta wieść wydaje się równie ekscytująca.

Z OSTATNIEJ CHWILI - Meghan Markle zaczęła rodzić! > > >

Księżna Kate marzy o czwartym dziecku

Jak dowiedział się Daily Mail, Kate i William po raz czwarty chcieliby powiększyć swoją rodzinę. 

Kate chciałaby kolejne dziecko. Ona uwielbia dzieci i jest gotowa przejść przez kolejną ciążę, mimo że w przeszłości bywały trudne i skomplikowane - informuje przyjaciel rodziny królewskiej.

Do tej porty mówiło się, że Kate chce mieć troje dzieci, tak samo jak jej matka. Informacja o czwartym dziecku może być dla wielu fanów brytyjskiej monarchii sporym zaskoczeniem. Co na to książę William? Nie wiadomo, czy w pełni podziela pragnienie swojej żony, aczkolwiek jego przyjaciele twierdzą, że tak jak Kate uwielbia spędzać czas z dziećmi. 

Czy jednak te doniesienia okażą się prawdą i zaraz po porodzie Meghan Markle okaże się, że księżna Kate jest w ciąży? Ależ to byłoby wydarzenie. Przecież jeszcze niedawno plotkowano na temat ich rozwodu... Czasami aż trudno nam nadążyć za królewską monarchią. Wam również? 

DH

Więcej o:
Komentarze (78)
Gdy wszyscy oczekują na poród Meghan Markle, brytyjskie media donoszą, że o czwartym dziecku marzy księżna Kate. "Jest gotowa na ciążę"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: astrofizyk

  Oceniono 35 razy 27

  Kate gotowa rodzić 4 dziecko, 2 letnia córka Lewandowskich obchodzi urodziny, syn Tajner się wybudził, Górniak targuje się z Bogiem o zdrowie syna. Dawniej znudzone gospodynie domowe kładły na oknie poduszkę, opierały na łokciach i zbierały tego rodzaju sąsiedzkie njusy, by je przetważacąć w maglu. Wydawałoby się, że skoro mamy XXI w. to raczej nikogo nie powinno obchodzić, że jakieś rozgwiazdy mają incydenty z bachorami? A jednak głupota odbiorców i podających takie informacje jest ponadczasowa.

 • Gość: Mteros

  Oceniono 13 razy 11

  William nie ma lekko. Podupcył w Pałacu, podupcył na boku i teraz znowu będzie musiał dupcyć.

 • Gość: Gość

  Oceniono 18 razy 10

  Zastanawia mnie ostatnio czy z tą Kate jest wszystko w porządku?

 • Gość: niedzielny

  Oceniono 9 razy 7

  Jprdl. Jednym słowem ma dni płodne. Czy cały świat musi o tym wiedzieć

 • Gość: xoo

  Oceniono 17 razy 7

  2017 rok- plotki o romansie Williama, kilka miesięcy później informacja o ciąży. teraz też tak będzie, żeby odwrócić uwagę od jego skoków w bok

 • ax-les-thermes

  Oceniono 8 razy 6

  Co rok, prorok. Matryca do produkcji ksionżentuch.

 • Gość: Agnieszka

  Oceniono 8 razy 6

  A dopiero brytyjskie media trąbiły o rozwodzie Kate i Williama. Zdecydujcie się w koncu

 • aia7

  Oceniono 5 razy 5

  To się kupy nie trzyma - dopiero co pisaliście o zdradzie, rozwodzie ....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX