Agnieszka Kaczorowska znowu w ciążowej sesji. Internautka: Myślisz, że tylko Ty jesteś w ciąży i to nowość. Odpowiedziała

Agnieszka Kaczorowska spodziewa się dziecka i nie zamierza tego faktu ukrywać. Zdjęcie z kolejnej już ciążowej sesji z jej udziałem zirytowało jedną z internautek.

Agnieszka Kaczorowska jest obecnie bardzo szczęśliwa. Wszem i wobec opowiada, jak wspaniale układa jej się z partnerem, z którym szybko się zaręczyła, pobrała, a teraz spodziewa się dziecka, które czule nazywa "pelątkiem" (nazwisko jej ukochanego to Pelak.).

Ta historia brzmi pięknie, a tancerka uśmiecha się do nas z kolejnych okładek oraz ze swojego Instagrama, gdzie chętnie dzieli się z fanami zdjęciami i przemyśleniami na temat ciąży. Wygląda na to, że niektórzy mają już tego dość.

Tyle tych zdjęć z brzuszkiem itp,. że odnoszę wrażenie, że myślisz, że tylko Ty jesteś w ciąży i dla każdego to nowość - napisała jedna z "fanek". - Osobiście uważam, że zbytnie obnoszenie się z tym faktem przed porodem jest troszkę niepotrzebne. 

Kaczorowska szybko odpowiedziała.

To proszę nie obserwować. Niezmiennie będę wrzucała to, na co mam ochotę.

A Wy co myślicie? Chętnie oglądacie zdjęcia celebrytek w ciąży?

JM

Więcej o:
Komentarze (48)
Agnieszka Kaczorowska znowu w ciążowej sesji. Internautka: Myślisz, że tylko Ty jesteś w ciąży i to nowość. Odpowiedziała
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: An

  Oceniono 23 razy 13

  Większość mam w będąc w pierwszej ciąży trochę tak ma- wydaje się nam,że nasz ciąża to taki cud,że wszyscy na nas patrzą . Sama to przerabiałam. A. Kaczorowska tez widać jest w takim ciążowym amoku. Może to być irytujące. Ale przecież nie trzeba jej obserwować. No chyba,że trzeba a nic o tym nie wiem.

 • Małgorzata Kasprowicz

  Oceniono 13 razy 11

  Nie minie miesiąc od porodu, a już pewnie będzie pokazywała, jaki to płaski brzuch ma...

 • Gość: Krzysztof

  Oceniono 17 razy 11

  Niedojrzała bizneswomen, przejadła się, beee!

 • Gość: MAKS

  Oceniono 16 razy 10

  Zawsze tą kobitkę broniłem ale widzę ze jest głupiutka to są tematy osobiste nie ma się czmy chwalić,skromnosc to zaleta

 • Gość: Gościu

  Oceniono 12 razy 8

  Dziewczyno ogarnij się. Czy fotki z porodu też wrzucisz?? . Nie może lepiej film😲😲☹️

 • cerrie35

  Oceniono 8 razy 6

  A niech wrzuca co tylko chce. Niech wrzuci nawet zdjęcie pierwszej obsranej pieluchy swojego dziecka. Nigdy nie zrozumiem tych kompleksów ludzi, którzy muszą się wszystkim chwalić w mediach społecznościowych. To, że znajomym to jeszcze pikuś, ale nawet już każdej napotkanej obcej osobie. Problem jest w tym, że ludzie baranieją od nadmiaru internetu zamiast mądrzeć i się rozwijać. Zamiast czytać mądre artykuły, czy oglądać pouczające dokumenty, wolą śledzić profile celebrytów i naiwnie wierzyć, iż takie zachowanie wzbogaca ich życie. Ta kobieta nawet nie wie ile krzywdy wyrządza głupim ludziom, którzy mają tak nędzne życie, iż muszą śledzić jej życie, bo wierzą, iż w ten sposób ich życie jest wartościowsze.

 • boo-boo

  Oceniono 10 razy 4

  " (nazwisko jej ukochanego to Pelak.)" - chyba jednak PELA- barany gazetowe.

 • gapcio2010

  Oceniono 3 razy 3

  A z kim tu wogole dyskutowac, przeciez to zwykly pustak......

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX