Księżna Meghan Markle i książę Harry przestali "obserwować" na Instagramie księżną Kate i księcia Williama. "Mieliśmy bardzo ważny powód"

Księżna Meghan Markle i książę Harry są aktywni na Instagramie od niedawna. Każdy ich wpis jest uważnie śledzony przez ponad 5 milionów ludzi na świecie. Wczoraj zaś Meghan i Harry przestali obserwować księżną Kate i księcia Williama. I mają ważny powód.

Księżna Meghan Markle i książę Harry lada dzień powitają na świecie swoje pierwsze dziecko. Nic dziwnego zatem, że każdy wpis pary w mediach społecznościowych przyprawia o mini-zawał naprawdę wiele osób na świecie - zwłaszcza tych, którzy czekają na poród Meghan od wielu dni. W środę para nie tylko dodała kolejny wpis na Instagramie, ale również przestała obserwować kilkanaście kont należących do osób z rodziny królewskiej - w tym księżną Kate i księcia Williama, czy księżniczkę Eugenię. Dlaczego?

Meghan Markle i książę Harry przestają obserwować Kate i Williama na Instagramie

Jak napisali sami zainteresowani, powód jest nadzwyczaj ważny. Księżna Meghan i ksiażę Harry skupiają się na roli ambasadorów działań charytatywnych. Za pośrednictwem mediów społecznościowych prosili już o wsparcie dla organizacji pozarządowych, zajmujących się dziećmi i edukacją, teraz przyszedł czas na organizacje zajmujące się kwestiami zdrowia psychicznego. Skąd to w ogóle wiemy?

Konto Sussex Royal, należące do księżnej Meghan Markle i księcia Harry'ego, obserwują miliony. Ale oficjalne konto Meghan i Harry'ego "obserwuje" naprawdę nielicznych - do tej pory było to 16 oficjalnych kont rodziny królewskiej. Do wczoraj.

Od wczoraj Meghan i Harry "obserwują" wyłącznie 16 kont różnych organizacji pozarządowych z całego świata. Koniec z obserwowaniem księżnej Kate, księcia Williama, księżniczki Eugenii, rodziny Clarence (księcia Karola i księżnej Camilli), oficjalnego konta rodziny królewskiej (tu przekazywane były np. informacje o aktywności królowej Elżbiety II).

Dlaczego Meghan Markle i książę Harry przestali obserwować rodzinę królewską na Instagramie?

Powód jest bardzo prosty i jednocześnie bardzo ważny. Jak napisano w poście, w maju w USA obchodzony jest miesiąc zdrowia psychicznego. W Wielkiej Brytanii będzie to co prawda tylko tydzień (13-19), ale ponieważ książęca para jest małżeństwem brytyjsko-amerykańskim, postanowiono przez cały miesiąc uświadamiać ludzi o istocie pracy organizacji pozarządowych, które zajmują się zdrowiem psychicznym.

Dlatego też Meghan i Harry przestali obserwować członków rodziny królewskiej, a zaczęli śledzić konta różnych organizacji pozarządowych. Za miesiąc, jak zapowiedzieli, będą to kolejne organizacje i kolejna inicjatywa.

Oddajemy cześć tym, którzy codziennie na całym świecie wykonują nieprawdopodobną pracę. Chcemy naświetlić kilka organizacji na Instagramie, które promują działania na rzecz zdrowia psychicznego, powiększania świadomości chorób psychicznych, akceptacji ciała, dbania o siebie, i wagi połączeń międzyludzkich. Chcemy nie tylko słyszeń siebie nawzajem, ale również słuchać - napisali Meghan Markle i książę Harry w swoim poście.

Popieramy takie inicjatywy, bo rzadko zdarza się, żeby tak znane osoby oddawały swoje media społecznościowe w takim stopniu innym, którzy potrzebują wsparcia. Ale wciąż z niecierpliwością czekamy na poród Meghan Markle!

Więcej o:
Komentarze (68)
Księżna Meghan Markle i książę Harry przestali "obserwować" na Instagramie księżną Kate i księcia Williama. "Mieliśmy bardzo ważny powód"
Zaloguj się lub komentuj jako gość
 • Gość: Migda_Lena

  Oceniono 8 razy 8

  Są Rodziną i doprawdy głupotą byłoby/ jest obserwowanie jej członków, skoro są w kontakcie na co dzień i mieszkają od siebie "rzut beretem". Ewidentnie widać, że intencją Meghan na Insta, jest zwrócenie uwagi na sprawy społeczne. Pięknej Majówki Rodacy ♥️

 • Gość: GOŚĆ

  Oceniono 7 razy 7

  Drogi autorze!
  To nie są "prywatne konta" lecz oficjalne, mające na celu informować społeczeństwo o zakresie aktywności publicznej członków BRK. Każdy, kto jest "na etacie" U królowej ma zabronione prowadzenie prywatnego konta.
  Może to robić Eugenia, Beatrycze, Zara - one nie pełnią oficjalnych funkcji (ale dbają o prywatność )

 • Gość: chf

  Oceniono 6 razy 6

  Jeśli jakieś posty powodują u kogoś mini zawał to to nie jest normalne, a nawet jest to pewnie choroba.

 • Gość: Kasia

  Oceniono 11 razy 5

  Jak już o słyszę o księciach Williamie i Harrym to z całym szacunkiem ale rzygać się chce 🤮🤢

 • Gość: Liveee

  Oceniono 6 razy 4

  Nie mogę sie doczekać jej kolejnych publicznych wystąpień. Uwielbiam jej gust jest zawsze bardzo dobrze ubrana.

 • Gość: ja

  Oceniono 6 razy 4

  Tak, od razu dostałam zawału! Hahaha!

 • Gość: YOUNG TRENER

  Oceniono 8 razy 2

  Piękny gest z ich strony, zawsze popieram każdą ich inicjatywę. William mógłby się uczyć od Harrego. Ta korona bardziej należy się właśnie młodszemu, bo on z beztrudu zbudował swój autentyczny wizerunek. A co zrobił William? Nic, bo jest podobny do ojca, z charakterem to już wogóle. Młodszy bierze przykład ze zmarłej św. pamięci matki i chwała mu za to. Nie da się ich nkie lubieć, no i ta Meghan jest naprawdę śliczna.

 • Gość: Gość

  Oceniono 10 razy 2

  Haha, to niezła wymówka, przecież widać że oni się nienawidzą jak w każdej rodzinie gdzie rodzeństwo zostaje rozdzielone przez partnerów. Życie. Jestem kobietą i mam dwójkę braci, którym żony po slubie wypraly mózg. Ja również mam męża i dzieci, ale mój mąż się nie wtrynia w nasze relacje. Natomiast zonki moich braci zakazaly nawet kontaktować się im z naszymi rodzicami którzy mieszkają sami. Kiedyś byłam naprawdę tolerancyjna wobec tych dziewczyn, wydawało się że są ok. Jednak po czasie pokazały swoje prawdziwe oblicza...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX