Nowe fakty w sprawie porodu Meghan Markle. Pałac Buckingham wydał oświadczenie, a książę Harry skraca swoją wizytę w Holandii

Meghan Markle urodziła? W najnowszym komunikacie Pałac Buckingham stawia sprawę jasno. Potomstwo księżnej i księcia Sussex nie przyszło jeszcze na świat.

Meghan Markle oraz książę Harry lada moment zostaną rodzicami. Nie będzie chyba przesadą stwierdzenie, że na ten poród czekają miliony fanów brytyjskiej monarchii na całym świecie. Pikanterii dodaje fakt, że sprawa porodu owiana jest nieprawdopodobną tajemnicą. Księżna Sussex może zacząć rodzić w każdej chwili. Być może już urodziła?

Nowe doniesienia są jasnym dowodem na to, że do rozwiązania jeszcze nie doszło. Przypomnijmy, że kilka dni temu media obiegła wiadomość, że Harry wybiera się w oficjalną podróż do Holandii. Miał tam przebywać od 8 do 9 maja. Spekulowano więc, że Meghan urodzi przed tym terminem. Teraz już wiemy, że podróż została skrócona do jednego dnia. Co więcej, głos w sprawie porodu Meghan w końcu postanowił zabrać też Pałac Buckingham. 

Pałac Buckingham wydał oświadczenie w sprawie Meghan Markle

Oficjalne stanowisko Pałacu Buckingham zostało przedstawione na antenie CBS NEWS. Z oświadczenia jasno wynika, że Meghan Markle nadal oczekuje swojego pierwszego dziecka. Tę wersję potwierdzają także brytyjskie media. A co więcej, według nich, świat dowie się o porodzie księżnej już w momencie jego rozpoczęcia. 

W tej chwili są to najnowsze informacje, jakie docierają do nas prosto z królewskiego rodu Windsorów. Wciąż czekamy. 

DH

Więcej o:
Komentarze (46)
Nowe fakty w sprawie porodu Meghan Markle. Pałac Buckingham wydał oświadczenie, a książę Harry skraca swoją wizytę w Holandii
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • asperamanka

  Oceniono 15 razy 13

  Gdyby u nas Pałac Namiestnikowski skupił się na wydawaniu oświadczeń w sprawie porodów Marty Kaczyńskiej, i zajmowanie innymi sprawami sobie odpuścił, to też by było coś ;-)

 • Gość: gość

  Oceniono 19 razy 9

  media są chore. Meghan sama powiedziała, że poród jest wyznaczony na KONIEC KWIETNIA/POCZĄTEK MAJA a pismaki usilnie twierdziły, że połowa kwietnia. przecież to jest chore

 • Gość: Luna

  Oceniono 8 razy 4

  Dali byście już spokój!!! To się robi powoli żenujące!!! Księżna potrzebuje teraz spokoju!!!! A wy nic tylko o jednym!!! Rzygać się chce!!! To kiedy urodzi Księżna Meghan i razem z Harrym oznajmią to całemu światu i wszem i wobec to tylko i wyłącznie ich sprawa!!! Muszą najpierw sami nacieszyć się maleństwem, które powitają w każdej chwili!!! A wy internauci musicie uzbroić się w cierpliwość bo szybko nie zobaczycie Królewskiego dziecka!!!!

 • Gość: Bt

  Oceniono 22 razy 4

  Przerąbane, ze jazdy sledzi kazdy jej krok. Wspolczuje jej dodatkowego stresu i zycze, zeby porod przebiegl dobrze. Ale i tak wydaje mi sie ze ona juz 2 lata w twj ciazy chodzi...

 • Gość: Polka

  Oceniono 4 razy 2

  Nie mogę się doczekać kiedy się pojawi maleństwo na świecie. Myślę, że wielu Polaków to interesuje.

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 2

  Ciekawę czy można obstawiać u bukmacherów kolor dziecka?

 • Gość: dociekliwy

  Oceniono 10 razy 2

  Do jakiego stopnia trza mieć nasrane w głowie, by czymś takim się ekscytować?

 • hiperon59b

  Oceniono 22 razy 2

  Raczej, surogatka nie urodziła nam jeszcze potomka. Tak powinien brzmieć komunikat.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX